RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (4943) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7055)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

29 kwi 2023
Zamówiony towar przyszedł szybko. Myślę jednak, że kask przed wysyłką powinien był dodatkowo w pudełku czymś wyłożony aby po nim nie "latał". Poza tym wszystko ok.
12 wrz 2023
Zamawiałam kask on line, pan który wydawał towar nie był zbyt zorientowany w zamówieniu…nie uzyskałam rowniez informacji na temat gwarancji na kask.
14 wrz 2023
Bardzo sprawna obsługa. Jednak będę musiał zwrócić zakup, gdyż rzeczywisty rozmiar bardzo różnił się od tabeli rozmiarów.
10 wrz 2023
Buty dotarły ze śladami użytkowania. Jednak zwrot pieniędzy byl praktycznie następnego dnia, po odesłaniu zamówienia.
26 lis 2023
Polecam. Zamówienie zgodne z tym co chciałam. Jeśli chodzi o kontakt ze sklepem to bez problemu uzyskałam informację.
22 wrz 2023
trochę rozmiary koszul są zaniżone swoją koszulę muszę wymienić na mniejszą z 3xl na 2xl a tak to koszula zajebista.
30 wrz 2023
Fajne spodnie w dobrej cenie szczególnie w po sezonowej promocji. Trochę długi czas dostawy ale ogólnie jest ok
27 wrz 2023
Bardzo ciężkie ale widać ze masywne a zarazem odporne zobaczymy czy da się je rozchodzić 👍😊
30 maj 2023
Bardzo szybka realizacja zamowienia. Swietna informacja o etapach realozacji
27 maj 2023
Bezproblemowa wymiana w sklepie po nietrafionym rozmiarze w internecie
24 lis 2023
Zdjęcie poglądowe aukcji, nie pokrywa się całkowicie z rzeczywistością
Towar zgodny z zamówieniem. Wysyłka szybka i sprawna. Polecam.
30 paź 2023
wszystko w porzadku