Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Sklep producenta kosmetyków naturalnych.

Opis
Sklep internetowy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA funkcjonuje już od 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie tysięcy Klientów i daliśmy się poznać jako sprzedawca bezpieczny, wiarygodny i solidny. Zaufanie naszych Klientów jest dla nas sprawą nadrzędną, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Kosmetyki są starannie pakowane i zabezpieczane przed uszkodzeniem w transporcie. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, służymy pomocą, zarówno w kwestiach technicznej obsługi sklepu jak również potrafimy dobrze doradzić w wyborze kosmetyków, które będą spełniały Państwa wymagania. Firma Farmona jest członkiem Izby Przemysłowo Handlowej i Business Centre Club oraz laureatem nagród Solidna Firma i Najwyższa Jakość Obsługi. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku. W ciągu wielu lat zdobyło uznanie rzeszy wiernych klientek ceniących innowacyjność i wysoką jakość kosmetyków naturalnych. Firma łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Sukces handlowy i dobra opinia, jaką cieszą się kosmetyki Laboratorium Farmona w kraju i za granicą potwierdza słuszność obranego kierunku rozwoju firmy. Jest nim kojarzenie najnowszych osiągnięć i odkryć nowoczesnej dermatologii i kosmetologii z zastosowaniem wyjątkowo korzystnych dla zachowania urody składników naturalnych.
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
Jugowicka 10c
30-443  Kraków

Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000129408
Maria Waliczek

Opnie nt. sklepu Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

4.90 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Sklep na medal

Wszystko pięknie zapakowane, szybka wysyłka

Niestety towar nie został dobrze zabezpieczony i kartonowe opakowania zestawów prezentowych są uszkodzone.

1 tydzień temu
Tak trzymać

1 tydzień temu
Szkoda, ze kosmetyki są perfumowane.Nie toleruję zapachów w kosmetykach. Żel pod prysznic będę musiała komuś oddać , a pozostałych kosmetyków jeszcze nie używałam, więc trudno mi ocenić.

Super kosmetyki. Polecam

Dobrze

2 tygodni(e) temu
serdecznie polecam produkty i sklep

Bez uwag.

3 tygodni(e) temu
Wszystko sprawnie i szybko.

3 tygodni(e) temu
Przesyłki docierają bardzo sprawnie i szybko. Zawsze czeka Cię mała niespodzianka w postaci próbek. Polecam gorąco. Produkty dobrej jakości o miłych zapachach.

3 tygodni(e) temu
Zamówiłam towar w Farmonie,po 3 dniach przesyłka doszła.Jestem bardzo zadowolona,z jakości wszystkich kosmetyków,ale też z profesjonalnej obsługi.Po mojej krótkiej reklamacji co do opakowania jednego z produktów .Szybko otrzymałam odpowiedż i przesyłkę z nowym.opakowaniem.Z czystyn sumieniem polecam.Ja na pewno będe stałą klientką Farmony:)

4 tygodni(e) temu
Super sklep, dobry kontakt, szybka dostawaPolecam

Polecam, gorąco

Jeśli ktoś szuka bardzo dobrej jakości kosmetyków w przystępnych cenach, a do tego z polski firmy - polecam . Satysfakcja gwarantowana.

Odpowiedź ze sklepu Sklep Farmona - kosmetyki naturalne
Dziękujemy za opinię :) Zapraszamy ponownie