SwietyMarek.com- Logo - Opinie

SwietyMarek.com

Opinie (1624) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1797)

Ważny od: 6 lut 2023
SwietyMarek.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 lip 2023
Szybka wysyłka, niska cena w porównaniu do innych sklepów i ekologicznie, bardzo mi się spodobało że sklep zamiast windować ceny do góry utrzymuje je niskie obcinając koszta na, przykładowo tekturowych pudełkach. Dzięki temu nie zaśmiecamy świata, jest więcej drzew a ceny nadal mogą pozostać niskie. Jest to piękny i ekonomiczny model prowadzenia sklepu. "Zero waste" jakby się powiedziało z angielska. Moja przesyłka była zapakowana w pudełka od czego innego i to w sumie sklejkę z różnych pudełek ale uradowało to moje serce, oznacza to że sklep stara się wykorzystać wszystko zamiast bezmyślnie wyrzucać, a ponieważ cena była dużo niższa od konkurencji klient zyskuje na tych oszczędnościach i na pewno nie są kierowane chciwością zysku, a dobrem wspólnym, w tym klienta. Duża OKEJKA!

Nie dostalam przesylki

Opinie nt. sklepu SwietyMarek.com

Bardzi dziękuję za szybką realizację zamówienia i dodatkowo za próbkę kawy degustacyjnej. Miła niespodzianka. Dziękuję serdecznie.

Super!

Szybka dostawa i dobrej jakości produkt ! Jestem bardzo zadowolona, napewno nie było to moje ostatnie zamówienie! Polecam!
Polecam na 100,%Rozance dla gości komunijnych są przepiękne. Ekspresowa wysyłka, wszystko jak najbardziej na plus.
31 mar 2024
Rewelacja. Jednego dnia zamowiłam a na drugi dzień już była paczka do odbioru. Rozańce przepiekne. Polecam
Na moją prośbę zamówienie zostało wysłane tego samego dnia i przyszło wtedy, gdy było niezbędne. Dziękuję!
Jestem mega zadowolona, ponieważ po złożeniu zamówienia przesyłka została błyskawicznie zrealizowana.
Zakupiłem przepiękne dwa obrazy Świętego Józefa z Dzieciątkiem Jezus. Po poświęceniu, przy każdym spojrzeniu na obraz na ścianie, odczuwam ogromną radość serca. Serdeczne Bóg zapłać i bardzo dziękuję za piękne obrazy. Z Panem Bogiem.
Różaniec drewniany ,paciorki poączone dosyć mocnym sznurkiem.Myślę,że dobrze będzie służył.Bransoletka ( dziesiątka różańca -wykonanie ładne,ale paciorki połączone bardzo delikatną gumeczką to dla mnie na minus.
Dziękuję bardzo za sprawną transakcję. Różańce są takie jakie miały być i w bardzo korzystnej cenie. Pozdrawiam serdecznie. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim pracownikom 😊 Miłego dnia!
Bardzo polecam ten sklep przede wszystkim obsługa na najwyższym poziomie. Pomimo uszkodzenia produktu w transporcie szybko otrzymałam nowy i to bez dodatkowych kosztów.
Profesjonalna i rzetelna obsługa. Przemili sprzedawcy, szybka wysyłka. Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone i oznakowane. Dziękuję i polecam zakupy w waszym sklepie.
MW
Marek W.
Kraków

Opinia :)

Ocena bardzo dobra zarówno jakości przesłanego różańca jak i szybkości zrealizowania zamówienia. Polecam sprzedających.

😊😊😊❤️❤️❤️

Super realizacja,szybka,sprawna,korzystałam już wielokrotnie, zawsze byłam zadowolona,bardzo dziękuję
Jestem bardzo zadowolona z zamówionych rzeczy. Przesyłka została szybko dostarczona. Gorąco polecam.
Szybko profesjonalnie Zamawiałam już 3 raz i jak zawsze zadowolona 😊 polecam całym ❤️
Pięknie wykonane,bardzo szybki wysylka-na drugi dzień już dostałam paczkę.
Świece ołtarzowe pięknie się palą i są bardzo duże. Solidna robota. Brawo.
Wiele razy już zamawiałam. Szczerze polecam !Produkty godne polecenia.
30 mar 2024
W jednym miejscu znalazłam wszystko co potrzebowałam na upominki