abcplytki.pl- Logo - Opinie

abcplytki.pl

Opinie (197) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (297)

Ważny od: 20 lip 2022
abcplytki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 cze 2023
Świetny kontakt ze sprzedawcą, świetne ceny, wszystko na medal! Bardzo zależało mi na czasie, ale w opisie płytek było jasno powiedziane, że dostawa musi dotrzeć od producenta i potrwa to 7-9 dni roboczych (zresztą w innych sklepach też nie znalazłam szybszej dostawy dla takiej ilości płytek tego wzoru). Zamówienie dotarło po równych 7 dniach, ale wcześniej sklep cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na moje dopytywanie się, kiedy przesyłka zostanie wysłana :)

8 wrz 2023
Zapłacone przelewem 29 sierpnia dziś 8września i nie ma towaru A jeden rodzaj płytki ilość była rzekomo w obu magazynach ,potwierdzałem to też telefonicznie Pan od telefonicznego kontaktu wyuczony dwóch formułek Nie potrafi podać rzetelnego terminu

Opinie nt. sklepu abcplytki.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry