RRmoto – Największe sklepy motocyklowe
Opinie:

 Opinie łącznie (33 846) Opinie (16 292) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Podsumowanie Opinii

Klienci bardzo często podkreślają profesjonalizm, życzliwość i pomocność obsługi. Proces realizacji zamówienia i dostawy jest oceniany jako wyjątkowo szybki i sprawny, a bogaty wybór produktów oraz szeroka dostępność rozmiarów i marek to mocne strony sklepu, doceniane zarówno stacjonarnie, jak i online. Możliwość przymiarek i rozbudowane tabele rozmiarów są pozytywnie odbierane przez kupujących. Produkty przeważnie uznawane są za wysokiej jakości, solidne i wygodne. Klienci doceniają także bezproblemowe i szybkie procedury zwrotów i wymiany oraz dodatkowe gratisy i promocje do zamówień, które stanowią miły akcent wyróżniający sklep. Pojawiają się jednak pojedyncze przypadki krytyki dotyczącej braku zaangażowania lub niekompetencji obsługi. Część klientów wskazuje na problemy z dopasowaniem rozmiarów i sugeruje poprawki w systemie doboru. Zdarzają się sugestie dotyczące usprawnień w procedurach zwrotu i wymiany, jak również pojedyncze uwagi na temat pakowania produktów lub drobnych wad. Niektórzy klienci sugerują także większą różnorodność w gratisach i promocjach.

Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.

Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?

Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,

Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opinii

OpinieRRmoto – Największe sklepy motocyklowe

(40)
(15)
(76)
(401)
(15760)
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Jest OK

Mały minus za rozbicie zamówienia na dwie części i dwa terminy dostawy, pomimo informacji, że zakupiona kurtka i spodnie przyjdą następnego dnia. Brak informacji dotyczącej rozbicia zamówienia na dwie paczki - początkowo założyłem, że przesłana paczka jest niekompletna. Problem z dodzwonieniem się na numer podany na stronie. O drugiej paczce dowiedziałem się z aplikacji InPost. Samo rozbicie zamówienia nie było problemem, problematyczny był brak informacji. Ostatecznie wszystko dotarło w dwa kolejne dni od zakupu, więc ogólnie jest OK.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Polecam

Szybka wysyłka jeszcze tego samego dnia. Zamówienie na następny dzień było już u mnie. Miłe jest że zawsze wpadnie jakiś gratis do zamówienia. Jeżeli chodzi o system dopasowania rozmiaru trzeba uważać. Kurtka dobrana odpowiednio ale spodnie pokazało żeby zamówić 2 rozmiary większe niż noszę na codzień. Z rozsądku wziąłem tylko rozmiar większe i są nawet dość luźne ale to nie przeszkadza bo spinają się fajnie z kurtka i sa bardzo wygodne podczas jazdy.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Szukałem spodni motocyklowych i kasku. Zamówiłem 6 par spodni online z dostawą do Warszawy. Niestety, te 6 par spodni nie przypadło mi do gustu. Ale w sklepie mi pomogli i i tak wróciłem do domu z jedną parą spodni – tą, której nie zamówiłem. Poszedłem sam przymierzyć kaski. Zawsze nosiłem rozmiar L. Teraz pomyślałem, że potrzebuję XL. Kiedy sprzedawczyni poprosiła mnie o założenie kasku, okazał się o wiele za duży, więc wróciłem do domu z rozmiarem M. Z przyjemnością jadę 2 godziny do sklepu, żeby uzyskać pomoc. Sklep internetowy jest również bardzo dobry. Szybko i łatwo. Na pewno tu wrócimy!
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Nie wiem jak oni to robią ale kiedy bym nie kupił, to następnego dnia już to mam. Zakupione rękawiczki są super. Pękła pętelka jednej rękawiczki podczas zakładania. Nawet siły nie wkładałem w to. Pętelka była po prostu źle wszyta, tak chyba złapała maszyna. Mnie to jednak nie przeszkadza. I tak jest git. Mam już od jakiegoś czasu rękawiczki te same w kolorze innym. I na tych wcześniejszych zauważam, że palec od kierunkowskazu się mechaci. W tych, kupionych teraz będzie to samo ale też mi to nie przeszkadza. To tylko rękawiczka.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Świetny sklep i profesjonalna obsługa – zdecydowanie polecam!

