Euroflorist.pl

Opinie (208) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3930)

Ważny od: 22 kwi 2024
Euroflorist.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lut 2024
Euroflorist jestescie po prostu wprost niewiarygodnie wspaniali i bardzo pomocni, bo zamawiajac bukiet w Waszej firmie zrobilam blad , ktory Panstwo poprawiliscie, bardzo za to dziekuje, pokazalo to Panstwa profesjonalne podejscie dla klienta. Jestescie firma godna polecenia. Aleksandra Hansen Danmark

Bukiet był zamówiony ze strony razem z bilecikiem i trzy gwiazdki tylko ze względu że ładne kwiaty. Przyszły w kartonie kurierem DHL co ogólnie jest dziwne bo na stronie był pięknie ozdobiony bukiet. Nie był złożony w bukiet tylko podzielony przez pół i owinięty w folię ochronną, bilecik to kartka wydrukowana jak te które się nakleja na paczkę. Narzeczona była w lekkim szoku gdy je dostała na dzień kobiet. Hehe trochę zabawne ale ogólnie nie zakupie już kwiatów z tej strony. Pierwszy raz zamówiłem czy będą lepsi od typowej strony do zamawiania bukietów i trochę się przeliczyłem. Wydaje mi się że jak tak wysyłają to kwiaciarnie jedynie mogły by to później ogarnąć. Na koniec wyszło dużo szoku, trochę śmiechu koniec końców kwiaty były w wazonie ale zaskoczenie nie było takie jak myślałem że będzie. Trzy gwiazdki tylko za kwiaty 🌷

Opinie nt. sklepu Euroflorist.pl

Mazurek wielkanocny był fantastyczny,świeży i smaczny, pięknie przybrany. Karta z wielkanocnymi życzeniami mogła by być ładniej wypisana. Euroflorist jak zawsze niezawodna, termin dostawy dotrzymany. Zarówno adresat jak i ja byliśmy bardzo zadoeoleni. Dziękuję.
Jak dla mnie to nie musicie nic zmieniać,jaki wygląd prezentu na zdjęciach tak też wyglądają na żywo, wszystko pięknie zapakowane, bardzo miła obsługa,szybka realizacja zamówienia,jednym słowem świetna firma dziękuję bardzo
Dostawa terminowa. Sernik bardzo smaczny. Mazurek to 4 małe mazurki. Przesyłka dla 1 osoby w 4 egzemplarzach to słabe rozwiązanie. W opisie był 1mazurek.

Szybko, sprawnie i profesjonalnie👌

Bukiet odbiega od poglądowego ale też jest piękny. Usługa na wysokim poziomie. Będę polecał Waszą firmę iniejednokrotnie korzystał z usług.
Euroflorist jest dla mnie od wielu lat niezawodnym partnerem, który zawsze dostarcza kwiaty i prezenty w terminie.
Podobała mi się wiązanka. Miałam dobry kontakt z Panią kwiaciarką, która wykonywała wiązankę.
Zamówienie dostarczone po czasie ale obdarowana zadowolona, kompozycja ładnie dobrana.
Dzień dobry .Kwiaty i czekoladki zostały doręczone Bukiet bardzo ładny .pozdrawiam.

Super!

Terminowa dostawa. Dostarczone kwiaty dobrej jakości. Zadowolony obdarowany.
14 kwi 2024

jestem bardzo zadowolony...terminowa…

jestem bardzo zadowolony...terminowa dostawa i piekne kwiaty
Kwiaty były nieco inne niż na zdjęciu, ale bardzo ładne.

Profesjonalizm.

Szybko, profesjonalnie, kwiaty piękne, świeże.
Jakość kwiatów i szybkość realizacji
Za gwarantowana na czas dostawa.
JS
J S.