abcplytki.pl- Logo - Opinie

abcplytki.pl

Opinie (197) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (297)

Ważny od: 20 lip 2022
abcplytki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 cze 2023
Świetny kontakt ze sprzedawcą, świetne ceny, wszystko na medal! Bardzo zależało mi na czasie, ale w opisie płytek było jasno powiedziane, że dostawa musi dotrzeć od producenta i potrwa to 7-9 dni roboczych (zresztą w innych sklepach też nie znalazłam szybszej dostawy dla takiej ilości płytek tego wzoru). Zamówienie dotarło po równych 7 dniach, ale wcześniej sklep cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na moje dopytywanie się, kiedy przesyłka zostanie wysłana :)

8 wrz 2023
Zapłacone przelewem 29 sierpnia dziś 8września i nie ma towaru A jeden rodzaj płytki ilość była rzekomo w obu magazynach ,potwierdzałem to też telefonicznie Pan od telefonicznego kontaktu wyuczony dwóch formułek Nie potrafi podać rzetelnego terminu

Opinie nt. sklepu abcplytki.pl

Nie ponierać wielokrotności oplaty za przesyłkę w przypadku wyboru produktow z roznych magazynow.
Szybko z kulturą Polecam
18 lut 2024
Duży wybór, atrakcyjne ceny
14 lut 2024
6 sty 2024
obsluga sprawna i nie mam zdania co można zmienić. W kwestii dostawy wystąpił problem bo nie było podanego kontaktu telefonicznego od strony Waszej firmy i od strony przewoźnika.
1 cze 2023
zgodne z opisem, szybka realizacja, dziwnie zapakowane przez co przy odpakowywaniu spadły z palety, na szczęście to gres, więc się nie potłukły
Płytki powinny być lepiej spakowane i zabezpieczone
4 sie 2023
SP