Sklep Farmona - kosmetyki naturalneOpinie

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne- Logo - Opinie

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne - Sklep producenta kosmetyków naturalnych.

Sklep internetowy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA funkcjonuje już od 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie tysięcy Klientów i daliśmy się poznać jako sprzedawca bezpieczny, wiarygodny i solidny. Zaufanie naszych Klientów jest dla nas sprawą nadrzędną, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Kosmetyki są starannie pakowane i zabezpieczane przed uszkodzeniem w transporcie. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, służymy pomocą, zarówno w kwestiach technicznej obsługi sklepu jak również potrafimy dobrze doradzić w wyborze kosmetyków, które będą spełniały Państwa wymagania. Firma Farmona jest członkiem Izby Przemysłowo Handlowej i Business Centre Club oraz laureatem nagród Solidna Firma i Najwyższa Jakość Obsługi. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku. W ciągu wielu lat zdobyło uznanie rzeszy wiernych klientek ceniących innowacyjność i wysoką jakość kosmetyków naturalnych. Firma łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Sukces handlowy i dobra opinia, jaką cieszą się kosmetyki Laboratorium Farmona w kraju i za granicą potwierdza słuszność obranego kierunku rozwoju firmy. Jest nim kojarzenie najnowszych osiągnięć i odkryć nowoczesnej dermatologii i kosmetologii z zastosowaniem wyjątkowo korzystnych dla zachowania urody składników naturalnych.
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
Jugowicka 10c
30-443 Kraków
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000129408
Maria Waliczek

Opinie nt. sklepu Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

4.87/5.00

Sklep bardzo warty polecenia i produkty w nim. Sprawdziłam narazie krem Herbal Care - Dzika róża i jestem bardzo zadowolona. Naturalne składniki to jest to co nam najlepiej służy. Oprócz zamówionych produktów dostałam jeszcze cztery próbki innych artykułów. Bardzo polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep Farmona - kosmetyki naturalne
Dziękujemy za opinię :) Zapraszamy ponownie
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Zamówione 6 .12 produkty do tej pory nie dotarły .Zmiana miejsca dostawy nie z mojej winy .Po telefonie od państwa i uzgodnieniach co do innego adresu dostawy dalej nic .Niestety państwa infolinia nie działa ,nikt nie odbiera telefonu .Przykre ,że tak się nie szanuje klienta
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Odpowiedź ze sklepu Sklep Farmona - kosmetyki naturalne
Dziękujemy za opinię :) Zapraszamy ponownie
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Filtruj  Sortuj Trafność
Miło dostać próbki kosmetyków to daje możliwość wypróbować dany produkt i ewentualnie kupić.
Szybka przesyłka. Miłe zaskoczenie produktami.
Możliwość uzyskania dodatkowego rabatu
Bardzo dobre kosmetyki
Super obsługa
Bardzo dokładnie zapakowane, cztery darmowe próbki tych drogich kosmetyków. Drobne produkty zapakowane oddzielnie w mały kartonik. Paczka dostarczona kurierem DPD. Dobry kontakt i płynna informacja.
Szybka dostawa, kosmetyki jak zwykle dobrej jakości. Fajnie że są dodawane próbki innych kosmetyków.
Szybka wysyłka. Wysokiej jakości towar.
Podoba mi sie: Swietne opakowania. Wspaniale zapachy. Pomysl na naturalne skladniki