Certyfikat dla Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

21.01.2016 r.
20.01.2018 r.

Opinie o Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

4.71/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 131 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Szybka dostawa.Świetny kontakt .Dokładne informacje.Towar zgodny z opisem. Polecam i dziękuję.

Produkty mogłyby być lepiej zabezpieczone wewnątrz paczki. Mam na myśli brak wystarczającego wypełnienia. Serdecznie pozdrawiam. M.Wraga

Świetna obsługa zarówno w trakcie, jak i po sprzedaży. Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, dodatkowo zawsze miła niespodzianka :) Mój ulubiony sklep

Wszystko OK

Bez zarzutu . Jestem zadowolona .

bardzo dobre kosmetyki w rozsądnej cenie, dostawa o.k. polecam

super firma

Zakupu w sklepie Farmona dokonałam nie pierwszy raz i jak zwykle się nie zawiodłam . Kosmetyki bardzo dobrej jakości, naturalne, realizacja zamówienia błyskawiczna. Polecam

Polecam kosmetyki do pielęgnacji włosów jak również sklep.Szybko, sprawnie poprostu profesjonalnie.

Super szybka dostawa, mnóstwo próbek. Lubie tam kupować.

Elegancko zapakowane i zabezpieczone plus produkty zgodne z opisami i zdjęciami. Polecam

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 30.03.2017 r.
Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa!

Polecam:) szybka przesyłka, kosmetyki świetnej jakości i dużo gratisów:)

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 30.03.2017 r.
Cieszymy się, że się Pani podobają:)

polecam.

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 30.03.2017 r.

Jestem stałą klientką i zawsze jestem zadowolona. Cieszę się, że mogę kupować polskie, dobre kosmetyki w bardzo dobrej cenie.

Dziękujemy

Zamawiam kosmetyki któryś raz z kolei, zawsze sprawnie i szybko, dobry kontakt, produkty dobrze zapakowane, polecam

Bardzo dziękujemy

Szybka wysyłka oraz produkt najlepszej jakości :)

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 30.03.2017 r.
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni:)

Okej

Dziękujemy za opinię!

Czekałam ponad tydzień na realizację, w końcu paczka dojechała, lecz brakowało w niej 2 szt. kremów. Bardzo słaby kontakt, telefonów w ogóle nie odbierają, a na e-mail też nie otrzymałam odpowiedzi. Ceny za towar były niższe niż w zamówieniu i transport też. Trudno ocenić

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 30.03.2017 r.
Dziękujemy za informację - pozwoli nam ona lepiej działać:) Jednocześnie przepraszamy za słaby kontakt!

nieterminowość dostawy
Mierny

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 30.03.2017 r.
Bardzo nam przykro z tego powodu, najmocniej przepraszamy za późną dostawę.

Bardzo dobre kosmetyki, przesylka moglaby byc sprawniejsza. Super ilosc dodanych probek. Polecam

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 30.03.2017 r.
Dziękujemy za opinię - postaramy się dzięki niej działać coraz lepiej!

Super sklep, super produkty

Gorąco polecam

Dziękujemy za opinię!

Towar niekompletny
Dostateczny

Brak dostatecznego zabezpieczenia towaru- płyn rozlany w paczce

Z drobnymi pomyłkami jestem zadowolona.

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 30.03.2017 r.
Dziękujemy i przepraszamy za pomyłki!

Marka Farmona i jej sklep internetowy - pełen profesjonalizm. Jakoś produktów i obsługi nie budzi najmniejszych wątpliwości. Jestem w pełni zadowolony z produktów marki i z pewnością dokonam kolejnych zakupów drogą internetową.

Bezproblemowa dostawa kosmetyków, dodatkowo sporo próbek. Polecam

Dziękujemy za wiadomość!

Etap zamawiania- problemy z płatnością on-line. Potem na mojego e-maila- "zero" odpowiedzi, telefonu też nikt nie odbierał. Po 6 dniach od złożenia zamówienia, kiedy wreszcie udało mi się dodzwonić, nie wyczułam żadnego zażenowania, że realizacja trwa tak długo. 8-dniowa dostawa na terenie jednego miasta to porażka. Przynajmniej same kosmetyki godne polecenia.

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 30.03.2017 r.
Najmocniej przepraszamy za brak kontaktu. Niestety czasem nadmiar zamówień sprawia, że nie jesteśmy w stanie odebrać wszystkich telefonów i odpisać na wszystkie maile. Choć bardzo byśmy chcieli! Pozdrawiamy!

Kompletny brak kontaktu. Długi czas oczekiwania na wysłanie paczki (ponad tydzień). Chociaż przynajmniej dostawa darmowa. Na plus towar+fajne gratisy.
Dostateczny

Towar super, termin dostawy wg mnie za długi, bo przewiezienie z jednej dzielnicy Krakowa do drugiej to nie powinno tyle trwać (ale pewnie poczta swoje dokłada). Strona www też czytelna, ale pomimo możliwości zalogowania się przez facebooka to nie mogłam się zalogować i wpisywałam wszystkie dane. To jest błąd systemu. w innych sklepach internetowych nie miałam żadnego problemu.

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 30.03.2017 r.
Dziękujemy za wiadomość i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Jednocześnie informujemy, że problem z logowaniem już został zgłoszony do naprawy.

Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę. Kiepska obsługa, która nie wie co jest powodem tego opóźnienia. Robię zakupy po raz drugi i cały czas jest to samo.
Mierny

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 02.03.2017 r.
Najmocniej przepraszamy za opóźnienia - spowodowane są one trwającą u nas inwentaryzacją. Postaramy się zrealizować zamówienie jak najszybciej Pozdrawiamy

Dziękujemy!

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Polecam :)

Dziękujemy!

Rewelacyjne produkty.

Bardzo dziękujemy!

Bardzo tęsknie za serią czekoladową . Mam jeszcze zapas po jednej sztuce . Uwielbiam szczególnie czekoladowe masło do ciała -obłędny zapach i skutek . Proszę o wznowienie serii

Dziękujemy za recenzję!

świetne produkty, szybka wysyłka

Transakcja przebiegła sprawnie. Kontakt z konsultantem miły i merytoryczny
Polecam ten sklep bez zastrzeżeń.

Bardzo dziękujemy!

Polecam.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Jestem zadowolona z zakupów,tylko dodzwonić się nie można.Pozdrawiam serdecznie.

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne odpowiada: 02.03.2017 r.
Bardzo dziękujemy i [przepraszamy za niedogodności!

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne opinie klientów

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Sklep Farmona - kosmetyki naturalne uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2016 r.

Jugowicka 10c
30-443 Kraków
katarzyna.stanuch@farmona.pl
Sklep Farmona - kosmetyki naturalne

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
Jugowicka 10c
30-443 Kraków
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000129408
Maria Waliczek
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na Sklep Farmona - kosmetyki naturalne.