attipas.pl

Opinie (37) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (37)

Ważny od: 4 paź 2023
attipas.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu attipas.pl

Buciki są prześliczne, gumka nie uciska, a mimo to nie zsuwają się, idealnie wyprofilowane, warte swojej ceny. Dodatkowo plus za błyskawiczną wysyłkę. Bardzo dziękuję ❤️

szybka realizacja zamówienia

zamówienie przyszło ekspresowo, wszytko wg opisu, polecam ;)
Buciki rewelacja, wysyłka błyskawiczna.
Wszystko super
3 mar 2024

niechlujne zapakowanie

buciki mają różny wzór, nie wiem czy to zamierzony zabieg czy nie. paczka była zapakowana bardzo niechlujnie, taśma krzywo przyklejona przez co praktycznie pudełko dało się otworzyć bez jej zerwania. w takiej cenie spodziewałam się lepszej jakości pakunku. same buciki dobrej jakości, rozmiar trafiony, córeczka póki co zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu attipas.pl
Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Rzeczywiście, zamówiony przez Panią model Attipas Together Pink charakteryzuje się asymetrycznym ułożeniem kolorów na skarpetce i jest to zamierzony efekt. Cała seria Together została zaprojektowana w ten sposób. Co do zapakowania przesyłki, nie mieliśmy jeszcze takich zgłoszeń. Przekażemy Pani uwagi do magazynu.
11 lut 2024
Synek tylko w tych butach ruszył z miejsca, w innych siedział dopóki mu się nie zdjęło, także polecamy dla wszystkich których dzieci nie chcą chodzić w kapciach/butach. W żłobku będzie mógł się normalnie bawić.
Buty są super, synek uwielbia. Jedyne co to stopy mu się w kapciuszkach bardzo pocą. Może przydałoby się jakieś wywietrzniki zaprojektować w bucikach...
Odpowiedź ze sklepu attipas.pl
Dziękujemy za opinię 😊 W kwestii pocenia się stópek - podeszwa Attipasów ma otworki ułatwiające wentylację, ale wkładki w Attipasach używanych w pomieszczeniach mogą blokować przepływ powietrza. Wkładki doskonale sprawdzają się w chłodniejsze dni, do hasania na świeżym powietrzu. Do chodzenia po domu, jeśli w takim celu zostały kupione, proszę zakładać Attipasy na bosą stopę. Generalnie jednak, jeśli w domu jest ciepło, dziecko chodzi po dywanie czy ciepłej podłodze nie zalecamy noszenia Attipasów. W takiej sytuacji najlepiej żeby dziecko chodziło na boso. 😊 Attipasy lepiej sprawdzą się jako buciki na zewnątrz.
AT
Anna T.
To już nasze kolejne buciki, jedyne kapcie których córeczka nie zrzuca po 5 minutach, na prawde bardzo je lubi, są miękkie i wyglądają na bardzo wygodne
Córka je uwielbia, nie chciała założyć żadnych bucików w tych chodzi bardzo chetnie ! Bardzo polecam i kupuje kolejna pare !
8 lut 2024
Szybka wysyłka, produkt wysokiej jakości, pięknie wykonane buciki i wygodne dla maluszka, polecam!
18 lut 2024

Udany zakup

Buty dobrze wykonane, bardzo ładne. Szybka wysyłka. Polecam!
Szybka wysyłka, buciki zgodne z opisem, bardzo polecam😊
Wykonanie bucików i ekspresowa przesyłka
Butki świetnie pasują