RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (5484) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7705)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

5 maj 2024
Proszę sprawdzić stany magazynowe bo zamówiłem kurtkę przez internet po czym okazało się że w rzeczywistości nie ma jej w magazynie, zamówiłem kask przez internet i ta sama sytuacja. Za każdym razem nikt mnie o tym nie poinformował,po paru dniach jak zadzwoniłem dlaczego towar jeszcze nie został do mnie wysłany, wtedy dowiadywałem się że jest brak w magazynie rzeczy za które zapłaciłem.

Nie polecam.

Zamówienie zostało złożone przez internet dokładnie tydzień temu. Miało być na wtorek, czyli 4 dni temu. Od 3 dni po kontakcie telefonicznym słyszę, że ono już pewnie jest, tylko trzeba rozpakować, rozpakowywania jest dużo itp. I lada chwila ktoś zadzwoni albo przyśle wiadomość. Dziś już nawet nie mogę się dodzwonić, żeby zapytać co z tym zamówieniem.

nie polecam

Zamawiając kurtki spodnie buty rękawiczki przy każdej pozycji była informacja o gatisach których oczywiście nie otrzymalem wszystko wrzucono w karton nawet nikt nie pofatygował się zdjąć klipsów wychodząc bramka zapikalampoczekalm.cjwile.ale.nikt się nie ruszył nawet to były ostatnie zakupy w tym sklepie i odradze każdemu znajomemu ten sklep

omijać rrmoto wielkim łukiem

Podczas zamawiania przy każdym artykule mia być dodane gratisy nie otrzymałem żadnego i nawet nikt klipsów zabezpieczających nie podciągał porażka moje ostatnie zakupy w tym sklepie
Towar dotarl do mnie poważnie uszkodzony- urwane zabezpieczenie biodra. Nie dało się tego nie zauważyć podczas pakowania.

Używany produkt

Otrzymałem od państwa używany produkt w dodatku z urwanym mocowaniem z jedej strony
Zamawiasz rękawiczki dostajesz kapeluszu.
Nie otrzymałem zamówienia.
2 maj 2024
26 kwi 2024
24 mar 2024
Polecam, macie bardzo fajny i profesjonalny staff w Warszawie. Zawsze pomogą i doradzą ale jeżeli chodzi o politykę cenową... Dlatego jedną gwiazdkę zabieram dla siebie. Reszta sklepów bez problemu daje 10%. Ja dostałem podobno 10% a w rezultacie na rachunku weszło 7.5%. W sklepie można tylko negocjować 5% więc też upust symboliczny.
Spodnie super, jestem zadowolony z jakości wykonania i wygody. Jak zwykle ekspresowa wysyłka. Jedyny drobny minus za gratisy inne niż w ogłoszeniu. Generalnie godne polecenia
Czas oczekiwania na wysyłkę - 2 dni, mimo iż produkt jest na stanie. Poza tym wszystko super chruper.
Szybka realizacja , towar zgodny z opisem , mały minusik związany z faktem, że ciężko się dodzwonić

Ok

Rękawice przyszły szybko. Niestety ochraniacz na lewej rękawicy był już lekko przytarty.
Rękawice świetnie, niestety rozmiarówka wychodzi na zaniżoną.
Zgodność,szybkość.