domyou.pl- Logo - Opinie

domyou.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (126)

Ważny od: 29 gru 2022
domyou.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 sty 2024
Zamówiłam worek do siedzenia dla córki i jest super! Właśnie takiego szukałyśmy, perfekcja w wykonaniu. Niestety dałam tylko 4 gwiazdki , a to dlatego że worek był słabo zapakowany-zabezpieczony. Został tylko włożony w pudełko z cieniutkiej dektury. Do mnie dotarł w porwanym pudle ,dno trzymało tylko jedną stronę przez co musiałam go zapierać bo był brudny . A gdyby został włożony w jakąś folię to może byłby chociaż czysty pomimo porwanego pudełka. Szkoda , że firma bardziej się nie postarała o solidniejsze spakowanie towaru , wtedy dałabym 5 gwiazdek bo jesteśmy bardzo zadowolone z zakupu worka.

1 usprawnić kontakt z obsługą sklepu - w chwili obecnej czas na reakcję sklepu jest niedopuszczalny bo albo nikt nie odbiera telefonu albo brak odpowiedzi na SMS a skrzynka głosowa nie przyjmuje nagrania bo jest przepełniona 2 w każdym przypadku podać realny czas realizacji zamówienia i czas dostawy pod wskazany adres. 3 na bieżąco - z inicjatywy sklepu - informować klientów o możliwych komplikacjach w realizacji złożonego zamówienia w tym wydłużonego terminu dostawy zamówionego i opłaconego towaru( w dobie różnego rodzaju wyłudzeń poprzez oszustów internetowych, brak szybkiej odpowiedzi ze strony dostawcy usługi jest w mojej ocenie brakiem profesjonalizmu w relacji z jego klientami) Jednocześnie dodam, że zmówiona pufa jest bardzo ładna, bardzo starannie wykonana i wzbudziła zachwyt mojego 9-letniego wnuka i to zaciera niemiłe wspomnienia z próbami kontaktu z sklepem oraz czasem realizacji i dostawy tej pufy. Pozdrawiam Zdzisław Ferenz

Opinie nt. sklepu domyou.pl

EJ
Ewa J.
Fotel piękny, dostawa bez zarzutu.

Produkt ładny ale pozostawia wiele do życzenia

Zamówiłem worek na prezent dla żony. Czas realizacji był bardzo długi, czekaliśmy około miesiąca na swój upragniony worek. Po dwóch trzech miesiącach użytkowania wypełnienie mocno się ubiło i zamówiliśmy u innego dostawcy granulat styropianowy aby uzupełnić wypełnienie. Po otworzeniu zewnętrznego worka okazało się że styropian w dużej ilości wydostał się z wewnętrznego pokrowca ponieważ zamek błyskawiczny wszyty w worek wewnętrzny nie było wszyty z wystarczającą starannością i w wielu miejscach materiał oderwał się od suwaka a zawartość rozsypała się po całym worku. Właśnie będę kontaktował się z firmą Dominium aby poznać ich stanowisko w obsłudze takich zgłoszeń reklamacyjnych.
Towar dobrej jakości zgodny z zamówieniem, niestety czas realizacji daje dużo do życzenia. Na szczęście jest dobry kontakt i pomocna osoba.
Bardzo fajne siedzisko polecam.
Fotel uszak jest rewelacyjny. Jakość wykonania bardzo wysoka. Polecam!
Kontakt
super
16 mar 2024

Opóźnienia w dostawie

Kanapę zamówiłam w styczniu, według informacji firmy, produkcja i wysyłka miały zajac 21 dni roboczych plus kilka dni dla przewoźnika. Zaraz minie 6 tydzień, a kanapy nadal brak. Jeżeli nie wywiązują się państwo z ustaleń podanych na stronie, proszę nie wprowadzać kupujących w błąd.
6 lut 2024
10 lut 2024
Dziękujemy za ocenę i polecamy się w niedalekiej przyszłości :)
16 sty 2024
Dziękujemy za szczerą i obiektywną opinię. Na pewno poprawimy sposób pakowania. Cieszy nas fakt, że mimo niedociągnięć w dostawie docenia nas Pani za jakość. Życzymy wszystkiego dobrego! :)
8 sty 2024
Pufa sama w sobie super,materiał elegancki. Natomiast zapakowane było średnio, jedno owinięcie przezroczystą taśmą, przez co w efekcie otrzymałam otwartą przesyłkę gdyż taśma popuściła na łączeniu
8 sty 2024
Dziękujemy za opinię, na pewno weźmiemy pod uwagę sposób pakowania. Tymczasem życzymy wygodnego "pufowania" :)
10 sty 2024
Produkt ładnie wykończony. Długi okres realizacji zamówienia.
6 sty 2024
Super kontakt i super realizacja!
6 sty 2024
Robimy wszystko co w naszej mocy! :) Dziękujemy za docenienie naszej ciężkiej pracy! :)
26 sty 2024
Wszystko ok polecam
Odpowiedź ze sklepu domyou.pl
Dziękujemy za polecenie :)
SZ
Sylwia Z.