8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3608) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9160)

1 sie 2023
Podobało mi się właściwe oznaczenie numeracji butów czyli: dł. stopy, dł. wkładki, rozmiar. Dzięki temu dobrałem odpowiednie buty przy zakupie w sklepie internetowym :D

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

Błyskawiczna wysyłka!

Drodzy zakupowicze! 8a to najszybszy sklep internetowy w jakim kiedykolwiek w życiu robiłam zakupy, a kupuję dużo przez internet. Zamówiłam spodnie na wyjazd w Karkonosze, ale nie liczyłam, że dotrą przed podróżą, planowałam ewentualne przekierowanie przesyłki pod inny adres. I szok. Przyszły następnego dnia od zakupu. To moje pierwsze zakupy i nie ostatnie. Spodnie- jakość, marka, nie ma potrzeby komentować. The best. Bardzo dziękuję. Cieszę się 8a, że Was znalazłam. BTW… wyjazd w Karkonosze udany, spodnie sprawdziły się w 100%.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Ślicznie dziękujemy za tak sympatyczny komentarz! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Takie opinie napędzają nas do działania! Mamy nadzieje na ponownie odwiedziny!: )
10 lip 2024
Z żalem muszę stwierdzić, że towar przyszedł porządnie zapakowany w kartonie, w oryginalnym pudełku. No i niestety w całości kompletny, nowiutki i jeszcze z instrukcją obsługi. Nie było do niego żadnego sojowego latte, żadnej czekoladki, no nic - nawet próbek perfum. Tylko dokładnie to co zamówiłem i w prawidłowej cenie. Ech...
11 lip 2024
Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że zamówiony towar dotarł do Pana w doskonałym stanie, kompletny i zgodny z oczekiwaniami. Staramy się zawsze dostarczać nasze produkty w najlepszej jakości i w pełni zgodnie z zamówieniem. Co do braku sojowego latte, czekoladek i próbek perfum – może to będzie inspiracja na przyszłość, aby dodać trochę dodatkowej radości do naszych przesyłek! Serdecznie dziękujemy za Pańską uwagę z humorem i życzymy miłego dnia. :)
30 cze 2024

Szybko bezproblemowo

Szybka i jak zwykle bezproblemowa realizacja zamówienia. Korzystna cena. Na minus, że do paczkomatu trzeba dopłacać nawet jeśli zamawia się na dużą kwotę, która w innych sklepach daje zupełnie darmową przesyłkę (w tym zamówieniu korzystałem z kuriera - darmowego, ale gdybym chciał Paczkomat, to musiałbym zapłacić dodatkowo)
1 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę! Przekażemy Pana uwagi dalej, każda opinia jest dla nas bardzo ważna. : )
29 cze 2024

Bardzo dziękuję za pomoc w doborze właściwego obuwia

Bardzo dziękuję za konsultacje Panu, który pomógł mi dobrać właściwe obuwie na wysokogórski trekking. W związku z tym, że 4 miesiące temu miałam operację śródstopia nie było to łatwe zadanie. Wielka kultura, życzliwość i cierpliwość tego Pana są wartością dodaną. Zakupy robiłam w Sklepie 8a koło Arkadii w Warszawie
1 lip 2024
Dziękujemy za ocenę! Postaramy się przekazać dobre wieści naszemu koledze ze sklepu! : ) Mamy nadzieje, że buty będą Pani długo i dobrze służyć na wielu wyprawach! : )
Zamówienie zostało wysłane zgodnie z informacjami na stronie internetowej czyli w ciągu 24godzin. To bardzo ważne,gdy potrzebne jest coś na szybko. Ale karton był bardzo rozdarty. Warto pomyśleć nad dokładniejszym pakowaniem. Nie zmienia to faktu, że wrócę do tego sklepu pewnie jeszcze wielokrotnie.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Pięknie dziękujemy za wystawienie opinii, ale także za podzielenie się z nami swoimi uwagami. Staramy się odpowiednio zabezpieczać przesyłki, uszkodzenia niestety często powstają "w drodze". Przyjrzymy się sprawie i poczynimy stosowne kroki, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.
Cenię za szybką dostawę i absolutnie profesjonalną obsługę w sklepie. Zawsze:) Uważam, że dostępność towaru, rozmiarów to temat, nad którym można by się pochylić. Bardzo często szybko wyprzedane rozmiary lub najpopularniejsze produkty są zbyt długo niedostępne.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinie, ale także za cenne uwagi! Przekażemy je komu trzeba. : )
Profesjonalna obsługa. Kompetentna kobietka z działu doradztwa lub sprzedaży - dokładnie nie pamiętam ale robi dobrą robotę. Szybka dostawa. Po oględzinach w domu karimata jak i czołówka wyglądają porządnie. W przyszłym tygodniu będzie pierwszy test na wyjeździe.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii oraz za wspaniały komentarz! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. : ) Do zobaczenia na kolejnych zakupach!
Czy można zrobić lepiej coś co w moim przekonaniu robicie perfekcyjnie? Nie oczekuję żadnych zmian. Zakupy w sklepie 8a.pl to czysta przyjemność. Kolejny raz się o tym przekonałem. Ocena 10/10. Pozdrawiam Łukasz
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Serdecznie dziękujemy za ocenę i wspaniały komentarz! Postaramy się, aby w tym temacie nic się nie zmieniało. : )
13 lip 2024
Jak zawsze rewelacja. Szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. Dobra cena. Fajnie jak byście wprowadzili zniżki dla stałych klientów. W każdym razie dzięki i do następnego.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Zawsze cieszą nas opinie klientów, którzy są z nami już jakiś czas. Bardzo dziękujemy za ocenę i wsparcie! : ) Jeśli chodzi o uwagi odnośnie zniżek, przekażemy dalej! Do zarobaczenia następnym razem: )

