8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3565) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8484)

10 lip 2023
szybka i sprawna wysyłka - to bardzo duży atut, do tego duży i dobry asortyment, w konkurencyjnych cenach; co poprawić - wprowadzić program lojalnościowy; ja już tyle rzeczy zamawiałam - że chciałoby się zbierać punkty i móc kupić coś może taniej, bo nie ukrywajmy dobre rzeczy sportowe są drogie .

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Pięknie dziękujemy za pozytywną opinie. : )
TD
Tomasz D.
Błyskawiczna dostawa, polecam
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Takie komentarze cieszą nas niezmiernie! Dziękujemy za ocenę! : )

Wszystko mi się podobało :)

Co szczególnie Ci się podobało? Co możemy zrobić jeszcze lepiej? Nie wiem co można jeszcze zrobić lepiej. Wszystko ładnie poukładane, estetycznie i z pomysłem. Towary śliczne, użyteczne i wysokiej jakości. Jeszcze się nie zawiodłem i mam nadzieję że to nie nastąpi. Dziękuje i pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług i produktów! To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy. Pięknie dziękujemy za ocenię i miły komentarz. : )

Zadowolony z ofert i wielu zakupów, niezadowolony z procesu reklamacji

Generalnie jestem zadowolony ze współpracy z 8.a - od kilku lat kupuję przez internet i czasami odwiedzam sklepy w Gliwicach i Wrocławiu. Niestety ostatnio trafiła mi się reklamacja butów Zamberlan (moim zdaniem wada fabryczna po 4 miesiącach użytkowania), dopiero w tej ocenie mogę podzielić się niezadowoleniem z tego procesu.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za wybór naszego sklepu oraz opinie. : ) Cieszymy się, że większość Pana doświadczeń z nami była pozytywna. Jednocześnie przykro nam czytać, że w przypadku reklamacji nie spełniliśmy oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby proces ten przebiegał sprawnie i zgodnie z założeniami klienta. Będziemy pracować nad poprawą naszych procedur, aby zapewnić lepszą obsługę w przyszłości.

Opinia zakupu.

Szybka, profesjonalna obsługa. Towar zgodny z opisem, bardzo dobrej jakości. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za ocenę oraz komentarz. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. : )
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Serdecznie dziękujemy za zaufanie i pozytywną ocenę. : )
Sprawdza się
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo nam miło! Dziękujemy za ocenę i komentarz. : )
Szybkość dostawy
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę!: )
Szybka transakcja bez problemów , zrobiłam również zwrot i czekam na zakończenie. Lubię tu robić zakupy
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo dziękujemy za tak przemiły komentarz i wysoką ocenę! Zapraszamy na kolejne zakupy, gdy będzie Pani potrzebowała outdoorowego sprzętu. : )
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za pozytywną opinie!
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną ocenę. : )
BO
Barbara O.
Katowice
Bardzo szybka dostawa , do punku odbioru
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinie! :)
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za wysoką ocenę, bardzo nam milo! : )
szybka wysyłka - 100% zadowolenia
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za opinie! : )
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Ślicznie dziękujemy za pozytywną opinie!: )
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię!
Polecam ten sklep wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za wysoką ocenę. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Zapraszamy na kolejne zakupy! : )
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za opinie! Zapraszam na ponowne zakupy. : )
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną ocenę. : )