8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3560) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8474)

10 lip 2023
szybka i sprawna wysyłka - to bardzo duży atut, do tego duży i dobry asortyment, w konkurencyjnych cenach; co poprawić - wprowadzić program lojalnościowy; ja już tyle rzeczy zamawiałam - że chciałoby się zbierać punkty i móc kupić coś może taniej, bo nie ukrywajmy dobre rzeczy sportowe są drogie .

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

9 paź 2023
13 wrz 2023

Nie polecam tego sklepu

Produkt był w sklepie do zamówień sklep potwierdzał przyjęcie zamówienia konsultant potwierdzał ze produkt jest na stanie i zamówienie jest w realizacji po 2 dniach zamówienie było anulowane ze względu na brak produktu w sklepie i tak przez 5 dni
11 wrz 2023
2 wrz 2023
Bardzo niemiła obsługa w sklepie przy odbiorze zamówienia.
21 sie 2023
21 sie 2023
Niestety ,nie trzebawystawiać r,eczy których się nie ma
6 sie 2023
Chamstwo obsługi sklepu na Batorego nie zna granic☹️
22 lip 2023
Odrzucenie zamówienia
11 lip 2023
W rzeczywistości brak towaru, który na stronie internetowej sklepu jest dostępny.