8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3555) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8307)

17 maj 2023
W sklepie na Burakowskiej było super. Przez 3 godziny asystent nam pomagał w wyborze nie tanich produktów a praktyka (zimowy wyjazd w Tatry) pokazała że zakupy były trafione, i tu postawiłbym 5. Jednak jest druga strona medalu. Będąc w Zakopanem dokupiłem z wysyłka dla córki kolejne rzeczy. Strona zakupowa nie do końca klarowna, ale po kilku telefonach wszystko zostało wyjaśnione. Problemem okazała się przesyłka (dotarła do Zakopanego). Otrzymałem raki z wadą producenta (600 zł), dodatkowo mające ślady użytkowania i oryginalne opakowanie raków było otwarte. Zima, idziemy w góry, nie mamy raków = nerwy i koszty wypożyczenia. Dział reklamacji po wysłaniu przeze mnie zdjęć ewidentnych wad produktu, zgodził się na zwrot ze zwrotem części kosztów wysyłki (śmiech), niestety nie wie jak to się stało i na jakim etapie pakowania nastąpiła, wg mnie, świadoma podmiana i zapakowanie wadliwego produktu. Jak mam znowu kupić wysyłkowo raki, skoro 8a nie ma tracabilite produktu, może znowu dostanę te same wadliwe raki (płacz). Dodatkowo otrzymałem informację, że dostanę zwrot tylko ceny produktu, bez wysyłki. Dopiero po telefonie sprawdzono w "księgowości" i faktycznie okazało się, że mam otrzymać 15 zł kosztów wysyłki (20.99 zł InPost rzeczywisty mój koszt - można się śmiać). Pani w reklamacji była zirytowana moim zdenerwowaniem, no tak, ja mam zmarnowane góry, "walczę" o zwrot przesyłki i jeszcze dostaję opierdaka, że się denerwuję (płacz lub śmiech). Reklamacje oceniam na 2. Chciałem w 8a dalej kupować, a jest co, nawet się zarejestrowałem, aby oceniać produkty. zostawiłem parę tysięcy i chciałem zostawiać tam kolejne, ale podstawą kupowania jest ZAUFANIE, a tego w 8a zabrakło. Piszę od serca, bo liczę, że to pomoże wam być lepiej zorganizowanym. Pokażcie, że jesteście godnym i zaufanym sprzedawcą online, to może znowu będę u was kupował. Liczę na poprawę i życzę powodzenia. Krzysztof Kieczmerski.

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

28 sty 2024

Niezrealizowane zamówienie i zapomniane zamówienie

Zamówienie nie zostało zrealizowane od 23 stycznia. W dniu wczorajszym (sobota) próbowałem ustalić status, ale BOK nie działa w soboty, a chatbot nie potrafi pomóc w takiej sprawie. W dniu wczorajszym udałem się do salonu w Katowicach (przejażdżka 60 km i 1 h z Częstochowy w jedną stronę) i nic nie dowiedziałem się oprócz tego, że centrala zapomniała o tym zamówieniu. Czekam na realizację zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z Pana rezerwacją. Chcielibyśmy poinformować, że Pana rezerwacja zostanie natychmiast przygotowana w naszym sklepie w Katowicach jeszcze dzisiaj.
MW
10 sty 2024
Należałoby chyba usprawnić system ponieważ produkt który zakupiłem był dostępny a w rzeczywistości okazało się że zamówienie zostało anulowane ponieważ brak produktu nastąpił zwrot kosztów. Bardzo się cieszyłem z tego zakupu i oczekiwałem niestety nie doczekałem się, po 4 dniach dowiedziałem się że produkt jest niedostępny.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić w związku z Pana zamówieniem. Chcielibyśmy podkreślić, że brak dostępności towaru nie wynikał w żadnym wypadku z naszej złej woli czy zaniechania. Na bieżąco dbamy o aktualność naszej oferty oraz monitorujemy stan magazynowy, jednakże zdarzają się sytuacje, które uniemożliwiają spełnienie świadczenia, mimo zachowania najwyższej staranności. Pragniemy też zapewnić, że bardzo poważnie podchodzimy do analizy całej sytuacji, aby zidentyfikować ewentualne błędy w naszych procesach i działaniach, które doprowadziły do tego incydentu. Jeszcze raz przepraszamy za wynikłe niedogodności.

