domyou.pl- Logo - Opinie

domyou.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (137)

13 sty 2024
Zamówiłam worek do siedzenia dla córki i jest super! Właśnie takiego szukałyśmy, perfekcja w wykonaniu. Niestety dałam tylko 4 gwiazdki , a to dlatego że worek był słabo zapakowany-zabezpieczony. Został tylko włożony w pudełko z cieniutkiej dektury. Do mnie dotarł w porwanym pudle ,dno trzymało tylko jedną stronę przez co musiałam go zapierać bo był brudny . A gdyby został włożony w jakąś folię to może byłby chociaż czysty pomimo porwanego pudełka. Szkoda , że firma bardziej się nie postarała o solidniejsze spakowanie towaru , wtedy dałabym 5 gwiazdek bo jesteśmy bardzo zadowolone z zakupu worka.

1 usprawnić kontakt z obsługą sklepu - w chwili obecnej czas na reakcję sklepu jest niedopuszczalny bo albo nikt nie odbiera telefonu albo brak odpowiedzi na SMS a skrzynka głosowa nie przyjmuje nagrania bo jest przepełniona 2 w każdym przypadku podać realny czas realizacji zamówienia i czas dostawy pod wskazany adres. 3 na bieżąco - z inicjatywy sklepu - informować klientów o możliwych komplikacjach w realizacji złożonego zamówienia w tym wydłużonego terminu dostawy zamówionego i opłaconego towaru( w dobie różnego rodzaju wyłudzeń poprzez oszustów internetowych, brak szybkiej odpowiedzi ze strony dostawcy usługi jest w mojej ocenie brakiem profesjonalizmu w relacji z jego klientami) Jednocześnie dodam, że zmówiona pufa jest bardzo ładna, bardzo starannie wykonana i wzbudziła zachwyt mojego 9-letniego wnuka i to zaciera niemiłe wspomnienia z próbami kontaktu z sklepem oraz czasem realizacji i dostawy tej pufy. Pozdrawiam Zdzisław Ferenz

Opinie nt. sklepu domyou.pl

21 maj 2024
Fotel cudny. Niestety ukrycie faktycznego terminu wysyłki w zakładce "dane techniczne" popsuło nieco przyjemność z zakupów, bo to celowe wprowadzanie w błąd. Brak podkładek pod śruby też niefajny. Oceniam jednak na 5 gwiazdek, z nadzieją, że następnym razem będzie lepiej 😁
3 cze 2024
Dziękujemy za komentarz, z którego na pewno wyciągniemy wnioski. Jesteśmy w trakcie zmian na sklepie, dlatego to dobry moment by termin wysyłki umieścić w innym miejscu, gdzie zaznaczam nie jest to celowe działanie by ukrywać. Bardzo się cieszymy, że jakość fotela przysłoniła nasze niedociągnięcia. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. :)
Wszystko w najlepszym porządku
29 maj 2024
3 cze 2024
Bardzo dziękujemy za przesłanie oceny :). Polecamy się na przyszłość.
26 maj 2024
3 cze 2024
Bardzo dziękujemy za full gwiazdek. :)
EJ
Ewa J.
Fotel piękny, dostawa bez zarzutu.
3 cze 2024
Bardzo nas to cieszy. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy
9 maj 2024
3 cze 2024
Dziękujemy za mocnego full'a ;)
Bardzo fajne siedzisko polecam.
3 cze 2024
A my polecamy takich klientów... nawet konkurencji :)
Fotel uszak jest rewelacyjny. Jakość wykonania bardzo wysoka. Polecam!
3 cze 2024
Dziękujemy za kolejne gwiazdki do kolekcji. Dzięki Pani mamy o 5 więcej. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego. :)
Kontakt
super
16 mar 2024

Opóźnienia w dostawie

Kanapę zamówiłam w styczniu, według informacji firmy, produkcja i wysyłka miały zajac 21 dni roboczych plus kilka dni dla przewoźnika. Zaraz minie 6 tydzień, a kanapy nadal brak. Jeżeli nie wywiązują się państwo z ustaleń podanych na stronie, proszę nie wprowadzać kupujących w błąd.
20 lis 2023
Fotel przepiękny, wykonany bardzo dokładnie,dostarczony w niecałe 2 tyg od złożenia zamówienia(dopłaciłam troszkę do szybszej wysyłki). Kolor piękny, fotel wygodny, zapakowany wzorowo. Nawet przy wyrzuceniu fotela z 1 piętra nic by się z nim nie stało ;) Byłam sceptycznie nastawiona do jakości,gdyż to zakup online ale wszystkim mogę śmiało polecić DomYou!
23 lis 2023
Rzeczywiście pięknie się u Pani prezentuje. Duma nas rozpiera :D Dziękujemy za zaufanie i ocenę na full :)
30 sie 2023
Super jakość foteli, rewelacyjny kontakt ze sprzedawcą, ekspresowa realizacja.
1 wrz 2023
Dopisujemy Pana do naszej szerokiej listy zadowolonych klientów. Dziękujemy za opinię :)