focusgarden.pl

Opinie (2579) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2630)

Ważny od: 16 paź 2023
focusgarden.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 maj 2023
Świetna wiata tarasowa, łatwa w montażu, wszystko opisane, zapakowane, przygotowane i szybka wysyłka. Widać, że dobrze zaprojektowane, pasuje wszystko idealnie. Polecam! Teraz czekam na deszcz lub grad;)

12 maj 2023
ZAMOWIENIE NR 178256. WDNIU 2.05.23 ZAKUPILEM ZESTAW BORNEO I POKROWIEC PANI ZAPEWNILA MNIE ZE,OTRZYMAM WSZYSTKO NAJPOZNIEJ 05.05.2023 . NIESTETY TOWAR NIEDOTARL DO MNIE.POWTORNIE ZADZWONILEM 09.05.2023 IPANI POINFORMOWALA MNIE ,ZE TOWAR JEST W TRAKCIE WYSYLKI , NIESTETY NIEDOTARL. PONOWNIE ZADZWONILEM 12.05.23 I POINFORMOWANO MNIE ,ZE TOWAR JEST W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA DO WYSYLKI. DRUGI TYDZIEN NIERUSZAM SIE Z DOMU I CZEKAM NA KURIERA. TO JEST SKANDAL .

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

Super szybka i profesjonalna dostawa, bardzo fajne produkty.
3 mar 2024
Polecam !
dobra jakość, szybko, profesjonalnie
6 sty 2024

Pokecam

Stolik piękny i funkcjonalny, pozostałe meble na zdjęciu też kupione w Focus Garden rok wcześniej, zakupy lekkie łatwe i przyjemne
4 sty 2024
Póki co mogę tylko powiedzieć, że czas i proces realizacji zamówienia bardzo sprawne. Sam foliak musi poczekać na sprzyjającą aurę, by można było go w pełno ocenić, natomiast w zeszlym roku zamawialiśmy również tunel foliowy z Focus Garden i spisał się bez zarzutów
8 sty 2024
Jestem zadowolona z zamówionego stołu. Bardzo szybko dotarła do mnie przesyłka. Kurier również był bardzo sympatyczny. Pozdrawiam.
29 gru 2023
Jak narazie wszystko wporzadku. Zamówienie i dostawa bez zarzutów. Reszta okaze się podczas użytkowania.
8 sty 2024
szybka transakcja, dobrze opisany towar, możliwość dostawy w późniejszym terminie - to było kluczowe!
30 gru 2023
Szybka sprawna realizacja zamówienia.Towar dostarczony taki jak w opisie i na zdjęciach
Przejrzystośc zamówienia,szybkośc oraz powiadomienie na kązdym etaoie całego procesu
4 sty 2024
Szybka wysyłka tylko należy poprawić zabezpieczenie towaru w przesyłkach
5 sty 2024
Profesjonalna firma z wysokiej jakości produktami. Serdecznie polecam!
4 sty 2024
Wszystko zgodnie z ustaleniami. Jestem bardzo zadowolony.
5 sty 2024
Dostawa trwała tydzień czasu od dostarczenia dla kuriera
Czasochłonny montaż ale szopka ok jak za te pieniądze
4 sty 2024
Bardzo dobry towar i jego wykonanie, atrakcyjne ceny.
5 sty 2024
Można zastosować bardziej trwałe rzepy.
5 sty 2024
Sposób zamówienia i szybka dostawa
BB
BOGUMIŁA B.
BYDGOSZCZ
3 sty 2024
szybka dostawa zgodna z zamówieniem