RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (6771) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9393)

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

Zamawiana kurtka była uszkodzona (wyrwane taśmy mocujące podpinkę w rekawie). Dodatkowo czas oczekiwania na zamówienie dlugi. Gdyby nie moje interwencje na infolini pewnie byłoby dłużej. I na koniec drobnostka (gratisy) przy składanym zamówieniu sami je oferujecie, a przy odbiorze zamówienia w sklepie okazuje się że ich nie maja na stanie.

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

11 lip 2024

Miła i profesjonalna obsługa i mały problem z rozmiarem

Miła i profesjonalna obsługa. Polecam absolutnie. Jeśli chodzi o odzież to dla mnie zagadka. Przymierzałam w sklepie spodnie, które były idealne i poprosiłam taki sam model tylko ciut dluzsze nogawki. Pan potwierdził, że są w magazynie. Przymierzyłam. Leżały super, były dłuższe nogawki, więc wzięłam. Już po 2 godzinach na motocyklu, po zejściu z niego, protektory zaczęły wybijać mi się w piszczel. Spodnie nadal leżą super, ale protektory się w nich zsuwają na dół. To strasznie uwiera i przeszkadza.
Polecam z czystym sumieniem sklep i jego pracowników. Kupowałem kask, spodnie, rękawice i kurtkę, więc dwie godziny poświęcił mi pracownik żeby mnie ogarnąć. Zostałem właściwie obsłużony, nikt mi nic nie wciskał na siłę, Pan przynosił kolejne kurtki do przymierzalni. Niby to normalne ale jednak nie zawsze dlatego trzeba o tym pisać. Jestem zadowolony z zakupów i obsługi dlatego polecam i warto było te kilkadziesiąt km pojechać 👍
MK
Marcin K.
Sycowice

POLECAM

Polecam powyższy sklep. Szybki zwrot pieniędzy. Kompetetna obsługa przy telefonie. Duży wybór oryginalnej odzieży. Mega szybka wysyłka i dostawa.
4 lip 2024
Szybka wysyłka. Towar najwyższej jakości. Jestem zadowolony z zakupu butów. Rozmiar trafiony. Sprawnie, szybko i bezproblemowo. Polecam!
28 cze 2024
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Choć towar do zwrotu z uwagi na mały rozmiar. Co prawda to nie wina sklepu, tylko producenta, który podaję tabele rozmiarów nie związana z towarem, co wspólnego ma obwód łydki i uda z obwodem w pasie. Zamówię o rozmiar większy, bo wiem że to przydatny element ubioru motocyklisty. Pozdrawiam

Kurtka przeciwdeszczowa SECA TYPHOON FLUO YELLOW żółty fluo

Szybka, sprawna przesyłka. Zamówiłem rozmiar 4xl. Założyłem na kurtkę tekstylną, rękawy na długość ok, w klatce piersiowej również, zapewnia pełną swobodę ruchów. Myślę, że gdybym wziął mniejszą to by była za obcisła. Jak sprawdzi się w podróży, zobaczymy. Chociaż wolałbym nie sprawdzać.😀. Polecam.

Za dużo gratisów

Dzień dobry, przebieg zakupu, przesyłki super... ale nie potrzebnie rozdajecie do każdej rzeczy gratisy typu brelok, naklejka, itp. czyli kupuje 5 rzeczy motocyklowych i w paczce jest 5 breloków, 5 naklejek - BEZ SENSU. Powinien być gratis do całego zamówienia, 1 brelok, 1 naklejka, itd.
28 cze 2024

Polecam, wszystko przebiegło sprawnie. Wszystko zgodne z zamówieniem. W moim przypadku brakowało jednejbzagłuszki do ucha, wypadła nie wiem czy podczas pakowania czy w innch okolicznoaciach, ale zadzwoniłem do sklepu i od razu wysłali mi drugą. Super i bez problemu wszystko przeszło.
12 lip 2024
Witam. Wszystkim serdecznie polecam sklepy RR-MOTO . Szybki i łatwy zakup oraz szybka przesyłka. Kurtka BROGER MONTANA super produkt na promocji 299 zł . W tej cenie ciężko dostać coś podobnej jakości , bardzo wygodna . Polecam serdecznie .
10 lip 2024
Świetny sklep. Ci, którzy nie są w stanie robić zakupów w sklepie stacjonarnym mają bezproblemowy zwrot i wymianę na właściwy rozmiar. RRMOTO wyniósł to na wyżyny bezproblemowości! Polecam wszystkim, a sklepowi dziękuję.

Shark

Dobry kontakt… szybka wysyłka :.. Kask wygląda świetnie, solidnie wykonany … pasuje jak by był na wymiar …obsługa intuicyjna…jeszcze tylko sprawdzę jak będzie spisywał się podczas jazdy ale myślę z będzie też ok ☺️
Wszystko poszło super sprawnie. Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Polecam skorzystać z konfiguratora rozmiarów. Kupiłem cały komplet ubrań i wszystkie rozmiary pasują, a zwykle mam bardzo duży problem z doborem.
MK
Marcin K.
Sycowice
6 lip 2024
Super sklep. Kupiłem, potrzebna była wymiana. Wszystko bezproblemowo. Zwrot gotówki natychmiastowy. Duży wybór. Oryginalne ubrania. Miła I konkretna obsługa telefoniczną. Polecam z czystym sumieniem.

Super sklep! 😊

Super sklep, szybka wysyłka, produkty dobrze zapakowane i zgodne z opisem oraz przyjemne dodatki do przesyłki 😊 Polecam i chętnie będę zamawiać kolejne akcesoria z tego sklepu!
27 cze 2024
Bardzo dobry kontakt telefoniczny, miła i w pełni wyczerpująca temat rozmowa. Szybka wysyłka, bardzo dobra komunikacja. Jestem bardzo zadowolona. Polecam szczerze i gorąco
30 cze 2024
Zle oznakowana paczka zostala wreczona nieznanej osobie a nie mnie. Tylko dobra wola tekze osoby pozwolila mi cieszyc sie produktem zamiast dochodzic swojego
3 lip 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku, szybka dostawa. Bardzo szybko zwrócone pieniądze za zwrot. Towar najlepszej jakości, duży wybór, polecam 🙂
Szybka dostawa, jakościowo materiał bardzo dobry i zgodny z opisem, pomagają również filmy, które są nagrywane o danym przedmiocie. Polecam
6 lip 2024
Spodnie super 😃 zgodne z opisem, rozmiar zgodny z tabelą. Przesyłka przyszła dwa dni wcześniej niż podana data dostawy. Bardzo polecam
8 lip 2024
Kurtka fajna ale jak za tą cenę nie powinny się wewnątrz plastikowe ochraniacze przesuwać + trzeba dokupić osobno pancerz na plecy.