focusgarden.pl

Opinie (2530) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2973)

16 paź 2023
Pierwsze wrażenie hmm mała paczka liche cienkie chwieje się. I co? Poczekaj złóż skręć dokręć i MEGA ZASKOCZENIE naprawdę solidne a jeszcze nie przykręciłem do podłoża . Blacha grubsza niż w marketach kolor super i wykończenie jeśli chodzi o estetykę. Nie żałuję że kupiłem jestem bardzo zadowolony. Polecam z czystym sumieniem. Ps. Na zdjęciu na drzwiach widać folię zabezpieczającą nie zdążyłem do końca zdjąć.

19 lip 2023
Lekceważenie klienta Kupiłem tunel foliowy, i następnym dniu dostałem wiadomość o przygotowaniu towaru do wysyłki ale dalej nic się nie działo. Po czterech dniach zadzwoniłem do firmy Focus Garden i dowiedziałem się że zakup musi być anulowany bo tunel jest uszkodzony (czyżby taka firma nie miała innego egzemplarza?) Po tygodniu musiałem zakupić tunel w innej Firmie i otrzymałem go po trzech dniach.

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

Bardzo proszę o odpowiedz, z poważaniem Maria Brzozowska

Maria Brzozowska 45-758 Opole ul. Chmielowicka 5/1 Dotyczy: złożenia reklamacji (zamówienie nr 603667) skrzyni tarasowej Keter Rockwood Box 570l Graphite. W/w skrzynię otrzymałam w dniu 24 maja przywiózł ją kurier. Nie rozpakowałam w/w skrzyni ,jestem osobą samotną i sama nie byłam w stanie złożyć skrzyni toteż jej nie rozpakowałam. Skrzynia została rozpakowana za trzy dni kiedy to znajomy miał czas aby ją złożyć Po złożeniu skrzyni, wieko było już ostatnim elementem do zainstalowania to okazało się że wieko skrzyni z boku jest uszkodzone (pęknięte) powiem szczerze kosztowało nas to tyle pracy (jestem po siedemdziesiątce) że nie miałam już siły na powtórne jej złożenie aby odesłać w celu złożenia reklamacji. Wybrałam się do marketu „ Castorama” w Opolu aby kupić stosowny klej w celu sklejenia pęknięcia. Jakież było moje zdziwienie i zaskoczenie gdy pracownik Castoramy poinformował mnie że tego tworzywa z którego jest zrobiona skrzynia niczym nie skleję bo nie będzie się klej trzymał. Jednak kupiłam sklej do tworzywa sztucznego i jakoś to skleiłam ale klej niestety nie trzyma. W świetle powyższego zwracam się do państwa z ogromną prośbą o wskazanie mi jakiego mam użyć kleju aby skutecznie skleić to uszkodzenie (pęknięcie) skrzyni. Ponadto zwracam się z gorącą prośbą o rozważenie możliwości udzielenia mi pieniężnej rekompensaty za uszkodzony produkt. Jeszcze mam pytanie czy mogłabym dokupić same wieko do tej skrzyni. Jeśli tak to ile by to kosztowało. Z poważaniem Maria Brzozowska
Zmienić jedną z pań odbierających telefon. Ewidentnie bardzo nie chciała pomóc mi w rozwiązaniu mojego problemu. Dostawa miała być szybka, a czekałam ponad tydzień. Towar był na stanie, potwierdzenie przelewu tego samego dnia wysłane… niby wszystko ok a brakowało tylko dobrej woli i chęci ogarnięcia sprawy pani z obsługi klienta…
Czekałem na paczkę ponad miesiąc tragedia żadnej informacji dopiero jak się zacząłem upominać.Zalezalo na produkcie ale dzięki waszej opieszałości i lekceważeniu klienta pomidory które czekały na to by zostać lepiej zabezpieczone nie przetrwały.Napewno opinia pójdzie w swiat

Obsługa negatywna !

Produkt przyszedł niekompletny. Trzykrotnie zgłaszałem reklamację: przysłano błędne części a później już ignorowano zgłoszenia. Obsługa poniżej jakiejkolwiek oceny.
Opóźniony czas wysyłki. Brak uprzedzenia o tym fakcie przez sprzedawcę . Dwie gwiazdki za przeprosiny po zaistniałej sytuacji.
Długi czas oczekiwania na dostawę Poza tym parasol psuje się i łamią się mocowania przy lekkim wietrze
Mam wrażenie że składałem domek narzędziowy z papieru nie polecam
Przesyłka dotarła po wyznaczonym czasie. Tragedia nie polecam
Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę
Mebel krzywy, odmówiono reklamacji
Zbyt dlugi czas wysylki