Certyfikat dla modbis.pl

30.07.2013 r.
29.07.2017 r.

Opinie o modbis.pl

4.93/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 10 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

dostawa, obsługa, kontakt ze sklepem-bardzo dobry. Jakość towarów-spodziewałam się odrobinę lepszej jakości materiałów. Wykonanie-bardzo dobre.

ZAkupy bezproblemowe,dostawa błyskawiczna. Zwrot towaru bez problemu.
Polecam sklep

Super szybko i sprawnie,a towar jak zawsze pierwsza klasa.

Pełen profesjonalizm To pierwszy mój zakup w tym sklepie ale muszę zamienić towar na większy - moja wina - za mały na rozmiar Oczekuję dziś na zamówienie jeszcze 2 sukienek Bardzo szybka przesyłka Dobry kontakt ze sklepem Szybka i rzeczowa odpowiedź na zadane pytania Przesyłka szybko, sprawnie i bez problemów Bardzo dobra cena Profesjonalne podejście do klienta ZDECYDOWANIE POLECAM ZAKUPY

Jestem bardzo zadowolona z zakupow.

jestem bardzo zadowolona z zakupu w Państwa sklepie. Produkt spełnił moje oczekiwania , sukienka, którą kupiłam jest bardzo ładna i elegancko uszyta.Bardzo szybka dostawa , na bieżąco mogłam śledzić przesyłkę. Przeglądam wciąż reklamę i na pewno jeszcze dokonam zakupu w Państwa sklepie. Polecam korzystanie innym klientkom.

zakupy b. sprawne,ale jestem przed wymianą towaru -zobaczymy jak będzie?

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Ubrania uszyte bardzo starannie, z bardzo dobrego materiału. Łatwośc dobrania rozmiaru. W przypadku zwrotu błyskawiczny zwrot pieniędzy. Polecam wszystkim paniom.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu.Sukienka we wlasciwym rozmiarze.,starannie wykonana.Przewoz takze bardzo sprawny. Dziekuje.

Wszystkie zakupy w tym sklepie są godne polecenia. Obsługa,towar, wysyłka super

modbis.pl

modbis.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 30.07.2013 r.

Jutrzenki 41/9
43-300 Bielsko-Biała
sklep@modbis.pl
modbis.pl

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BiS Sebastian Lalik
Jutrzenki 41/9
43-300 Bielsko-Biała
Sebastian Lalik
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na modbis.pl.