RRmoto – Największe sklepy motocyklowe- Logo - Opinie

RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Opinie (4943) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7055)

Ważny od: 19 lis 2021
RRmoto – Największe sklepy motocyklowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ten sezon to mój debiut jeżeli chodzi o motocykle ale już wiem, że przygoda zaczęła się na dobre (robię prawko) :) RRMOTO polecono mi w salonie Hondy podczas zakupu mojej pierwszej maszynki (Forza 125) więc pojechałem sprawdziłem i jestem zajebiście mile zaskoczony. Sklep baaaardzo dobrze wyposażony i co najważniejsze, nie trzeba szukać sprzedawców między półkami tylko wchodzisz i jesteś już zauważony ! Po chwili ktoś do Ciebie podchodzi i proponuje pomoc. I nie, że Pan / Pani tylko ekipa skraca ten czasami niewygodny dystans i walą od razu na Ty... Jak dla mnie rewelka, szczególnie, że jako 43 letni amator :-) na wielu aspektach po prostu mogę się nie znać a dzięki skróceniu w/w dystansu rozmowa jest rzeczowa ale luźna i z uśmiechem, bez skrępowania dla laika jak ja... Mam już za sobą czwarty zakup w tym sklepie. Pozdrowienia dla całej załogi RR Moto Warszawa. pzdr Rafał

12 lip 2023
rrmoto.pl działa sprawnie. Za to w sklepie stacjonarnym już gorzej, asortyment przerzedzony, ceny wyższe. Za kask BELL Bullit chcieli 2600zł

Opinie nt. sklepu RRmoto – Największe sklepy motocyklowe

Polecam! Towar zgodny z opisem, szybka realizacja, dobry kontakt z biurem obsługi klienta. 👌
Szybkość realizacji zamówienia. Polepszyć? ... brak informacji o braku gadżetów z ogłoszenia
Bardzo szybkie dostarczenie paczki, fajne gratisy i miły kontakt. Produkt zgodny z opisem.
13 kwi 2024
Wszystko bardzo sprawnie i szybko, świetny kontakt, brak problemu ze zwrotem towaru.Polecam

Jest giit

Wszystko (realizacja, wysyłka, rozpatrywanie zwrotów) działa jak powinno działać. Polecam
Jestem bardzo zadowolony z zakupów w RRmoto. Jednym słowem profesjonalnie i błyskawicznie.
SC
Obsługa miła , rzeczowa, pozwalająca klientowi na swobodny wybór, oraz rzeczowe doradztwo.
Atrakcyjna oferta sklepu i mega szybka realizacja zamówienia! Polecam całym serduchem :)
Bardzo dobry sklep, można zwracać towar na koszt sklepu jeśli rozmiar nie pasuje. Super 👍
Wszystko w porządku, produkt najwyższej klasy! Zadowolenie pełne, polecam sprzedającego.
Kask crossowy bardzo dobrej jakości, wytrzymały, fajny design, przesyłka dotarła szybko.

Idealnie

Szybka dostawa, produkt dokładnie taki jakiego oczekiwalem. Jestem zadowolony z zakupu.
bardzo dobra obsługa, staranne pakowanie, szybka wysyłka, szybkie procedowanie zwrotów

Polecam na 100%

Wszystko szybko sprawnie, czyli obsługa ma wysokim poziomie, jeszcze nie raz tu zajrzę
Bardzo szybka realizacja. Towar dokładnie taki, jak chciałem. Jestem bardzo zadowolony.
6 kwi 2024
Super sklep Błyskawiczna wysyłka oraz brak żadnych problemów przy zwrotach Polecam!!!
Kurtka według opisu, dobra jakość skóry, kolor idealny.🤩 Porządnie spakowany towar.
Kurtka przyszła przed planowanym terminem dostawy. Z zakupu jestem bardzo zadowolony.
Szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem plus za fajnie gratisy 🙂 oczywiście polecam
30 mar 2024

Polecam zakupy

Mimo zakupu który okazał się że nie pasuje mi bez problemu firma przyjęła mój zwrot.