abcplytki.pl- Logo - Opinie

abcplytki.pl

Opinie (197) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (297)

Ważny od: 20 lip 2022
abcplytki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 cze 2023
Świetny kontakt ze sprzedawcą, świetne ceny, wszystko na medal! Bardzo zależało mi na czasie, ale w opisie płytek było jasno powiedziane, że dostawa musi dotrzeć od producenta i potrwa to 7-9 dni roboczych (zresztą w innych sklepach też nie znalazłam szybszej dostawy dla takiej ilości płytek tego wzoru). Zamówienie dotarło po równych 7 dniach, ale wcześniej sklep cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na moje dopytywanie się, kiedy przesyłka zostanie wysłana :)

8 wrz 2023
Zapłacone przelewem 29 sierpnia dziś 8września i nie ma towaru A jeden rodzaj płytki ilość była rzekomo w obu magazynach ,potwierdzałem to też telefonicznie Pan od telefonicznego kontaktu wyuczony dwóch formułek Nie potrafi podać rzetelnego terminu

Opinie nt. sklepu abcplytki.pl

Towar zgodny z zamówieniem. Paleta niewłaściwie zabezpieczona do transportu. Kartony przypleśniałe, zawilgocone. Kilka paczek uszkodzonych. Reklamacja uwzględniona po tygodniu. Brak jakiejkolwiek informacji o rozpatrzeniu reklamacji i o ponownej przesyłce. Sklepu nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu abcplytki.pl
Witam, Szanowna Pani tak jak informowałem reklamacja została uwzględniona - zlecenie wysyłki https://przesylka.jasfbg.com.pl/pubtracing.aspx?lp=4011656014 z wczoraj a dostawa winna nastąpić dzisiaj - i informacja o wysyłce została przesłana przez spedycję - tym samym komentarz jest niezasadny i proszę o jego anulowanie. Pozdrawiam Mateusz Zych. EDIT: reklamacja została zrealizowana a paczka dosłana - Proszę o anulowanie powyższej opinii gdyż jest ona krzywdząca dla Nas
Słaby kontakt ze sklepe, pomimo informacji że paczka została wysłana w rzeczywistości został wygenerowany tylko list przewozowy.
Odpowiedź ze sklepu abcplytki.pl
Dziękujemy za komentarz, przyjrzeliśmy się zgłoszeniu i napisaliśmy wiadomość prywatną. Prosimy o sprawdzenie skrzynki odbiorczej. ✅ Klientka zamówiła pozycję znajdującą się w magazynie zewnętrznym z czasem REALIZACJI WYSYŁKI 1-3 dni robocze, nie dostawy a wysyłki. W momencie zamówienia paczka praktycznie następnego dnia roboczego została nadana - nie wysłana - a nadana do odbioru i informacja o nadaniu została przesłana do Klientki wraz z numerem listu. W momencie wysyłki Klientka otrzymała i wiadomość mailową i sms o tym iż paczka została odebrana z magazynu i dotrze następnego dnia roboczego. Odbiór nastąpił w piątek a dostawa w poniedziałek - Kurier także kontaktował się przed dostawą. Tym samym zamówienie zostało zrealizowane dużo szybciej jak deklarujemy a Klientka najpewniej wyrzuca swoje frustracje spowodowane dostawą w poniedziałek a nie sobotę czy niedziele - a jak wiadomo spedycja nie realizują dostaw w weekendy oraz święta. Co do apaczki - tak oczywiście jest to firma/broker z którym między innymi posiadamy umowy dzięki której można realizować wysyłki różnymi spedycjami w tym GEIS tak jak to zostało zrealizowane w tym przypadku. 🔷 Powyższa opinia jest wobec sklepu kompletnie niezasadna oraz jest czystą złośliwością. Pozdrawiam Mateusz Zych
6 sty 2024
Dzień dobry, Serwis ABCPłytki oceniam bardzo pozytywnie. Samo zamówienie, płatność, kontakt, asortyment oceniam bardzo pozytywnie. Przyczyną praktycznie jednoznacznie negatywnej opinii jest firma logistyczna, z którą Państwo współpracują (JAS-FBG). Pozytywne wrażenie z pierwszej fazy zakupu szybko zostało rozwiane przy okazji pierwszego kontaktu z Państwa partnerem w logistyce. Sama firma JAS-FBG nie nosi jakichkolwiek znamion profesjonalizmu i żeby dowiedzieć się czegokolwiek o przesyłce byłem odsyłany dwukrotnie dzwoniąc po lokalnych magazynach. Najgorsze jednak wrażenie pozostawił po sobie sam kurier odpowiedzialny za realizację dostawy. Od pierwszego kontaktu był wyjątkowo nieuprzejmy i momentami nawet chamski kierując impertynenckie odzywki w stronę klienta. Zwieńczeniem wspaniałego doświadczenia współpracy z Panem Kurierem było jego stwierdzenie, że "następnym razem powie, że będzie między 8-16 i będę na niego czekał", oraz chamskie odzywki spowodowane faktem, że musiał poczekać kilka minut przed budynkiem na odbiór towaru. Rozumiem, że to nie wina ABCPłytki, natomiast przekazuję informację zwrotna w tym zakresie, gdyż nawet najlepsze doświadczenie współpracy z Państwa firmą pozostało w bardzo szybkim czasie kompletnie przyćmione beznadziejną jakością usług Państwa partnera logistcznego. Mam nadzieję na dobrą współpracę w przyszłości przy okazji kolejnych zamówień, realizowanych (miejmy nadzieję) przez firmę inną niż JAS-FBG. Z pozdrowieniami, Mikolaj Ralowski