Świetny sklep

To kolejne zamówienie w 8a i kolejny raz pełnia zadowolenia. Szybka przesyłka, bardzo dobry kontakt, łatwe i szybkie płatności. Pełen profesjonalizm.
11 lip 2024
To wspaniałe usłyszeć, że zakup spełnił oczekiwania! Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie. :)
10 lip 2024
Współpraca z tym sklepem to czysta przyjemność! Błyskawiczna przesyłka, fantastyczna obsługa w sklepie stacjonarnym, towar zawsze zgodny z opisem.
12 lip 2024
Zwracam szczególną uwagę na jakość i rozmiar Wy mi pomogliście w 100% napewno będę kontynuował u Was zakupy;)pozdrawiam serdecznie Sz.Sz 💪👍
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w znalezieniu odpowiednich produktów, to dla nas ogromna radość! Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie! : )
4 lip 2024
Szybka realizacja zamówienia i profesjonalna obsługa w sklepie stacjonarnym więc nie widzę niczego na na chwilę obecną co bym zmienił.
4 lip 2024
Dziękujemy za fantastyczną recenzje oraz ocenę, bardzo to doceniamy! Mamy nadzieje, że odwiedzi nas Pan ponownie. : )
AK
Anna K.
Bruxelles

Polecam zakupy w 8a

Łatwo i szybko złożyłam zamówienie. Wybór produktów też był dobry. Zamówienie dotarło do mnie w 1 dzień, to było mile zaskoczenie.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Robimy co się da, żeby zamówienia docierały do klientów jak najszybciej! Bardzo nam miło, że spełniliśmy Pani oczekiwania. : )
Sprzedawca perfekcyjny. Błyskawiczna wysyłka, towary orginalne, zgodne z opisem, bardzo polecam i na pewno jeszcze skorzystam
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Cała przyjemność po naszej stronie! Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. : ) Serdecznie dziękujemy za ocenę i do zobaczenia! : )

szybko i bez problemów

Zamówienie zrealizowane szybko i bez najmniejszych problemów. Nie pozostaje nic innego jak wystawić najwyższą ocenę.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za przemiły komentarz i wysoką ocenę! To dla nas największa nagroda. : )
11 lip 2024
Łatwa nawigacja po stronie 8a, bardzo szybka realizacja zamówienia, bezproblemowy zwrot pieniędzy w razie odsyłki.
12 lip 2024
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania! Dziękujemy pozytywną opinię. :)
9 lip 2024

Buty trekingowe Scarpa

Zakupy łatwe. Dobry opis rozmiarów, co bardzo ułatwia wybór. Przesyłka bardzo szybka. Polecam ten sklep
10 lip 2024
Pięknie dziękujemy za pozytywną ocenę. Liczymy na kolejne odwiedziny! : )
JC
Jarosław C.
Białe Błota
Podoba mi się super szybka wysyłka towaru oraz profesjonalny kontakt z przedstawicielem firmy.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług, to dla nas bardzo ważne! Dziękujemy za ocenę. : )
7 lip 2024
Szeroka oferta, b. szybka wysyłka. Dobra obsługa, możliwość zwrotu w tym samym opakowaniu.
8 lip 2024
Pięknie dziękujemy za pozytywną opinie. Mamy nadzieje, że jeszcze pan do nas wróci! Zapraszamy. : )