Oferta bez pokrycia

Oferują Państwo do sprzedaży towar, który po zakupie okazuje się niedostępny. Strata czasu, minęło kilka dni, a ja wciąż nie dostałam zwrotu środków na konto. Strata czasu i niepewność, czy odzyskam pieniądze. Pierwszy raz się z tym spotykam.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za przesłanie opinii dotyczącej naszej usługi. Pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić w związku z zamówieniem. Chcielibyśmy podkreślić, że fakt braku dostępności towaru nie wynika w żadnym wypadku z naszej złej woli czy zaniechania. Na bieżąco dbamy o aktualność naszej oferty oraz monitorujemy stan magazynowy, jednakże zdarzają się sytuacje, które uniemożliwiają spełnienie świadczenia, mimo zachowania najwyższej staranności. Środki zwróciliśmy w dniu 08.01.2024. Ponownie przepraszamy za wszelkie niedogodności.
CB
Cezary B.
Nie wiem jaki jest status zamówienia. Na koncie widzę REZERWACJA ale nie wiem co to znaczy, czy jest już do odbioru czy nie. No i po co pytać o opinię nt zamówienia skoro nie jest jeszcze do odbioru?
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane ze zrozumieniem statusu. "Rezerwacja" oznacza, że produkty są zarezerwowane i w trakcie przygotowywania. Abyśmy mogli zapewnić precyzyjną informację odnośnie gotowości do odbioru, status zamówienia zostanie zmieniony na "gotowa do odbioru", gdy będzie gotowe do odbioru. Doceniamy cenne uwagi na temat procesu zamówienia i będziemy dążyć do ulepszenia komunikacji w tym zakresie.
TR
Tomek R.
Legionowo
9 sty 2024
Cisza po deklarowanym terminie dostawy. Dopiero po moim pytaniu / interwencji otrzymalem info ze oplaconego przeze mnie towaru nie. Zwrot pieniedzy zlecony kolejne 4 dni pozniej
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za przesłanie opinii. Pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności. W tym konkretnym przypadku doszło do niefortunnego zdarzenia, w wyniku którego nie mogliśmy zrealizować zamówienia. Pragniemy zapewnić, że bardzo poważnie podchodzimy do analizy całej sytuacji, aby zidentyfikować ewentualne błędy w naszych procesach i działaniach, które doprowadziły do tego incydentu. Jeszcze raz przepraszamy za wynikłe niedogodności.
Kontrola jakości wysyłanego towaru. Jedna z czapek Merino posiadała nadszarpnięte włókno , które mogłoby w przyszłości postępować .
30 gru 2023

Ograniczenie wyboru !!!

Przy wyborze butów w cenie ok.700 PLN ograniczenie ilości wyboru do 2 par skłania do rezygnacji z zakupu !!
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Ograniczenie rezerwacji towaru z odbiorem osobistym do 2 produktów z danej kategorii jest wprowadzone w celu zapewnienia sprawiedliwego dostępu do produktów dla wszystkich naszych klientów. Chociaż rozumiemy, że może to wydawać się ograniczeniem, istnieją ku temu ważne powody. Przede wszystkim, nasze sklepy posiadają ograniczone miejsce magazynowe oraz przestrzeń wystawową. Ograniczenie ilości rezerwowanych produktów pomaga nam efektywnie zarządzać zapasami, zapewniając większą dostępność różnorodnych towarów dla klientów oraz przyspieszony termin realizacji. Ponadto, istnieje kwestia logistyczna, którą musimy uwzględnić. Zarządzanie i przygotowanie zamówień odbioru osobistego zajmuje czas i wymaga staranności, aby zapewnić, że każde zamówienie jest kompleksowo i dokładnie przygotowane. Ograniczenie ilości rezerwacji z tej samej kategorii ułatwia nam utrzymanie wysokiej jakości obsługi i spełnienie oczekiwań klientów. Wierzymy, że te ograniczenia są konieczne, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenie zakupowe dla wszystkich klientów, a jednocześnie oferujemy różne opcje zakupowe, aby zapewnić elastyczność i wygodę w dokonywaniu zakupów. Dziękujemy za zrozumienie.
14 sty 2024
Nie otrzymałem zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za przekazanie swojej opinii. Chcielibyśmy wyjaśnić, że Pana rezerwację otrzymaliśmy w dniu 09.01 i przygotowaliśmy do odbioru w salonie 10.01.2024. Następnie, zgodnie z Pana życzeniem, przedłużyliśmy rezerwację do dnia 16.01. Jeśli jednak wystąpiły jakiekolwiek problemy lub niejasności dotyczące Pana zamówienia, prosimy o kontakt, abyśmy mogli jak najszybciej rozwiązać sytuację.
10 sty 2024
Skasowanie zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za przekazanie swojej opinii. Chcielibyśmy wyjaśnić, że Pana rezerwację otrzymaliśmy 03.01 i przygotowaliśmy do odbioru w dniu 05.01.2024. Jeśli jednak wystąpiły jakiekolwiek problemy lub niejasności dotyczące Pana zamówienia, prosimy o kontakt.
14 sty 2024
Zamowienie z wadą
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za przesłanie opinii dotyczącej zamówienia. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni informacją o wadzie w zamówieniu. Najmocniej przepraszamy za wynikłe niedogodności. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu rozwiązania tej sytuacji.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za udzielenie opinii dotyczącej naszej usługi. Bardzo zależy nam na pełnym zrozumieniu powodu przyznania takiej oceny, dlatego chcielibyśmy serdecznie zaprosić do skontaktowania się z nami i podzielenia się bardziej szczegółowo, co nie było satysfakcjonujące. Tylko poprzez poznanie uwag będziemy w stanie zaoferować odpowiednie i skuteczne rozwiązanie.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo zależy nam na wyjaśnieniu, co nie było satysfakcjonujące, abyśmy mogli zaoferować odpowiednie i skuteczne rozwiązanie.
11 wrz 2023
31 maj 2023
Warto poprawić informacje o dostępności np. odzieży w danym rozmiarze, aktualnie niedostępnym: czy klient ma czekać na dostawę w jego rozmiarze, czy nie? Warto poprawić komunikację - pytania zadane przez stronę "Zapytaj o produkt" są odrzucane przez skrzynkę mejlową jako nieprzyjęte przez odbiorcę. Polityka wymiany odzieży jest dość jasna, ale nie zawsze się opłaca, bo przesyłki są coraz droższe, a zwrtoy pewnie trafiają się dość często ze względu na sprzedaż internetową. Nie we wszystkich towarach jest podana tabela rozmiarowa, m.in. odzieży Brubecka. Można więc kupić takie koszulki męskie L, ale ich rozmiar będzie się znacznie różnił.
12 gru 2023

