Sklep Farmona - kosmetyki naturalneOpinie

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne- Logo - Opinie
Sklep Farmona - kosmetyki naturalne- Logo - Opinie

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne - Sklep producenta kosmetyków naturalnych.

Sklep internetowy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA funkcjonuje już od 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie tysięcy Klientów i daliśmy się poznać jako sprzedawca bezpieczny, wiarygodny i solidny. Zaufanie naszych Klientów jest dla nas sprawą nadrzędną, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Kosmetyki są starannie pakowane i zabezpieczane przed uszkodzeniem w transporcie. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, służymy pomocą, zarówno w kwestiach technicznej obsługi sklepu jak również potrafimy dobrze doradzić w wyborze kosmetyków, które będą spełniały Państwa wymagania. Firma Farmona jest członkiem Izby Przemysłowo Handlowej i Business Centre Club oraz laureatem nagród Solidna Firma i Najwyższa Jakość Obsługi. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku. W ciągu wielu lat zdobyło uznanie rzeszy wiernych klientek ceniących innowacyjność i wysoką jakość kosmetyków naturalnych. Firma łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Sukces handlowy i dobra opinia, jaką cieszą się kosmetyki Laboratorium Farmona w kraju i za granicą potwierdza słuszność obranego kierunku rozwoju firmy. Jest nim kojarzenie najnowszych osiągnięć i odkryć nowoczesnej dermatologii i kosmetologii z zastosowaniem wyjątkowo korzystnych dla zachowania urody składników naturalnych.
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
Jugowicka 10c
30-443 Kraków