8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3565) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8484)

10 lip 2023
szybka i sprawna wysyłka - to bardzo duży atut, do tego duży i dobry asortyment, w konkurencyjnych cenach; co poprawić - wprowadzić program lojalnościowy; ja już tyle rzeczy zamawiałam - że chciałoby się zbierać punkty i móc kupić coś może taniej, bo nie ukrywajmy dobre rzeczy sportowe są drogie .

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

24 maj 2023
Dostawa szybka, dobrze zapakowana. Polecam firmę. Buty, kolejna już para, rewelacja.
23 maj 2023
obecnie kupiłem u Was dwie koszulki z wełny merinos. były to rzeczy sprawdzone, więc oceniam je pozytywnie. około dwóch lat temu kupiłem kurtkę. Też jest bardzo dobra, lecz z racji mojej nadwagi, którą trudno zwalczyć, chciałbym, aby w ofercie była odzież nie tylko regular, ale poszerzona na wysokosci brzucha. Myślę, że nie jestem jedynym, który ma takie potrzeby.

Śpiwór syntetyczny Fjord Nansen Finmark Mid

Produkt zgodny z opisem (śpiwór syntetyczny Fjord Nansen Finmark Mid (178 cm) - carnelian/carnelian), bardzo szybka przesyłka, przystępna cena, profesjonalna obsługa, czego chcieć więcej, mogę jedynie polecić zarówno sprzedawcę, jak również i śpiwór. Pełne zadowolenie

8a.pl przy Polu Mokotowskim

Fantastyczny personel sklepu 8a.pl przy Polu Mokotowskim. Bardzo kompetentny, pomocny i uprzejmy. Bardzo dziękuję za fajne zakupy.
23 maj 2023
Moje uznanie za szeroki i ciekawy asortyment sprzętu.

Super sklep

Duza oferta, dobra obsluga, jak cos nie pasuje to zwrot nie jest problemem, polecam
23 maj 2023
Godny polecenia. Fachowcy i profesjonaliści. Dobra atmosfera. Zakupy na wysokim poziomie.
22 maj 2023
Kolejne buty Scarpy do użytku codziennego plus spacery za miastem z psem. Poprzednia para wytrzymała 6 lat. Cholewka nadal ok chociaż podrapana ale miejscami popękały podeszwy. No ale kilometrów natlukly masę. Polecam 👍

Szybko, sprawnie, profesjonalnie
PP
Paweł P.
22 maj 2023
szybka dostawa duży wybór produktów, wysoka jakość