Certyfikat dla Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

21.01.2016 r.
20.01.2018 r.

Opinie o Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

4.65/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 123 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Szybka wysyłka oraz produkt najlepszej jakości :)

Okej

Czekałam ponad tydzień na realizację, w końcu paczka dojechała, lecz brakowało w niej 2 szt. kremów. Bardzo słaby kontakt, telefonów w ogóle nie odbierają, a na e-mail też nie otrzymałam odpowiedzi. Ceny za towar były niższe niż w zamówieniu i transport też. Trudno ocenić

nieterminowość dostawy
Mierny

Bardzo dobre kosmetyki, przesylka moglaby byc sprawniejsza. Super ilosc dodanych probek. Polecam

Super sklep, super produkty

Gorąco polecam

Towar niekompletny
Dostateczny

Brak dostatecznego zabezpieczenia towaru- płyn rozlany w paczce

Z drobnymi pomyłkami jestem zadowolona.

Marka Farmona i jej sklep internetowy - pełen profesjonalizm. Jakoś produktów i obsługi nie budzi najmniejszych wątpliwości. Jestem w pełni zadowolony z produktów marki i z pewnością dokonam kolejnych zakupów drogą internetową.

Bezproblemowa dostawa kosmetyków, dodatkowo sporo próbek. Polecam

Etap zamawiania- problemy z płatnością on-line. Potem na mojego e-maila- "zero" odpowiedzi, telefonu też nikt nie odbierał. Po 6 dniach od złożenia zamówienia, kiedy wreszcie udało mi się dodzwonić, nie wyczułam żadnego zażenowania, że realizacja trwa tak długo. 8-dniowa dostawa na terenie jednego miasta to porażka. Przynajmniej same kosmetyki godne polecenia.

Kompletny brak kontaktu. Długi czas oczekiwania na wysłanie paczki (ponad tydzień). Chociaż przynajmniej dostawa darmowa. Na plus towar+fajne gratisy.
Dostateczny

Towar super, termin dostawy wg mnie za długi, bo przewiezienie z jednej dzielnicy Krakowa do drugiej to nie powinno tyle trwać (ale pewnie poczta swoje dokłada). Strona www też czytelna, ale pomimo możliwości zalogowania się przez facebooka to nie mogłam się zalogować i wpisywałam wszystkie dane. To jest błąd systemu. w innych sklepach internetowych nie miałam żadnego problemu.

Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę. Kiepska obsługa, która nie wie co jest powodem tego opóźnienia. Robię zakupy po raz drugi i cały czas jest to samo.
Mierny

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 02.03.2017 r.
Najmocniej przepraszamy za opóźnienia - spowodowane są one trwającą u nas inwentaryzacją. Postaramy się zrealizować zamówienie jak najszybciej Pozdrawiamy

Dziękujemy!

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Polecam :)

Dziękujemy!

Rewelacyjne produkty.

Bardzo dziękujemy!

Bardzo tęsknie za serią czekoladową . Mam jeszcze zapas po jednej sztuce . Uwielbiam szczególnie czekoladowe masło do ciała -obłędny zapach i skutek . Proszę o wznowienie serii

Dziękujemy za recenzję!

świetne produkty, szybka wysyłka

Transakcja przebiegła sprawnie. Kontakt z konsultantem miły i merytoryczny
Polecam ten sklep bez zastrzeżeń.

Bardzo dziękujemy!

Polecam.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Jestem zadowolona z zakupów,tylko dodzwonić się nie można.Pozdrawiam serdecznie.

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 02.03.2017 r.
Bardzo dziękujemy i [przepraszamy za niedogodności!

Jedyna,uwaga odnosnie braku komunikacji na maila odnosnie tego czy paczka jest do odebrania (przy odbiorze osobistym). Taka informacja byla tylko po zalogowaniu sie na konto na stronie Farmony.

Szybka dostawa.

super producent

Wszystko OK.POlecaam.

Dzięki

Wszystko zostało dostarczone tak jak chciałem,więc innej opinii wystawić nie mogę jak tylko rewelacja:) pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Towar zgodny z zamówieniem.
Przesyłka odpowiednio zapakowana.
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Polecam.

Zadowolenie jak zawsze, kosmetyki w dobrych cenach, zawsze garść próbek do przetestowania czegoś nowego, niskie koszty dostawy , czego chcieć więcej. Polecam.

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 02.03.2017 r.
Cieszymy się z udanych zakupów! Zapraszamy ponownie!

Nie mam zastrzeżeń.

POLECAM

Wszystko bardzo dobrze serdecznie polecam

Kosmetyki naprawdę bez alkoholu bez chemii polecam goraco

Szybka dostawa.towar taki jak na stronie

Troszkę długo czekałam na skompletowanie zamówienia ale ogólnie super

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 02.03.2017 r.
Dziękujemy za opinię i najmocniej przepraszamy za niedogodności!

Szybko, sprawnie, bez zbędnej gadaniny, za to z pięknym gratisem.

Cieszymy się!

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne opinie klientów

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2016 r.

Jugowicka 10c
30-443 Kraków
katarzyna.stanuch@farmona.pl
Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
Jugowicka 10c
30-443 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000129408
Maria Waliczek
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na Sklep Farmona - kosmetyki naturalne.