unizoo.pl- Logo - Opinie

unizoo.pl

Opinie (614) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (855)

Ważny od: 12 gru 2022
unizoo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 paź 2023
Bardzo dziękuje UNIZOO za bardzo bogata ofertę, możliwość wyboru gratisu, wysyłkę międzynarodowa za przystępna cenę co teraz jest rzadkością Takiego sklepu szukałam bardzo długo. Jestem stałym klientem zakupy robię raz w miesiącu pozdrawiam zespół sklepu. Dorota

Szybka dostawa na plus ,jednakże syrop dla psa - szału nie ma... Mój pies ani myśli by go wziąć ...niby pisze na opakowaniu że smakowo dla psa jest smaczny ale najwidoczniej mój pies nie jest fanem owego smaku .... Trzeba się na kombinować,by pies go wziął a mina jego bezcenna ;) no cóż próbujemy dalej ;D
NK

Opinie nt. sklepu unizoo.pl

Witam mam trochę zastrzeżenia co do stanu puszek tj. Były wgniecione nie wiem czy to wina kuriera czy po prostu takie były do mnie spakowane . Bardzo proszę na przyszłość o zwrócenie na to uwagi . Dołączam zdjęcia . Pozdrawiam.
Jedna karma przyszła z zepsutym opakowaniem, karma wyleciała
NK
3 paź 2023