Certyfikat dla Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

21.01.2016 r.
20.01.2018 r.

Opinie o Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

4.75/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 170 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Szybka dostawa, fajne rabaty i super niespodzianka do zamowienia, a dodatkowo mnostwo probek rewelacyjnych kosmetykow. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam zakupy w tym sklepie :-)

Z kosmetyków Farmona korzystam od kilku lat, próbując nowości i wracając do sprawdzonych receptur. Są to doskonałe preparaty i co najważniejsze skuteczne. Dzięki serii Amberray uporałam się z uporczywymi przebarwieniami na twarzy, seria Jantar do włosów jest rewelacyjne, płyny micelarne doskonałe itd itp.. Gorąco polecam sklep i produkty.

Polecam. Wszystko na czas. Bez zbędnych ceregieli. Widać, że myślą i im się chce. Będę wracać 100 na 100

Polecam serdecznie i na pewno jeszcze coś zamówię

Świetne kosmetyki, polecam

Super obsługa. Wszystko na czas. Jestem zadowolona. Na pewno zrobię ponowne zakupy.

Bardzo dobre kosmetyki

Uwielbiam robić u nich zakupy Mam swoje ulubione kosmetyki prosto od producenta, w dobrej cenie, wysyłka expresowa i w dodatku opcja "Paczka w RUCHu" jest niewiarygodnie tania. Dzięki próbkom testuje nowe kosmetyki i przekonuję się do nich co raz bardziej. Co tu dużo mówić- to już moje któreś z kolei zakupy u Farmony- polecam w 200

Polecam ten sklep

"paczka w ruchu" - dostawa nieco wydłużona

Jestem bardzo zadowolona z obsługi szybko i sprawnie

nie mam zastrzeżeń

Korzystałem pierwszy raz. Jestem zadowolony.

nie mam uwag :-)

Cudowne kosmetyki, dostawa szybciej niż można się spodziewać, zawsze z prezentami. Polecam

Miła i szybka obsługa. Gorąco polecam.

Kosmetyki jak zwykle najlepszej jakości. Miło, że firma dba o zapoznanie się klienta z innymi produktami wysyłając próbki. :)

Uwielbiam kosmetyki firmy Farmona. Efekt prawie natychmiastowy. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Polecam każdemu, bardzo duży wybór. Ekspresowa wysyłka. Towar najwyższej jakości.

Wszystko na najwyższym poziomie towar,dostawa i oczywiście obsługa.

Szybka dostawa, gorąco polecam

Szybka realizacja zamówienia, kosmetyki wysokiej jakości w dobrej cenie, pani w kiosku miła i uprzejma. Dziękuję.

POLECAM 100 PEWNOŚCI

Świetnie zapakowane szklane opakowania, nawet gdyby paczkę ktoś upuścił to zawartość byłaby bezpieczna. Dorzucono sporo próbek.

Kosmetyki bardzo dobrej jakości. Polecam.

szybko,profesjonalnie i na temat

Jakość towaru, krótki termin dostawy, tani transport, łatwy odbiór, to wszystko składa się na wysoką ocenę. Gratuluję i serdecznie pozdrawiam. WK

Firama do plecenia

Zamówione kremy spełniają moje oczekiwania. Otrzymane w prezencie próbki są przydatne w podejmowaniu decyzji o zakupie nowych produktów. Bardzo za . nie dziękuję. Czas oczekiwania na realizację zamówienia bardzo krótki. Odbiór przesyłki wygodny. Na pewno będę częściej korzystać z tej formy zakupów. Serdecznie pozdrawiam. W.K.

Wszystko na wysokim poziomie. Jak serwis, tak i dostawa (dpd). Gorąco polecam.

Seria do stóp rewelacyjna. Świetna jakość polskich produktów, za bardzo przystępną cenę. Polecam.

Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Jasne i zrozumiałe informacje. Szybka realizacja zamówienia. Duży plus za paczkomaty InPost. Artykuły opracowane z dbałością i starannością.Nie alergizują skóry, bo skład kosmetyków jest bezpieczny i przyjazny skórze. Produkty bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. Niedoceniane przez sprzedawców poprzez umieszczanie ich w mało eksponowanych miejscach.

Bez zastrzezeń . Towar zgodny z opisem przesyłka na czas .

Kocham ich kosmetyki Szczególnie te do włosów, towar wysyłają szybko, a nawet paczka zamówiona do kiosku RUCH'u dociera w 2 dni. To moje kolejne zakupy, ale z pewnością nie ostatnie.

Świetne kosmetyki do suchych i kręconych włosów.

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne opinie klientów

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2016 r.

Jugowicka 10c
30-443 Kraków
katarzyna.stanuch@farmona.pl
Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
Jugowicka 10c
30-443 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000129408
Maria Waliczek
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Sklep Farmona - kosmetyki naturalne.