RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocykloweOpinie

ważny od: 19 lis 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocyklowe został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocyklowe można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 19 lis 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocyklowe

Opinie nt. sklepu RRmoto.pl - Odzież i akcesoria motocyklowe

Po raz kolejny kupuję w tym sklepie prezent dla syna. Oczywiście on sam dokonuje wyboru. Zawsze był zadowolony, więc i tym razem na to liczę. Dla mnie szokiem jest nieprawdopodobnie szybki czas realizacji wysyłki. No, ale to sklep motocyklowy!!!!
Polecam To nie moje pierwsze zakupy w rrmoto. Przy okazji poprzednich miałem sprawę gwarancyjną a ekipa rrmoto ogarnęła to tak fajnie, że wróciłem do nich na kolejne zakupy bo nie zostałem z problemem sam a wszystko odbyło się bardzo sprawnie.
Super obsługa. Bardzo szybka wysyłka. Dobry kontakt telefoniczny - miła i profesjonalna rozmowa. Naprawdę, jak dotychczas jestem pełen uznania. Miałem również zapytanie przez e-maila - odpowiedź prawie natychmiastowa.
Szeroki wybór, ceny internetowe i możliwość oglądnięcia i przymierzenia rzeczy przy fachowej obsłudze sklepu. Dodatki w postaci breloczków czy ściereczek do czyszczenia wizjera kasku są miłym akcentem.
Przesyłka ładnie zapakowana , dodatki też fajne do zakupu , sklep godny polecenia , ekstra jakość produktów idealne na prezent , serdecznie polecam robić zakupy na RRmoto.pl
Bardzo szybka wysyłka, Piekna kurtka pancerna, aczkolwiek matowa czerń, model rozmiar mniejszy otrzymałam" błyszczący " , ale mat też jest piękny.
Super sklep, chyba jeden z najlepszych, nie robią żadnego problemu przy zwrotach, wymianach, reklamacjach, czy czymkolwiek innym.
Ekspresowa wysyłka. Dobry kontakt ze sprzedawcą. Kamizelka nie wiem czy dobra ponieważ zakupiona na prezent . Ale dobra jakość
31 paź 2022
Spodnie Ozone Jet super jak za 299zl sklep wysyła towary szybko i sprawnie polecam zakupy! Moje to już drugie i nie ostatnie.
Natychmiastowa wysyłka, produkt zgodny z opisem, w przesyłce papierowa torba z nadrukiem producenta zamówionego produktu
Sklep polecił mi kolega, który robił u Was zakupy i był zadowolony, ja również jestem zadowolony i będę polecał dalej.
Kolejne zakupy - kolejne powody do zadowolenia, świetna oferta sklepu, ekspresowa wysyłka. Zdecydowanie polecam!
Szybki transport,dobrze zapakowany i jak zwykle towar zgodny z oczekiwaniami i z tym co było opisane na stronie.
CHCIAŁBYM ABY WSZYSTKIE SKLEPY INTERNETOWE DZIAŁAŁY TAK ŚWIETNIE JAK RRMOTO. PEŁEN PROFESJONALIZM!!! POLECAM!!!
14 lis 2022
Zakup przebiegł bezproblemowo. Jakość towaru i opakowania nalepsza z możliwych. Dziękuję.
Szybka i sprawna wymiana na inny rozmiar nie ponosząc dodatkowych kosztów. Polecam firmę
Bardzo szybka wysyłka! Eleganckie ceny! Dziękuję za gratisy! Polecam w opór! Lecimyyy!
Przejrzystośc ofert towarów jest spoko opisy także. Zasadniczo wszystko mi się podobalo
Towar oryginalny. Bardzo szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Pozdrawiam
Obsługa sklepu stara się pomoc i doradzić aby klient był usatysfakcjonowany z zakupu.