SwietyMarek.com- Logo - Opinie

SwietyMarek.com

Opinie (1768) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2026)

Ważny od: 6 lut 2023
SwietyMarek.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 lip 2023
Szybka wysyłka, niska cena w porównaniu do innych sklepów i ekologicznie, bardzo mi się spodobało że sklep zamiast windować ceny do góry utrzymuje je niskie obcinając koszta na, przykładowo tekturowych pudełkach. Dzięki temu nie zaśmiecamy świata, jest więcej drzew a ceny nadal mogą pozostać niskie. Jest to piękny i ekonomiczny model prowadzenia sklepu. "Zero waste" jakby się powiedziało z angielska. Moja przesyłka była zapakowana w pudełka od czego innego i to w sumie sklejkę z różnych pudełek ale uradowało to moje serce, oznacza to że sklep stara się wykorzystać wszystko zamiast bezmyślnie wyrzucać, a ponieważ cena była dużo niższa od konkurencji klient zyskuje na tych oszczędnościach i na pewno nie są kierowane chciwością zysku, a dobrem wspólnym, w tym klienta. Duża OKEJKA!

14 sie 2023
Nie dostalam przesylki

Opinie nt. sklepu SwietyMarek.com

29 maj 2024
Zamówienie zostało wysłane błyskawicznie, wszystko zgodne z opisem, jedynie na zapytanie wysłane przez stronę nikt nie odpowiedział więc albo formularz nie działa albo nikt nie sprawdza skrzynki
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Doceniamy Twoją opinię! Twoje zadowolenie motywuje nas do działania. Wracaj do SwietyMarek.com, mamy więcej wartościowych produktów!

Polecam!

Zamówione pamiątki komunijne wypisane bez błedu, paczka bardzo dobrze zabezpieczona, kontakt ze sklepem bez zarzutu, krótki czas oczekiwania. Polecam
18 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie do SwietyMarek.com!
15 maj 2024

Wszystko poszło sprawnie:)

Świeca piękna , niestety do użytku domowego się dla mnie nie nadaje, zapach nawet przy niepalącej się jest bardzo intensywny .:(
18 maj 2024
Bardzo dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię! Cieszymy się, że zadowolenie z zakupów jest obustronne. Do zobaczenia w SwietyMarek.com!
18 maj 2024
Piękne krzyżyki 4 cm Świętego Benedykta, żałuję że nie ma więcej kolorów jednak polecam. Produkt zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Dzięki Twojej opinii wiemy, że robimy dobrze pracujemy. Twoje wsparcie motywuje nas do dalszego doskonalenia. Zapraszamy ponownie!
24 maj 2024
Solidny sprzedawca. Dobrze zapakowane zamówienie i naprawdę ekspresowa przesyłka. Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dzięki za uznanie! Czekamy na kolejne zakupy w SwietyMarek.com
29 maj 2024
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam! Łańcuszek bardzo ładny, będzie idealnie pasował do medalika.
17 maj 2024
Rękawiczki super jestem bardzo zadowolona polecam serdecznie! Dostawa bardzo szybka.
18 maj 2024
Bardzo miła i pomocna obsługa klienta, szybko i sprawnie. Serdecznie polecam!!
21 maj 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Ikona piękna i bardzo dobrze wykonana.
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
Jestem bardzo zadowolona szybka dostawa a krzyż idealny do nowego domu ☺️
27 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona, szybko, bardzo dobrze zapakowana przesyłka,
Odpowiedź ze sklepu SwietyMarek.com
bardzo szybka realizacja , różańce zgodne z opisem, porządnie wykonane
28 maj 2024

super

Jakosc wykonania długopisów, pieknie zapakowane i ekspresowa wysyłka.
24 maj 2024
Bardzo polecam sklep, szybka wysyłka i super kontakt z sprzedającym.
16 maj 2024
Zamówienie kompletne, dobrze zapakowane, potwierdzenie zakupu. Super
22 maj 2024
Polecam. Szybka wysyłka, dobrze zapakowane. Różaniec bardzo ładny.
Szybka wysyłka , obsługa , możliwość wyboru płatności . Polecam
22 maj 2024
Polecam, bardzo szybka realizacja zamówienia, grawer bardzo ładny
13 maj 2024
Bardzo ładne różańce. Szybka dostawa. Wszystko bez problemów.
17 maj 2024
Świece piękne, elegancko zapakowane, wysyłka szybka - polecam