Certyfikat dla modbis.pl

30.07.2013 r.
29.07.2017 r.

Opinie o modbis.pl

5.00/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 3 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

ModBis to sklep godny polecenia zarówno pod względem życzliwej obsługi klienta, ekspresowej realizacji zamówieni jak również prezentowanej oferty handlowej.To mój kolejny zakup w ModBis, a sukienka wizytowa Benedykta VI jest odszyta starannie, jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu i spełnia moje oczekiwania.Zapewne to nie są ostatnie moje zakupy w ModBis. Polecam wszystkim.

Sukienka bardzo ladna, chodź muszę ją poszczuplic w biuście, ale to już wada mojej figury, materiał przyjemny w dotyku, ładne wykończenie, no i jest podszewka, co zdarza się coraz rzadziej nawet w markowych ubraniach. Jestem zadowolona

super szybka dostawa towar dobrej jakosci rewelacyjna obsługa polecam sklep w 100 procentach

modbis.pl

modbis.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 30.07.2013 r.

Jutrzenki 41/9
43-300 Bielsko-Biała
sklep@modbis.pl
modbis.pl

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BiS Sebastian Lalik
Jutrzenki 41/9
43-300 Bielsko-Biała
Sebastian Lalik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na modbis.pl.