domer.plOpinie

Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000484416
Marcin Sierecki

Opinie nt. sklepu domer.pl

4.87/5.00

dobry kontakt, dostawa wręcz niezwłoczna. Jestem zadowolony zarówno z produktu jak i kontrahenta, szkoda że nie wiedziałem że macie swój asortyment na allegro. Nie dostałem tylko żadnego paragonu czy faktury. Mam nadzieję że dokumenty elektroniczne wystarczą.
 Odpowiedź ze sklepu domer.pl
Bardzo dziękuję za wyrażenie swojej opinii. Jednocześnie pragnę poinformować, że do każdego zakupu generowana jest faktura, którą załączamy do przesyłki umieszczając ją pod listem przewozowym. W najbliższym dniu roboczym prześlemy Panu na adres e-mail przypisany do zakupu wersję PDF dowodu zakupu. Za utrudnienia przepraszamy. Zespół DOMER
Czytaj dalej

oceniam towar tak sobie.ruszta troche pogryzione.moze nie spadną z paleniska.
 Odpowiedź ze sklepu domer.pl
Drogi kliencie. W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje rusztów. Zakupiona została ekonomiczna opcja rusztów. Posiadamy także ruszty premium. Jeżeli klient nie jest zadowolony z towaru może go zwrócić na nasz koszt. Zachęcamy do kontaktu przed wystawieniem komentarza. Zawsze staramy się, aby klient był zadowolony z zakupów w naszym sklepie.

Czytaj dalej
oceniam towar tak sobie.ruszta troche pogryzione.moze nie spadną z paleniska.
Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu domer.pl

Błyskawiczna realizacja zamówienia! Towar zgodny z opisem w dobrej cenie. Polecam.
Bardzo solidna firma, współpracuję od lat i jest wzorowo.
Bardzo dobre kontakty i usługi Pozdrawiam Muschiol
wszystko w jak najlepszym porządku
Profesjonalne podejście.
Szybko i profesjonalnie
Towar zgodnie z zamówieniem,szybka realizacja.Natomiast firma przewozowa DPD nie do przyjęcia,przesyłka zostawiona pod płotem sąsiada,żadnego kontaktu telefonicznego z kurierem.Nie polecam firmy kurierskiej DPD.Z DPD na pewno nigdy nie skorzystam. Maria Kobyłecka.
 Odpowiedź ze sklepu domer.pl
Wręcz powalający czas realizacji zamówienia. Dziś zamawiasz - jutro masz. Za majstrem do instalacji za to trzeba poczekać. Tak więc najpierw umów instalatora, a dopiero potem zamawiaj towar
W Małopolsce bardzo doceniamy wielkopolską solidność- kolejny zakup w Domerze i znowu pełna satysfakcja
zeliwny ruszt sprawia wrazenie, ze jest bardzo dobrej jakosci. Wysylka sprawna; cena rynkowa.
Świetny sklep. Wszystko sprawnie i fachowo. Towar zgodny z zamówieniem. Szybka dostawa.
Szybkie doradztwo techniczne, wystarczyło tylko wysłać zdjęcia starego urządzenia.
Szybka odpowiedż na pytanie, i fachowa porada. Sprawny i miły kontakt. Polecam
Szybka terminowa realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem.
Profesjonalne doradztwo,dobry kontakt i szybka wysyłka.
Szybko i sprawnie jestem bardzo zadowolony z zakupów.
Bardzo sprawnie zrealizowana transakcja. Towar ok.
Wszystko w porządku, ale zawsze może być lepiej :)
Bardzo sprawna dostawa, produkt jak w ofercie