RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (3598) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5422)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 gru 2023
Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Bardzo wysoko oceniam RRmoto. Kurtka, którą zamówiłem okazała się jednak za duża i niestety musiałem dokonać zwrotu. Natomiast sklep na najwyższym poziomie, bardzo szybko i na swój koszt dokonał weryfikacji zwrotu, a pieniądze w ten sam dzień trafiły z powrotem na moje konto. Szanuje takie podejście do klienta, jest to mój początek przygody z motocyklami i na pewno wrócę na stronę RRmoto i postaram się odwiedzić sklep stacjonarny. Gorąco wszystkim polecam. LwG

Zatyczki Alpine Race

To już drugie zatyczki od Alpine jakie zakupiłem. Tym razem wybór padł na wersje „Race” jeszcze lepsze tłumienie niż w „Tour” - polecam dla ludzi chcących uniknąć bólu głowy po dłuższej jeździe i katowaniu naszego narządu dużą ilością decybeli. Zatyczki bardzo wygodne, kanały słuchowe szybko się przyzwyczajają i nie odczuwa się żądnego dyskomfortu dodatkowy plus za „dzyndzel” ułatwiający umieszczenie zatyczki.

Pierwsze zakupy w sklepie i nie ostatnie

Pierwsze zakupy w sklepie i pełne zadowolenie ze sposobu realizacji i obsługi klienta. Szybka realizacja zamówienia, bezproblemowa wymiana na inny rozmiar czy zwrot. Obsługa pierwsza klasa, frontem do klienta, pomocni w każdej sprawie, działają tak aby klient był zadowolony z zakupu. Polecam każdemu.
12 lut 2024
Duży wybór, szybka wysyłka. 1 z towarów niekompletny (brakuje plastikowego rozpylacza) dlatego produkt jest bezużyteczny. Ale nie mam czasu na reklamację ;) Tak czy inaczej, dalej będę kupował w RR bo wybór jest duży i przede wszystkim mają odpowiednie stany magazynowe- co nie jest oczywiste.

Bielizna Shima coolmax

Zamówienie wysłane błyskawicznie, bielizna wg tabeli rozmiarów pasuje idealnie z jakości wykonania i użytego materiału też jestem zadowolony. Idealnie współgra z kombinezonem Shima STR 2.0, który kupiłem w sklepie stacjonarnym. Możliwość dopasowania stroju i fachowe doradztwo. Petarda 🙂
Jedyne co to poprawiłbym opisy na stronie. Są jak wszędzie a mogłyby być najlepsze. Np. Przy butach brakuje mi info o certyfikacju Znaczy jest ze spełniają certyfikat ce numer Ale pracuje info o poziomie Np dla certyfikatu .2017 informacji typu level 1 2 1 1
4 lut 2024

Bardzo polecam.!!!

Wszystko przyszło w bardzo dobrym stanie i zgodne z wymiarami .Bardzo polecam ,będę testował niedługo strój z bardzo dobrej jakości i zachęcam wszystkich do zakupów.Mój zakup składał się z kurtki skórzanej,spodni,butów i rękawic.Jestem mega zadowolony.

Jest super

Witam, sklep jest godny polecenia. Przejechałem ponad 200 km aby wejść do tego sklepu w Toruniu i było warto. Od asortymentu uginają się półki, obsługa bardzo miła i wielce pomocna. Przymierzyłem to co chciałem i kupiłem z wielka radością. Polecam.
10 lut 2024

Trafiłem przypadkiem a zostanę na dłużej.

Obsługa jest super. Angażują się w twój problem a nie zlewają. Dobre i faktycznie prawdziwe promocje. Gratisy super ale rabat na kolejne zakupy też by był miły.. Jeszcze mam tu do zakupu parę produktów. Wady - brak sklepu w Krakowie.
2 lut 2024

Brać nie pytać

Uczciwie polecam! Jakosc produktów sama w sobie, cena również ideolo patrząc na konkurencję, o czasie dostawy nje wspominając, zamówiłem o 14 kolejnego dnia po 10.00 informacja, że paczka odbioru. Oby więcej takich sprzedawców.
9 lut 2024
Transakcja przebiegła bez problemów w wyznaczonym czasie ,także narazie ode mnie 5. Nie wiem jak przebiega u nich zwrot i reklamacja może ktoś ma doświadczenie to niech się podzieli bo na przykład u konkurencji (4ride ) wzorowo
6 lut 2024
To był już mój kolejny zakup w RRMOTO i napewno nie ostatni, tak jak za pierwszym razem jestem bardzo zadowolony z obsługi. Towar zgodny z zamówieniem bez żadnych zacięć pomyłek czy nie domówień. Czysty PROFESJONALIZM.
4 lut 2024

Super sklep

Zakupy w RRMoto robiłem pierwszy raz, ale już wiem, że będę tam wracał regularnie. Ogromny wybór wszelkich produktów, miła i profesjonalna obsługa, to wszystko zachęca do zakupów w tym sklepie. Zdecydowanie polecam.
Szybko i sprawnie. Tak jak powinno to działać. Uroki zakupów przez neta są takie, że niestety często też zwracam produkty ale na tym polu również problemów nie ma. Zwrot gotówki jest natychmiastowy.
2 lut 2024

Bony zakupowe

Bez problemów połączyliście 2 bony zakupowe tak bym mógł wykorzystać w jednym zakupie - to zdecydowanie na plus Na minus to że ten zakup (pomimo że na kwotę 900zl) nie dostał darmowej przesyłki.
9 lut 2024

Super sprzedawca

Super, nie będę wymyślał skoro wszytko jest OK. Towar zgodny z zamówieniem. Dostałem tyle gadżetów że cała rodzina teraz piję z Waszych kubków poranną kawę :) najlepszego! Pozdrawiam
Wszystko ok. Jeśli chodzi o towar to zamówilem dwie kurtki . Rebelhorn Cubby 4 i Serca Arrakis 2. Obie naprawdę fajne . Wybrałem Arrakisa 2 dla mnie jest wygodniejszy.
Buty dotarły szybko. Nie zachwyciły mnie jakością wykonania. Uwierały i wyglądały gorzej niż ma zdjęciu. Odesłałem zamówienie. Obsługa sklepu jak zwykle na plus
3 lut 2024

Spodnie motocyklowe

Szybka dostawa, ładnie zapakowane. Minusik za lekko rozdartą kieszeń wewnętrzną na ochraniacz kości ogonowej. Pomijając tą drobnostkę polecam zakupy w RR Moto.
Szybka wysyłka, towar fajnie spakowany i zgodny z opisem. Zwroty rozwiązane bardzo dobrze są łatwe. Na minus długi czas oczekiwania na rozpatrzenie zwrotu.