RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocykloweOpinie

ważny od: 19.11.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocyklowe został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocyklowe można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 19.11.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocyklowe

Kupiłam w sklepie internetowym kurtkę skórzaną, jeansy z ochraniaczami, rękawice i kilka innych drobiazgów. Wszystko pasowało idealnie (dobierałam na podstawie tabeli rozmiarów), przesyłka przyszła bardzo szybko, dobrze zapakowana. Z wymianami też nie ma problemu (narzeczony postanowił wymienić spodnie na rozmiar większe). Kaski natomiast wybieraliśmy stacjonarnie w Toruniu, tu też bardzo pozytywne doświadczenie :) Zostaliśmy potraktowani profesjonalnie, kaski są super, mogliśmy wybrać z ogromnego asortymentu w sklepie. Polecam :)

Produkty okej, ale długi czas realizacji. Poza tym info o dostawie w środe a okazuje się ze w środę dopiero paczka przekazana kurierowi. Zamówienie składane w piątek , a więc czas realizacji zamówienia to 4dni... troche słabo jak na taki duży sklep internetowy

Opinie nt. sklepu RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocyklowe

Zakupy zrobione przez stronę i odebrane w sklepie. Wszystko super poza jednym. Do niektórych produktów RR Moto daje prezenty- niestety przy odbiorze osobistym ich nie otrzymaliśmy :( stad jedna gwiazdka mniej w ocenie sklepu.
Świetny sklep ze wspaniałą obsługą. Duża wiedza i doświadczenie pracowników są gwarancją udanych zakupów. Szeroki asortyment pozwoli zadowolić nawet wybrednych klientów. Polecam :)
Kupujac mogłem sie doradzić telefonicznie i generalnie na 96% wszystko było w porządku tym bardziej ze zaskoczyło mnie ze miałem kurtke na następny dzień u siebie
Dwa duże zamówienia, oba realizowane ekspresowo, zapakowane bezpiecznie, a kilka drobnych gratisów to dodatkowych uśmiech na twarzy. Przykład do naśladowania.
Super szybka realizacja zamówienia. Odzież termoaktywna rewelacyjna, świetna jakość. Już wypróbowana na motocyklu. Sprawdziła się znakomicie.
Błyskawiczna dostawa, pełen wachlarz informacji, który jest niezbedny, żeby zakup był trafiony. Do tego świetny wybor. Polecam !!!
Bardzo dobra przewiewna kurtka. Idealnie nadaje się do jazdy po mieście. Plecak również zakłada się wygodnie. Swobodne ruchy.
Świetne rękawiczki, dla dziewczyny z długimi palcami L idealnie leży 😁 ekspresowa wysyłka i fajne gadżety do zamówienia 🥰
Szybka realizacja, przejrzyste zasady, w mojej ocenie najlepszy sklep - zarówno stacjonarny jak i online.
Zamówiłem o godzinie 10 a kurier był o 12 na drugi dzień. Produkt zgodny z zamówieniem. Rewelacja !
Expresowa wysyłka, towar zgodny z opisem, bardzo dobra jakość. Serdecznie wszystkim polecam .
Najlepszy sklep dla motocyklisty. Miła obsługa. Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie.
Polecam gorąco. Produkty zgodne z opisem. Błyskawiczna dostawa. Wszystko jak należy. 😉🤘
Wyjątkowo sprawnie działający sklep. Kolejne zakupy i ciągle ten sam wysoki poziom.
Terminowa dostawa. Obsługa przy odbiorze zamówienia w Warszawie - pierwsza klasa :)
Kombinezon przeciwdeszczowy wygląda super, dobry materiał i wykonanie. Polecam 😉
Wszystko git. Zakupy i zwroty przebiegły bardzo szybko i bezproblemowo.
Bardzo szybka realizacja zamówienia opisane produkty jasne iczytelne
Jestem bardzo zadowolony ze sklepu i gorąco polecam zakupy w nim!!!
Polecam, szybka wysyłka, miły kontakt telefoniczny, dobre doradztwo