Kupiłem buty Shima Takeshi Black przez Internet z odbiorem osobistym w sklepie i jestem bardzo zadowolony z całego procesu zakupu. Obsługa była bardzo miła, pomocna i profesjonalna, a odbiór przebiegł sprawnie i bez żadnych problemów. Dodatkowym atutem sklepu jest bardzo szeroki wybór wyposażenia dla motocyklistów - można znaleźć praktycznie wszystko, czego potrzeba. Jedyny mały minus z przymrużeniem oka - do zakupu nie dostałem naklejki RR Moto. 😉 Mam nadzieję, że przy następnych zakupach uda się to nadrobić! Poza tym wszystko na najwyższym poziomie. Zdecydowanie zasłużona ocena 5/5 i z czystym sumieniem polecam ten sklep każdemu motocykliście.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Mega pozytyw

Zakupy jak i dostawa przebiegło bardzo szybko i bez najmniejszych problemów. Otrzymany towar zgodny z opisem i jakością, zresztą w ofercie był bardzo duży wybór i chyba z tym było najwięcej kłopotu aby wybrać odpowiedni. Świetny i bardzo pomocny system dopasowania rozmiaru. W moim przypadku nie uwierzyłem w dopasowanie butów przez co musiałem wymienić. Sam zwrot również bez żadnych problemów a pieniądze były praktycznie na drugi dzień po dostarczeniu zwrotu.
Community member 
4 Opinie
 Zweryfikowane
Sklep z najwyższą jakością obsługi! Jak zwykle wszystko ekspresowo wysłane a uprzednio skonsultowane i dobrze dobrane. W paczce nie zabrakło „suvenirów”. Teraz nabywałem bluzę typu flanela z ochraniaczem (chłopaki w Nowym Sączu stacjonarnie pomogli mi wszystko dobrać ale niestety nie było koloru w moim rozmiarze) a zamówione skompletowałem przez neta. Polecam serdecznie zakupy internetowe i oczywiście stacjonarne!
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Lepsza niż się spodziewałem

Wybrałem wersję zwykłą i to by dobry wybór. Membrana wraz z podpinką odpięta, przy temperaturach 20+ idealnie jak będzie cieplej wentylacje będzie można poodsuwać. Wzrost 176 obwód klatki 118 waga 100kg rozmiar XXL pasuje idealnie. Próbowałem z założoną membraną przy ok 19 stopniach ale lekko się spociłem wiec raczej nie będę jej używał chyba że przyjdzie w deszczy jechać. Kurtka nawet żonie się spodobała choć nie jest zwolennikiem jazdy motocyklem. Może nie jest zbyt lekka, ale jednak musi też chronić. Jestem zadowolony z zakupu i polecam jak najbardziej.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
"Kolejne udane zakupy w tym sklepie. Tym razem wybór padł na damskie buty Rebelhorn Vandal 2 dla żony – znalazłem je tutaj w zdecydowanie najniższej cenie na rynku. Przesyłka dotarła błyskawicznie! Same buty prezentują się świetnie – wyglądają jak stylowe sneakery, ale czuć, że są solidne. Żona zachwycona, mówi, że są bardzo wygodne i idealnie sprawdzają się w codziennej jeździe po mieście. Polecam każdemu, kto szuka uczciwej ceny i profesjonalnej obsługi!"
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Super podejście do klienta

Bardzo pozytywne zaskoczenie 😊 Zamówiłam spodnie motocyklowe za 600 zł, a następnego dnia sklep odezwał się, że przez błąd magazynowy mojego modelu jednak już nie ma. Zamiast anulować zamówienie, zaproponowali mi bardzo podobny model tej samej firmy w moim rozmiarze, który kosztował około 900 zł — bez żadnej dopłaty z mojej strony. Spodnie przyszły szybko, dobrze leżą i finalnie mają jeszcze lepszy poziom ochrony niż te, które wybrałam na początku. Mega fajne i uczciwe podejście — bez kombinowania, po prostu dogadali temat jak trzeba. Z czystym sumieniem polecam!
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

RR Moto - gorąco polecam

Jestem bardzo zadowolona z szybkiego terminu realizacji i wysyłki zamówienia. Wybrałam Państwa sklep również dlatego, że fajnie przedstawiacie poszczególne produkty na filmikach. Produkty raczej zgodne z podanymi wymiarami z tabeli, chociaż warto skorzystać również z opini innych użytkowników. Jeśli konieczny jest zwrot produktu to równiez jest to bardzo intuicyjnyjna operacja 😉 Brakuje mi na stronie np opcji wyboru przyznanej kategorii odzieży (A, AA, AA), możliwość wyboru ochraniaczy (plecy, ramiona, kość ogonowa, biodra, kolana) . Dziękuję za udane zakupy. Na pewno nie ostatnie.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Wygoda zakupu

Wybór towaru, mozliwosc przymierzenia w sklepie stacjonarnym, dopasowania, ewentualnego później zamówienia online. Jedyne "ale" mam do pakowania towaru. Zamawiałam dwa komplety motocyklowe, kurtka i spodnie. Waży to sporo. Włożenie do jednego wielkiego kartonu jest mało sympatyczne, myślę na każdym etapie, znoszenia do kuriera, dostarczania przez kuriera i samego odbioru, w moim przypadku z paczkomatu. Karton wielki I nie poręczny. Wolałabym dopłacić za opcje dodatkowej przesyłki. Poza tvm wszystko ok.
Community member 
4 Opinie
 Zweryfikowane
Szybka dostawa ,szybkie zwroty. Ze szczerego serca polecam sklep. Łatwa w obsłudze strona i przejrzysta. Ale jak to w życiu bywa jedną wada, która wydłuża posiadanie danego asortymentu , ze sklepu. Po zakupie asortymentu jak rozmiar się nie zgadza to nie można wymienić tylko czekasz na zwrot pieniędzy i ewentualnie ponowne zamówienie. Nie każdego stać na to ,żeby zakupił przed zwrotem pieniędzy następną sztukę np. kombinezonu i oczekiwanie wydłuża się do około 2 tyg. Ale i tak polecam sklep. Pozdrawiam
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane

