SwietyMarek.com- Logo - Opinie

SwietyMarek.com

Opinie (1425) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1455)

Ważny od: 6 lut 2023
SwietyMarek.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 lip 2023
Szybka wysyłka, niska cena w porównaniu do innych sklepów i ekologicznie, bardzo mi się spodobało że sklep zamiast windować ceny do góry utrzymuje je niskie obcinając koszta na, przykładowo tekturowych pudełkach. Dzięki temu nie zaśmiecamy świata, jest więcej drzew a ceny nadal mogą pozostać niskie. Jest to piękny i ekonomiczny model prowadzenia sklepu. "Zero waste" jakby się powiedziało z angielska. Moja przesyłka była zapakowana w pudełka od czego innego i to w sumie sklejkę z różnych pudełek ale uradowało to moje serce, oznacza to że sklep stara się wykorzystać wszystko zamiast bezmyślnie wyrzucać, a ponieważ cena była dużo niższa od konkurencji klient zyskuje na tych oszczędnościach i na pewno nie są kierowane chciwością zysku, a dobrem wspólnym, w tym klienta. Duża OKEJKA!

14 sie 2023
Nie dostalam przesylki

Opinie nt. sklepu SwietyMarek.com

16 lut 2024

Srebrny łańcuszek i dwa krzyżyki

Zamówienie złożone późnym wieczorem zostało zrealizowane i wysłane kolejnego dnia wieczorem. Jestem zadowolona z zakupów. Muszę stwierdzić, że produkty na żywo lepiej wyglądają niż na zdjęciu. Może dodatkowe zdjęcia na osobie (?). Na plus, że wszystkie wymiary produktu są podane. Trafiłam na mały wybór łańcuszków 60 cm (2 rodzaje), ale widzę, że są już nowości.
4 lut 2024

Idealnie

Szybko, sprawnie, rzetelnie, uczciwie, profesjonalnie. Pełna zgodność z opisem. Żadnych problemów, żadnych uwag krytycznych. Błyskawiczna dostawa. Bardzo dobrze zabezpieczony produkt do transportu. Krótko mówiąc, transakcja przebiegła idealnie. Na jej podstawie bez zastrzeżeń polecam ten Sklep.

lepszy niż myślałam :)

Stołek do modlitwy - bez widocznych śrub (jakie są na zdjęciach) - co mnie bardzo ucieszyło, proporcje bez zastrzeżeń - siedzi się wygodnie i nie zjeżdża; bardzo lekki. Z uwagi na atrakcyjną cenę nie przeszkadza mi ani drobna "niedoskonałość" na lakierze, ani miejscowe przyszarzenia drewna ;)

Solidna firma

Szybka wysyłka, bez problemów. Byłam mile zaskoczona jakością produktu ( różańca) poniewaz na zdjrciunie wyglądał na tak solidnie i pięknie wykonany .
2 lut 2024
Bransoletka śliczna, profesjonalnie zapakowana, z dodatkiem dodatkowego upominku - notesiku :) Z pewnością to nie moje ostatnie zakupy tutaj! :)
Wszystko ok Krówki na Bierzmowanie ważne krótko bo do marca a ja mam Bierzmowanie po 20 kwietnia Warto byłoby pisać datę ważności produktów
5 lut 2024
szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem, taki jak na prezentowanych zdjęciach, bardzo solidnie zapakowany. Polecam zakupy
8 lut 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku.Przesyłka została dostarczona ekspresowo a zamowiony towar zgodny ze zdjęciem.
11 lut 2024
Dziękuję za szybką realizację. Świeca o zapachu białych kwiatów przepiękna i elegancka.
2 lut 2024
Towar bardzo dobrze zapakowany - gromnice woskowe. Szybka dostawa. jestem zadowolona.
5 lut 2024
Jak zwykle wszystko wysłane zgodnie z zamówieniem i szybko. Towar zgodny z opisem

Wszystko dobrze zapakowane. Szybka przesyłka. Zgodne z opisem. Polecam każdemu.
11 lut 2024
Zamówione różańce na rękę dotarły błyskawicznie i do tego są bardzo ładne.

100% zadowolenia

Zgodność towaru, błyskawiczna wysyłka oraz trafny gratis zawarty w paczce!
16 lut 2024
Wspaniały sklep to tak jak by Kawałek Nieba na Ziemi polecam wszystkim .
Świece rewelacyjnie, pięknie się palą, błyskawiczna przesyła, polecam
Bardzo ładna oprawa ksiązki.Produkt zgodny ze zdjeciem.Szybka dostawa.
14 lut 2024
Polecam,szybko i dobrze zapakowane Krzyżyk piękny i niedrogi Polecam
Profesjonalna i szybka obsługa. Towar zgodny z zamówieniem. Polecam
Puzzle mają szarą ,niezbyt czytelną, ilustrację rysunku do ułożenia.