akumulatoryrc.pl

Opinie (38) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (59)

Ważny od: 13 mar 2023
akumulatoryrc.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu akumulatoryrc.pl

Akumulatory SLS - opinia

Z zakupionych (na przestrzeni ok. dwóch lat) akumulatorów firmy firmy SLS za pośrednictwem Firmy AkumulatoryRC jestem bardzo zadowolony. Stosuję serię Qantum, spełniają deklarowane parametry, nie zauważyłem niepokojących objawów. W pełni zgadzam się z opinią, że warto zakupić droższe, porządne akumulatory. Przestrzegam zaleceń podanych w ulotkach dołączonych do pakietów, jestem przekonany, że jeszcze długo będą mi służyć. Szczególnie cenię sobie doskonały kontakt telefoniczny z Firmą Akumulatoryrc, pełen profesjonalizm w zakresie porad w zakresie doboru akumulatorów oraz ich eksploatacji.
Przedmiot zgodny z opisem na stronie ,szybka obsługa klienta
dobry kontakt z właścicielem
Solidna informacja i dostawa. Jestem bardzo zadowolony.
8 lut 2024
13 sty 2024
27 maj 2023

3s 1300

Kupiłem w promocji 2 pakiety... Niestety różnią się opornością wewnętrzną ? Czasy ładowania na tej samej ładowarce różnią się znacznie. ładowarka 2 portowa, parametry ładowania identyczne.....
Odpowiedź ze sklepu akumulatoryrc.pl
30 maj 2023
Bardzo proszę o informacje, jakie są różnice w oporności wewnętrznej i jakie są napięcia na poszczególnych celach w obu pakietach po kilku ładowaniach. Jeżeli są to istotne różnice to wymienimy. Akumulatory są z tej samej dostawy, a promocja to tyko dostawa gratis przy zakupie 2szt. Nowe dostawy mamy w cyklu tygodniowym. Dziękuję za informację. Pozdrawiam
31 lip 2023
Doskonały kontakt, kompetentna obsługa, chętnie udzielane porady dot. eksploatacji akumulatorów, oferowane akumulatory spełniają wymagania.
16 lip 2023
Sprawna, szybka dostawa. 1 ładowanie i 1 lot..... Wygląda dobrze. Za mało, żeby się zachwycać ? - J.M.
23 sie 2023
Dobra i szybka obsługa. Szukam wysylka. Dobre akumulatory
3 paź 2023
Bardzo sprawnie I szybko zrealizowane zamowienie
12 gru 2023
Bardzo dobry sklep i szybka wysyłka
20 wrz 2023

Świetna jakość, szybka wysyłka.