Certyfikat dla modbis.pl

30.07.2013 r.
29.07.2018 r.

Opinie o modbis.pl

4.73/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 5 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Nieprecyzyjny opis materiału, z którego została uszyta sukienka, jednakże sposób uszycia solidny. coraz dłuższy czas oczekiwania na przesyłkę.

zakiet super

ModBis to sklep godny polecenia zarówno pod względem życzliwej obsługi klienta, ekspresowej realizacji zamówieni jak również prezentowanej oferty handlowej.To mój kolejny zakup w ModBis, a sukienka wizytowa Benedykta VI jest odszyta starannie, jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu i spełnia moje oczekiwania.Zapewne to nie są ostatnie moje zakupy w ModBis. Polecam wszystkim.

Sukienka bardzo ladna, chodź muszę ją poszczuplic w biuście, ale to już wada mojej figury, materiał przyjemny w dotyku, ładne wykończenie, no i jest podszewka, co zdarza się coraz rzadziej nawet w markowych ubraniach. Jestem zadowolona

super szybka dostawa towar dobrej jakosci rewelacyjna obsługa polecam sklep w 100 procentach

modbis.pl

modbis.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 30.07.2013 r.

Jutrzenki 41/9
43-300 Bielsko-Biała
sklep@modbis.pl
modbis.pl

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BiS Sebastian Lalik
Jutrzenki 41/9
43-300 Bielsko-Biała
Sebastian Lalik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z modbis.pl.