Sklep Terrarystyczny IMCAGES

Opinie (40) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (40)

Ważny od: 10 lis 2023
Sklep Terrarystyczny IMCAGES spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 sty 2024
Kupiłam ziemię bigos do roślin i szczerze polecam. Miałam wiele ziemi do roślin i ta jest najlepsza! Świetna jakoś i niska cena. Rośliny rosną w niej jak szalone, a ziemia przesycha w odpowiednim tępie. POLECAM!!!

10 gru 2023
Mączniki były male i trochę czarne od wewnątrz. Po kilku dniach karminia ich, stają się normalne. Jeśli jest czas i chęć bawienia się w dokarmianie to są okej. Na dostawę nie narzekam, dobrze zapakowane były. Dobra cena

Opinie nt. sklepu Sklep Terrarystyczny IMCAGES

23 kwi 2024
7 lut 2024
Świetna obsługa i kontakt, błyskawiczna wysyłka, wszystko super.
ok.
jestem bardzo zadowolona dobrą jakością zamówionych produktów ,starannie zapakowanych ,które dotarły do mnie w umówionym terminie i bez uszkodzeń.
Polecam ;)
10 sty 2024
Lampa wraz z żarówka t5 bardzo solidnie zapakowana co zapobiegłoewentualnemu uszkodzeniu, ekspresowa wysyłka.

Znakomity sklep

Szybka realizacja zamówienia i bogaty asortyment produktów.
10 sty 2024
Błyskawiczna dostawa, towar bez zarzutu. Dziękuję.
8 sty 2024

Ziema do roślin bigos

1 sty 2024
22 gru 2023
22 gru 2023

Dobry kontakt i profesjonalna obsługa, sprzęt dobrej jakości, świetny w użytkowaniu
10 gru 2023
8 gru 2023
Świetne produkty, można liczyć na podpowiedzi w razie wątpliwości, szybka wysyłka