Euroflorist.pl

Opinie (215) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3937)

Ważny od: 22 kwi 2024
Euroflorist.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lut 2024
Euroflorist jestescie po prostu wprost niewiarygodnie wspaniali i bardzo pomocni, bo zamawiajac bukiet w Waszej firmie zrobilam blad , ktory Panstwo poprawiliscie, bardzo za to dziekuje, pokazalo to Panstwa profesjonalne podejscie dla klienta. Jestescie firma godna polecenia. Aleksandra Hansen Danmark

Bukiet był zamówiony ze strony razem z bilecikiem i trzy gwiazdki tylko ze względu że ładne kwiaty. Przyszły w kartonie kurierem DHL co ogólnie jest dziwne bo na stronie był pięknie ozdobiony bukiet. Nie był złożony w bukiet tylko podzielony przez pół i owinięty w folię ochronną, bilecik to kartka wydrukowana jak te które się nakleja na paczkę. Narzeczona była w lekkim szoku gdy je dostała na dzień kobiet. Hehe trochę zabawne ale ogólnie nie zakupie już kwiatów z tej strony. Pierwszy raz zamówiłem czy będą lepsi od typowej strony do zamawiania bukietów i trochę się przeliczyłem. Wydaje mi się że jak tak wysyłają to kwiaciarnie jedynie mogły by to później ogarnąć. Na koniec wyszło dużo szoku, trochę śmiechu koniec końców kwiaty były w wazonie ale zaskoczenie nie było takie jak myślałem że będzie. Trzy gwiazdki tylko za kwiaty 🌷

Opinie nt. sklepu Euroflorist.pl

Kwiaty na czas, ale Szybko zwiędły
Odpowiedź ze sklepu Euroflorist.pl
Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Przypominamy o możliwości złożenia reklamacji na świeżość kwiatów w ciągu 3 dni od daty ich doręczenia. Pozdrawiamy, Euroflorist
DM

Komunikacja

Poprawic komunikacje z klientem w razie kryzysu. Przestac popelniac bledy, np. termin dostawy.
Odpowiedź ze sklepu Euroflorist.pl
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że termin dostawy nie został dochowany. Niestety sytuacja taka była spowodowana długim weekendem majowym za co najmocniej przepraszamy. Pozdrawiamy, Euroflorist
Odpowiedź ze sklepu Euroflorist.pl
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nie spełniliśmy oczekiwań - prosimy o informacje o ile to możliwe jaka jest przyczyna tak niskiej oceny. Dziękujemy. Pozdrawiamy Euroflorist
Odpowiedź ze sklepu Euroflorist.pl
Dziękujemy za opinię. Uprzejmie informujemy, iż wybrali państwo kwiaty z zakładki "kwiaty od ogrodnika". W każdym opisie produktu jest informacja, iż jest to zamówienie wysyłane bezpośrednio z plantacji - nie kwiaciarni kurierem DHL lub DPD. Dodatkowo w bukietach, w których liczba kwiatów to 50 jest dokładnie opisane, iż bukiet będzie doręczony w 2 paczkach. Cytuję: Wielkość bukietu: duży (50 tulipanów) Opakowanie: pudełko kartonowe, bukiet dostarczony rozdzielony na dwa pęczki Dostawa: kurierem, z plantacji w Polsce. Pozdrawiamy, Euroflorist
Kartki z życzenia winny być pisane i drukowane na drukarce a nie koślawym odręcznym pismem. Jak to wygląda, płacimy za to...
Odpowiedź ze sklepu Euroflorist.pl
Dziękujemy za cenne uwagi. Każda opinia jest dla nas istotna. Pozdrawiamy, Euroflorist
Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Euroflorist
2 zamówienia nie dojechały wcale, a po dacie dostawy anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy, zero wyjaśnień i informacji że nie dostarczą kwiatów. Po tym wszystkim proponują kupon rabatowy na następne zamówienia wiedząc że i tak zamówienia kolejnego też nie dostarczą. Żenada i brak profesjonalizmu.
Odpowiedź ze sklepu Euroflorist.pl
Przykro nam bardzo z powodu zaistniałej sytuacji. Z przyczyn niezależnych od Euroflorist - partner nie wykonał zlecenia. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy, Euroflorist
Szanowni Państwo, to zamówienie nie nie zostało zrealizowane. Taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz- zawsze zamówienia były realizowane i dostarczane. W tym roku zamówione kwiaty nie dotarły na zlecony adres. Czekam na wyjaśnienie tej sytuacji. Pozdrawiam Robert Pec
Odpowiedź ze sklepu Euroflorist.pl
Dzień dobry, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Potwierdzamy, że niestety partnerska kwiaciarnia nie zrealizowała zmówienia. Zamówienie zostało anulowane i zwrot dokonany oraz przeprosinowy rabat przekazany na Pana adres mailowy. Pozdrawiamy, Euroflorist
Dostarczac przesylki. Dzwonic do Klientow przed doatarczenie bo po to prosicie o ne telefonu
Odpowiedź ze sklepu Euroflorist.pl
Dziękujemy za opinię. Prosimy uprzejmie o wyjaśnienie co wydarzyło się podczas realizacji zamówienia. Dziękujemy. Pozdrawiamy Euroflorist
Moje zamówienie nie było wykonane szkoda bo osoba obchodziła 80 urodziny kobieta
Odpowiedź ze sklepu Euroflorist.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniała sytuacje. niestety partner z Niemiec nie był w stanie wykonać zamówienia z przyczyn losowych. Przykro nam bardzo. Pozdrawiamy, Euroflorist
zero
zero
9 lut 2024
Dostarczony bukiet nie był zgodny z zamowieniem. Wybrane godziny dostawy byly: 9:00-11:00, dostarczono ok.13:00.
Bukiet nie byl taki jak na zdjeciu
6 lut 2024
21 sie 2023

Wykonanie zamowienia

Co do świeżości kwiatów nie mam żadnych zastrzeżeń Natomiast jeżeli chodzi o bilecik który był dołączony to nie dość że na zwykłej jakieś kartce to w dodatku napisane odręcznie jakby nie było komputerów albo maszyny do pisania Przecież to jest skandaliczne wyobsługujecie europejskie Rynek Dlatego dlatego trzy gwiazdki tylko daje z powodu nie do końca odpowiadającej jakości Z poważaniem. SZYMI
9 paź 2023

niedbały serwis

Zapłacone powiadomienie SMS o dostawie przyszło prawie po dwóch dniach ale tylko na moje wielokrotne żądanie. Dostawa opóźniła się prawie o półtorej godziny od wyznaczonego czasowego przedziału i odbiorca był zmuszony zmienić plany dnia. Niedbały kwiatowy serwis.
PK
Peter K.
Sydney
22 gru 2023
Moje zamowienie ktore powinno byc dostarczone 19.12.2023 do dzisiaj nie dotarlo do adresata. Tracking nr ktory dostalem nie dziala. Ogolnie jestem bardzo niezadowolony z uslugi. Dotychczas nie mialem z Euroflorist zadnych problemow. Dzwonilem do obslugi klienta z reklamacja, pani obiecala przyslac email z informacja, niestety nie otrzymalem nic. :(
Nie polecam, dostawa łączona kwiaty plus wino, zamówiona parę dni wcześniej dotarła z ok 10 godz opóźnieniem, wielkie rozczarowanie!