Wszystko super

Kask jest bardzo dobrze wykonany i sprawia wrażenie solidnego oraz bezpiecznego. Materiały użyte do produkcji są wysokiej jakości, a wykończenie estetyczne i dopracowane w szczegółach. Dużym plusem jest komfort noszenia – kask dobrze dopasowuje się do głowy, nie uciska i nie powoduje dyskomfortu nawet podczas dłuższego użytkowania. System wentylacji działa sprawnie, dzięki czemu nie ma problemu z przegrzewaniem się. Zapięcie jest wygodne i łatwe w obsłudze, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Dodatkowo design kasku jest nowoczesny i atrakcyjny wizualnie.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

PETARDA 💥

Mega obsługa zarówno stacjonarnie jak i przy zakupach online! Na miejscu super atmosfera, doradcy przesympatyczni, cierpliwi i kompetentni. Znają każdy produkt i doradzają perfekcyjnie, oprócz zakupów wyszłam ze sporą dawką nowej, cennej wiedzy :) Przy zakupach online szybka dostawa, dodatkowo miłe gratisy do pielęgnacji sprzętu, mało tego dostałam przepiękny kubek do porannej kawki :)
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Bardzo rzeczowa obsługa telefoniczna. Towar zamówiony po południu, doszedł nasrępnego dnia do południa. Zgodny z opisem, kompletny, w stanie nienagannym, a do tego otrzymałem gratisy od firmy RRmoto. Jestem bardzo zadowolony że do Was trafiłem. Oglądam Wasze recenzje na YouTube, które są bardzo pomocne. DZIĘKUJĘ BARDZO 🍻
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Polecam

Świetny kombinezon, leży bardzo dobrze. Wykonany jest z grubego materiału i trzymając go w rękach, sprawia wrażenie 3x bardziej porządnego niż, kombinezon firmy zaczynającej się na literę S, w tej samej półce cenowej. Nie sprawdzony w deszczu jeszcze, nie było okazji. Plusem jest to, że jest dwuczęściowy i jest możliwość ubrania tylko kurtki w chłodniejsze dni co zapewnia komfort cieplny, jeśli nie ma ktoś drogich ubrań na motocykl, a w dalsze trasy jeździ okazjonalnie, jak ja.
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane

BEZ PROBLEMOWE ZAKUPY

Cały proces bez problemów, zarówno zakup, dostawa z dnia na dzień, zwrot również bez żadnych problemów. Ostatecznie udało się dobrać odpowiednie rozmiary za pierwszym razem, kwestia była tylko wyboru bardziej wizualnego. Wymiary podane zgadzają się, a kreator doboru rozmiaru sprawdza się elegancko. Polecamy i do kolejnych zakupów !!!!
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Zakupy w RRmoto oceniam bardzo pozytywnie. Sklep oferuje bardzo szeroki wybór odzieży i akcesoriów motocyklowych, dzięki czemu bez problemu można znaleźć coś dla siebie – zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych motocyklistów. Na duży plus zasługuje profesjonalna obsługa klienta – pracownicy chętnie doradzają i pomagają dobrać odpowiedni rozmiar czy model. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, a przesyłka była dobrze zabezpieczona. Dużym atutem jest też bezproblemowy zwrot lub wymiana towaru, co daje poczucie bezpieczeństwa podczas zakupów online. Dodatkowo często pojawiają się promocje i drobne gratisy do zamówień.
Community member 
3 Opinie
 Zweryfikowane

LEATT 5.5 FLEXLOCK ENDURO GRAPHENE

Покупал LEATT 5.5 FLEXLOCK ENDURO GRAPHENE, доставка быстрая. Ношу обувь 45 го размера, мерял в магазине боты 45.5 размера - были притык по длине на тонкий носок. Внутри бота материал мягкий приятный, для сравнение мерял Sidi Crossfire 3, они внутри жесткие, твердые, и колодка обуви узкая. Как итог заказал LEATT 5.5 47го размера, подошли отлично. по длинне есть немного запаса, ноги сидит плотно, с толстым носком вообще идеально.

Środki podjęte w celu zapewnienia autentyczności

Opinie zweryfikowane:

Podjęto stosowne środki , aby zapewnić, że publikowane opinie pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście użyli lub zakupili dane produkty lub usługi.

Zaimportowane opinie:

Nie wlicza się ich do ogólnej (łącznej) oceny. Nie podjęto żadnych środków weryfikacji.