KluczeSoft.pl- Logo - Opinie

KluczeSoft.pl

Opinie (875) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (875)

Ważny od: 21 lip 2023
KluczeSoft.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Po krótkiej rozmowie z konsultantem zdecydowałem się na zakup pakietu Office 2019 Home & Student. Po wpłaceniu należności (kod BLIK) błyskawicznie otrzymałem wiadomość z kluczem aktywizacyjnym i danymi do instalacji programu. Bardzo szybka instalacja, wszystko działa zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Na głównej stronie dużymi literami napisane jest "automat" i "wysyłka w 5 minut". Dostałem od was maila o zaksięgowaniu wpłaty za klucz. Od tego czasu po 3 godzinach klucz nie przyszedł. Wysłałem ochrzan do obsługi klienta, wkrótce potem przyszedł klucz i dostałem zniżkę 20% na następny zakup (dlatego daje 2 gwiazdki zamiast 1). Zrozumcie, jest pierdyliard sklepów w których można kupić klucze produktów. Klient chce je mieć SZYBKO.

Opinie nt. sklepu KluczeSoft.pl

Dopiero trzeci klucz zadziałał… Pierwsze dwa były już wcześniej aktywowane.
Odpowiedź ze sklepu KluczeSoft.pl
Dzień dobry, przyjrzeliśmy się Pana zgłoszeniu, wadliwe klucze odesłaliśmy na reklamację do producenta. Przepraszamy za problem - finalnie rozwiązaliśmy tę sprawę tego samego dnia :)
Klucz nie działa,dwukrotnie zgłaszałam problem brak kontaktu i pomocy.
Odpowiedź ze sklepu KluczeSoft.pl
Dzień dobry, próbowaliśmy się z Panią skontaktować, jednak brak odpowiedzi na email i telefon. Serdecznie zapraszamy do kontaktu ponownie, pod numerem tel: 42 715 8015 lub poprzez email: kontakt@kluczesoft.pl . Pozdrawiamy serdecznie.

Wolna wysyłka!

Odpowiedź ze sklepu KluczeSoft.pl
Dzień dobry, faktycznie mieliśmy tego dnia opóźnienie w wysyłce zakupionego produktu, za co serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy, kluczesoft.pl.
6 kwi 2024
Brak informacji, że jest to wersja LTSC. Dla niektórych może to być istotne ogranicznie
6 kwi 2024
Dzień dobry, Microsoft Office LTSC 2021 to najnowsza wersja pakietu Office. Jest to licencja wieczysta, co oznacza, że płaci się tylko raz w momencie zakupu. Po zakupie Office 2021 LTSC, licencja należy do Ciebie i możesz z niej korzystać praktycznie na zawsze. LTSC oznacza Long Term Servicing Channel. Oznacza to, że licencja będzie wspierana przez Microsoft przez dłuższy czas. W Office LTSC znajdziemy aplikacje Word, Ecxel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access.
2 paź 2023
Po pobraniu zgodnie z instrukcją działa tylko excel, reszta officea nie (tak odinstalowałem wszytsko i zainstalowałem jeszcze raz)
3 paź 2023
Dzień dobry, nie otrzymaliśmy żadnej wiadomości od Pana, próbowaliśmy się również z Panem skontaktować, jednak bez sukcesu. Chcielibyśmy zapewnić, że produkt działa i chętnie pomożemy w poprawnym skonfigurowaniu Pańskiego oprogramowania. Wystarczy napisać do nas email, rozpocząć czat lub po prostu zadzwonić na numer podany u góry naszej strony. Pozdrawiamy.
2 paź 2023

zwrot pieniędzy.

pieniądze zostały zwrócone ponieważ program nie działał.
Dziękujemy za informacje.
10 gru 2023

klucze

zmieniłem ocenę
Odpowiedź ze sklepu KluczeSoft.pl
Dziękujemy za zmianę oceny i współpracę, która zakończyła się pomyślnym zainstalowaniem pakietu. Pozdrawiamy.