RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (6043) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8372)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 gru 2023
Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

19 maj 2024

zdały egzamin

rrmoto to jedyny sklep internetowy (juz niedlugo w gdansku stacjonarny) z jakiego bede korzystala. dostawa szybko, atrakcyjne ceny, latwa i czytelna strona internetowa. kupilam buty alpinestars i pojechałam się w nich przejechać. mega wygodne, trzymaja sztywno stopę, kostkę. pech chciał ze akurat na pierwszej przejażdżce w nowych butach mialam wypadek. zdały egzamin na 6. zabezpieczyły cały staw skokowy i nic poważnego się nie stało. niestety w skutek upadku przerysowaly się dość mocno jednak nie rzuca się to w oczy. mega polecam ekipę jak i ich sprzęt;] z pewnością wroce na zakupy
14 maj 2024
Nie dość że cena jedna z najniższych na rynku to i jeszcze mega dużo gratisów, naprawdę byłem w szoku jak otrzymałem paczkę. Wcześniej już zamawiałem z tego sklepu kurtkę i buty ale muszę powiedzieć że wszystko zgodne z opisem szybko przyszło i nic nigdy nie było uszkodzone. Mają moje zaufanie i jak coś będę potrzebował to nawet nie będę patrzył w innych sklepach.
MB
Marcin B. B.
Janowiec Wlkp
17 maj 2024
Duży wybór atrakcyjnej odzieży motocyklowej. Duży wybór rozmiarów. Przejrzyste warunki zwrotów/ wymiany na inny rozmiar. Gotowy formularz do zwrotu na stronie internetowej sklepu. Bardzo dokładne informacje o zakupie, dostawie. Bardzo szybka realizacja. Fajne gratisy przy dostawie niektórych produktów. To już któryś z kolei zakup dla taty. Gorąco polecam.

Jest bardzo dobrze.

Ogólnie jestem zadowolony z transakcji ze sklepem oraz obsługi klienta. Jedyny mankament całego zakupu to brak towaru w magazynie, pomimo, iż na stronie widniała ostatnia sztuka. W związku z zaistniałą sytuacją zostałem poinformowany na kolejny dzień oraz zaproponowano mi model 2024. Czas wysyłki wydłużył się nieznacznie przez zaistniałą sytuację.
Zakupy w RRMoto to sama przyjemność. Szeroki wybór produktów wraz ich dostępnością. Pomocne tabele rozmiarów. Darmowe wysyłki oraz zwroty za pomocą InPost (prawdziwe zakupy Online nie to co inna konkurencyjna firma) Pełno przyjemnych gratisów :) Pozdrawiam.
Świetna obsługa i pełny kontakt. Towar (koszula motocyklowa) zgodna z opisem i w idealnym opakowaniu. Polecam RRMOTO !!! Następnym razem nie zawaham się skorzystać z oferty tego sklepu !!! Gratisy to dodatkowy bajer - bardzo sympatyczny.
Sklep przestronny i dobrze wyposażony, obsługa miła i pomocna.Podczas zakupu mogłem liczyć na poradę a wymiana towaru zakupionego w sklepie internetowym odbyła się ekspresowo.Jestem bardzo zadowolony z obsługi przez Panią Martę.Pozdrawiam
20 maj 2024
Bardzo lubię wykonywać zakupy w RRMOTO ponieważ są konkurencyjni i szybko reagują na zmiany cen u konkrecji ale najważniejsze to BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW ORAZ BEZ KOSZTOWE ZWROTY!!! osiągnęliście już najwyższy poziom i czas obsługi!!!

Świetna obsługa

Zamówienie internetowe zrealizowane bardzo szybko, wymiana rozmiaru spodni błyskawiczna. Asortyment sklepu jest szeroki pod kątem rozmiarów oraz różnorodności dostępnych firm. Bardzo polecam, z miłą chęcią będę tutaj wracać :)
Buty świetne, tabela i system dopasowania bardzo przydatne, maksymalnie ułatwiające dopasowanie do potrzeb. Zgodnie z nim wzięłam numer większe niż normalnie noszę i pasują idealnie. Szybka wysyłka =) rzetelna firma!
28 maj 2024
Swietna Obsluga, zamowiony product nie byl jednak dostepny. Ale pani zadzwonila i zaproponowala inny product, taki sam tylko innego producenta. Jestem bardzo zadowolony. Wiec polecam RR moto. Dbalosc o kienta.

Kolejny zakup tego samego modelu

Stare, identyczne zatyczki zaginęły w podróży więc kupiłem identyczne. Zatyczki tyłu gąbka (przetestowane) nie umywają się do tych. Zakładanie dużo łatwiejsze i ucho, nawet po paru godzinach oddycha. Polecam !
Mega szybka obsługa i wysyłka. Kontakt b. dobry. Napisałem na "czacie",odpowiedź była w ciągu 30 sekund? no, może 45 czekałem🤣...moje zadowolenie 100%....i myślę, że do następnego spotkania. Pozdro dla Was.👍
Zwykle rzadko kupuję w nowych sklepach i miałem nieco obaw przed zamówieniem z RRMoto, które okazały się nieuzasadnione. Produkt otrzymałem szybko, bez żadnego problemu, zgodnie z oczekiwaniami. Polecam.

Szybko i na najwyższym poziomie

Mega duży wybór, bardzo szybka wysyłka, w niecałe 24h była paczka na miejscu. Świetne podejście do klienta ,szybkie, łatwe i bezproblemowe zwroty(zły wybór rozmiaru butów) jak najbardziej polecam
17 maj 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia . Szybko , sprawnie i połączono kilka zamówień gdzie złożyłem jedno prawie po drugim w jedno multi . Świetne gratisy . Inne firmy powinny brać przykład !
27 maj 2024
Wysyłka w ciągu 24h!! Towar bardzo starannie zapakowany !! Z rozmiarówką nie ma problemu, wszystko dobrze opisane jak dobrać właściwy rozmiar!! To był mój kolejny zakup i kolejny udany!!
22 maj 2024
Wszystko w najlepszym porządku, towar zgodny z zamówieniem, szybka dostawa, w przypadku złego zamówionego rozmiaru (w tym przypadku kasku) bezproblemowy i szybki zwrot kasy. Polecam
20 maj 2024
Nie mam żadnych zastrzeżeń - towar był na stanie, wysyłka natychmiastowa, pełna informacja o statusie zamówienia, ceny przyzwoite, parę fajnych gratisów do zamówienia. Polecam.

Polecam sklep

Polecam z czystym sumieniem sklep jak i buty, szybka przesyłka i najlepsza cena tych butów na rynku jaką znalazłam. Nie patrzeć na rozmiar, a na długość wkładki i będzie ok