SwietyMarek.com- Logo - Opinie

SwietyMarek.com

Opinie (1707) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1926)

Ważny od: 6 lut 2023
SwietyMarek.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 lip 2023
Szybka wysyłka, niska cena w porównaniu do innych sklepów i ekologicznie, bardzo mi się spodobało że sklep zamiast windować ceny do góry utrzymuje je niskie obcinając koszta na, przykładowo tekturowych pudełkach. Dzięki temu nie zaśmiecamy świata, jest więcej drzew a ceny nadal mogą pozostać niskie. Jest to piękny i ekonomiczny model prowadzenia sklepu. "Zero waste" jakby się powiedziało z angielska. Moja przesyłka była zapakowana w pudełka od czego innego i to w sumie sklejkę z różnych pudełek ale uradowało to moje serce, oznacza to że sklep stara się wykorzystać wszystko zamiast bezmyślnie wyrzucać, a ponieważ cena była dużo niższa od konkurencji klient zyskuje na tych oszczędnościach i na pewno nie są kierowane chciwością zysku, a dobrem wspólnym, w tym klienta. Duża OKEJKA!

Nie dostalam przesylki

Opinie nt. sklepu SwietyMarek.com

30 kwi 2024

Figurka MB

Zamówiłam figurkę MB 40cm. Pięknie malowana, gipsowa figurka została umieszczona w godnym miejscu - kapliczce na przydrożnym krzyżu. Szybka dostawa, a przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona. Konkurencyjne ceny.
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Doceniamy Twoją opinię! Twoje zadowolenie motywuje nas do działania. Wracaj do SwietyMarek.com, mamy więcej wartościowych produktów!
Dziękuję bardzo za sprawną transakcję. Różańce są takie jakie miały być i w bardzo korzystnej cenie. Pozdrawiam serdecznie. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim pracownikom 😊 Miłego dnia!
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dzięki za uznanie! Czekamy na kolejne zakupy w SwietyMarek.com
23 kwi 2024
Bardzo polecam ten sklep przede wszystkim obsługa na najwyższym poziomie. Pomimo uszkodzenia produktu w transporcie szybko otrzymałam nowy i to bez dodatkowych kosztów.
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Dzięki Twojej opinii wiemy, że robimy dobrze pracujemy. Twoje wsparcie motywuje nas do dalszego doskonalenia. Zapraszamy ponownie!
20 kwi 2024
Profesjonalna i rzetelna obsługa. Przemili sprzedawcy, szybka wysyłka. Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone i oznakowane. Dziękuję i polecam zakupy w waszym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Bardzo dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię! Cieszymy się, że zadowolenie z zakupów jest obustronne. Do zobaczenia w SwietyMarek.com!

Polecam!

Zamówione pamiątki komunijne wypisane bez błedu, paczka bardzo dobrze zabezpieczona, kontakt ze sklepem bez zarzutu, krótki czas oczekiwania. Polecam
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie do SwietyMarek.com!

Wszystko poszło sprawnie:)

Świeca piękna , niestety do użytku domowego się dla mnie nie nadaje, zapach nawet przy niepalącej się jest bardzo intensywny .:(
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Piękne krzyżyki 4 cm Świętego Benedykta, żałuję że nie ma więcej kolorów jednak polecam. Produkt zgodny z opisem
Zamówione dyplomiki spełniają moje oczekiwania. Dobrze dobrana kolorystyka, gramatura papieru. Polecam.
21 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona z zamówionych rzeczy. Przesyłka została szybko dostarczona. Gorąco polecam.
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com

Bardzo szybka realizacja zamówienia super jakość

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jestem bardzo zadowolona z jakości różanców jakie zamówiłam.
1 maj 2024

Super, pełen profesjonalizm :):)

Bardzo miła obsługa telefoniczna, szybki czas realizacji, pełen profesjonalizm, polecam w 100%
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com

Bardzo ładna figurka aniołka i odpowiednio zabezpieczona przed uszczerbnięciami. Polecam :)
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Bardzo szybka wysyłka, towar pierwszej jakości. Usługa na najwyższym poziomie. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Rękawiczki super jestem bardzo zadowolona polecam serdecznie! Dostawa bardzo szybka.
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com

Jakość artykułów i dostawy bez zarzutu.

Przyjazna strona ułatwia wybór artykułu. Dostawa sprawna, zgodna z zamówieniem.
26 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona. Szybka dostawa, wszystko zgodnie z zamówieniem
MN
Mirek N.
Siemianowice Śląskie
26 kwi 2024

Błyskawiczna wysyłka

Atrakcyjna cena, błyskawiczna wysyłka, perfekcyjne pakowanie ;) Polecam
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Zawsze szybko, zawsze sprawnie i towar najlepszej jakości. Dziękuję
20 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia obrazy bardzo ładne polecam w 100%
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Zamówienie kompletne, dobrze zapakowane, potwierdzenie zakupu. Super