sklep.iguanatrend.pl- Logo - Opinie

sklep.iguanatrend.pl

Opinie (109) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (263)

Ważny od: 28 mar 2022
sklep.iguanatrend.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

generalnie widać, że binder solidnie wykonany. muszę się do niego jeszcze przyzwyczaić, bo dosyć bolą mnie piersi po tych ośmiu godzinach. założyłam go na razie tylko raz. paczka schludnie zapakowana, i z super naklejkami :)

25 wrz 2023
Wysłałem zwrot na wymienienie produktu wsyztsko zrobilem co bylo na kqrtce napisane 15 złotych też wlozylem i do twraz niestety zadnej informacji nie ma

Opinie nt. sklepu sklep.iguanatrend.pl

Spłaszczak Śmiało Przewyższył moje Oczekiwania. Zakup trafiony.

Lepszy, niż zakładałem. Wygodny, nie obcierający, nie dusi; idealnie do sylwetki dopasowany. Odważę się powiedzieć, że spłaszcza skuteczniej, niż binder z Underworks. (wypowiadając się za te ciaśniejsze splaszczaki ⭐)
Odpowiedź ze sklepu sklep.iguanatrend.pl
Bardzo się cieszymy, że nasz spłaszczak spełnił Twoje oczekiwania i okazał się trafionym zakupem! Dziękujemy za pozytywną opinię! ❤️
Polecam -szybko, rzetelnie, zgodnie z opisem.
Odpowiedź ze sklepu sklep.iguanatrend.pl
Dziękujemy za opinię, bardzo nam miło! ❤️
Super w dotyku i przyjazny dla ciała
Odpowiedź ze sklepu sklep.iguanatrend.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! :)
Bardzo dobry zakup, szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu sklep.iguanatrend.pl
Dziękujemy za wsparcie i zaufanie! ❤️
24 lut 2024
Polecam, błyskawiczna wysyłka 👍
Odpowiedź ze sklepu sklep.iguanatrend.pl
Dziękujemy za rekomendację i polecamy się na przyszłość! ❤️
2 mar 2024
10 lut 2024
Bardzo szybka dostawa, produkt bardzo ładnie zapakowany, jestem stałym klientem tego sklepu i napewno będę go polecać dalej
Odpowiedź ze sklepu sklep.iguanatrend.pl
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Jesteśmy wdzięczni za Twoje zaufanie jako stałego klienta. ❤️
8 sty 2024
Polecam zakup w Iguanatrend :) Bardzo szybka wysyłka i dobra jakość binderów.
8 sty 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się że bindery spełniły Twoje oczekiwania. ❤️
18 sty 2024

superancko

27 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Zrozumiałe jest, że noszenie bindera może wymagać trochę przyzwyczajenia, szczególnie jeśli to Twój pierwszy spłaszczak. Jeśli odczuwasz dyskomfort, zawsze pamiętaj, żeby słuchać swojego ciała i dostosować czas noszenie do własnych potrzeb. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady, nasz zespół z chęcią Ci pomoże. Doceniamy Twoją opinię i życzymy komfortowego noszenia! :)

Binder bardzo dobrej jakości!

Binder bardzo dobrej jakości. To nasz kolejny zakup. Bindery kupione około rok temu nadal spełniają swoją funkcję, dobrze się noszą, dobrze wyglądają i nic się z nimi nie dzieje w praniu - prane są w pralce. Zdecydowanie polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.iguanatrend.pl
Dziękujemy za te słowa, oby bindery służyły jak najdłużej! :)
15 cze 2023

Jest w porządku.

Binder jest wygodny, można w nim oddychać i spłaszcza zgodnie z oczekiwaniami. Mój jedyny problem to fakt, że zakładanie i zdejmowanie go jest strasznie trudne, przez co trzeba się nieźle nagimnastykować.
18 maj 2023
bardzo dobry kontakt z obsluga klienta, szybka realizacja zamowienia, aktualizacje ulepszonych projektow modeli binderow, swietny sklep
30 lip 2023
Bardzo szybka wysyłka, towar wysokiej jakości, to mój kolejny zakup, jestem bardzo zadowolona, na pewno jeszcze wrócę po więcej
7 cze 2023
Super sklep, szybka wysyłka i jakościowe produkty :) Ekstra jest też łatwa wymiana ubrań na inny rozmiar. Zakupy bezproblemowe