Numer zamówienia P0393940857

Numer zamówienia: P0393940857 Kupiłem na prezent damską bluzę termoaktywną Icebreaker 300 MerinoFine Polar LS Half Zip. Produkty firmy Icebreaker są bardzo drogie i mają reprezentacyjne opakowanie godne tej ceny. Osoba, która ma być obdarowana używa już wyroby tej firmy, wie, więc jak wyglądają nowe produkty Icebreaker. Bluza, którą kupiłem jest szczególnie droga. Nie została opakowana w tradycyjne sztywne pudełko. Przyszła bardzo wymięta, wygnieciona, zapakowana jedynie w zwykłą foliową torebkę i nie bardzo wygląda na nowy produkt. Przy tej cenie! Spróbujcie uratować sytuację, przyślijcie odpowiednie nowe firmowe pudełko zapakowane tak aby nie zostało pogniecione w transporcie! Będę próbował bluzę odpowiednio ułożyć maskując pogniecenie. Tak jak jest obecnie, rzecz nie nadaje się na prezent. W sumie postępujecie nie do końca uczciwie, mam zmartwienie, tracę czas – powinniście uprzedzić, że nie jest to pełnowartościowy produkt. A ja zostawiłem u Was przez wiele lat już sporo grosza. Pozdrawiam Włodzimierz Kucharczyk
13 gru 2023
Chcielibyśmy wyjaśnić, że wszystkie egzemplarze bluz Icebreaker 300 MerinoFine Polar LS Half Zip, są dostarczane do nas bez sztywnego pudełka. Fabryczne opakowanie, które otrzymujemy od producenta, jest dokładnie tym, które Pan otrzymał. Bluza jest fabrycznie zapakowana w worek foliowy. Dodatkowo, jeśli poza zewnętrznym wygnieceniem worka, zauważyłby Pan jakiekolwiek inne oznaki, które potwierdzają, że produkt jest niepełnowartościowy, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Przepraszamy za wynikłe niedogodności.
15 paź 2023
Obsługa w sklepie bardzo słaba, małe zainteresowanie klientem to kwestia, która towarzyszy marce 8a praktycznie od początku jej powstania i niestety niewiele się zmienia. Są w Państwa zespole świetni sprzedawcy, uprzejmi kompetentni, służący radą - niestety są w zdecydowanej mniejszości. Głównie można spotkać takich sprzedawców, którzy są głównie zajęci sobą, udają że nie widza klienta a jak już uda się o coś zapytać to sposób odpowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Czas to zmienić 🙂
Po pierwsze sprzedajecie towar po zwrocie a nie ma w ogłoszeniu o tym ani słowa. Po drugie osoba sprawdzająca zwrócony towar dała ciała bo towar był uszkodzony. I taki towar zapakowaliście i wysłaliście do mnie. Żenada. Mam jechać w góry w piątek i mam zepsuty czekan. Ten czekan to North-X Ice Salewy. A uszkodzenie to ukręcona śruba przy pomocy której mocuje się głowice do styliska. Mam nadzieję że szybko i sprawnie wyślecie nowy towar.
6 lip 2023

Myląca informacja na temat zwrotu towaru

Na pierwszej stronie wyświetla się rzucający się w oczy napis 100 dni na zwrot towaru. Towar zamówiłam przez stronę internetową ale odebrałam i zapłaciłam w sklepie. W momencie zwrotu dowiedziałam się że nie ma takiej możliwości w wypadku gdy odebrałam osobiście.Brak wyraźnej informacji. Mogę tylko wymienić towar. Uczulam na to.
15 lip 2023
Не було можливості змінити товар, після 20 00. Замовила зворотній зв'язок через Бот, написали електронний лист в 16 00 що не можуть допомогти, ніхто не передзвонив. Зранку в 8 45 дзвонила до оператора сайту 8а.pl, але сказали, що теж пізно. Через кур'єрську службу робила відмову, товар досі в них на складі, магазин не забирає.