KluczeSoft.pl- Logo - Opinie

KluczeSoft.pl

Opinie (829) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (829)

Ważny od: 21 lip 2023
KluczeSoft.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Po krótkiej rozmowie z konsultantem zdecydowałem się na zakup pakietu Office 2019 Home & Student. Po wpłaceniu należności (kod BLIK) błyskawicznie otrzymałem wiadomość z kluczem aktywizacyjnym i danymi do instalacji programu. Bardzo szybka instalacja, wszystko działa zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Na głównej stronie dużymi literami napisane jest "automat" i "wysyłka w 5 minut". Dostałem od was maila o zaksięgowaniu wpłaty za klucz. Od tego czasu po 3 godzinach klucz nie przyszedł. Wysłałem ochrzan do obsługi klienta, wkrótce potem przyszedł klucz i dostałem zniżkę 20% na następny zakup (dlatego daje 2 gwiazdki zamiast 1). Zrozumcie, jest pierdyliard sklepów w których można kupić klucze produktów. Klient chce je mieć SZYBKO.

Opinie nt. sklepu KluczeSoft.pl

7 kwi 2024
transakcja udana, tłumaczenie i wyjasnienie procedury na stronie bardzo dobre i fajnie, że tak to jest prezentowane, bo po różnych stronach szukając możliwości zakupu programu, zaczełam wątpić w prawdziwość tego co inni oferują. opis i tłumaczenie mnie przekonały do zakupu.

Szybki zakup i aktywacja Windows 10

Precyzyjny opis stosowania klucza - aktywacja przebiegła szybko i bezproblemowo. Aktywowany system to zainstalowany wcześniej Windows 10 Home - po krótkotrwałej aktualizacji zmienił wersję na Pro. Transakcja bardzo sprawna, produkt dotarł prawie natychmiast.
Transakcja bardzo szybko przebiegła. Jedyna uwaga dotyczy tego że instrukcja instalacji a szczególnie deinstalacja 365 mogła być bardziej szczegółowa. Dopiero dodatkowy materiał pomógł mi w instalacji oprogramowania.
31 mar 2024

Kluczesoft są świetni !!!!

Kupowałem w tej firmie kilkakrotnie. Nigdy nie było żadnych problemów, mało tego. Jak ja popełniłem błąd- firma w 30 minut pomogła i wszystko było ok. Polecam. Obsługa na najwyższym poziomie.
7 kwi 2024
Szybkość działania - Bardzo dobra szybkość działania sklepu - Czytelność strony i łatwość poruszania się po niej - Łatwość wyszukiwania potrzebnych rzeczy - Szybka obsługa zakupu
Pierwszy klucz nie działał i trochę zbyt długo czekałem na nowy, który zadziałał bez problemu. Dlatego tylko cztery gwiazdki, bo cała reszta bez zastrzeżeń...:-)
ŁR
Szybka sprawna transakcja. Natychmiast otrzymałem klucz zakupionego systemu. Dostałem również niezbędne instrukcje. Serdecznie polecam danego sprzedawcę.
Możliwość bardzo szybkiego otrzymania programu w wersji elektronicznej Jasna instrukcja instalacji.
13 kwi 2024

wszystko dobrze

pierwszy kod nie zadziałał, ale po zgłoszeniu serwisowym otrzymałem nowy i już wszystko było o.k.
Bardzo miła obsługa! Zakupilam office na Mac zamiast na Pc i bez problemu zamieniono mi klucz!
Klucz przesłany w ciągu kilku minut. Instalacja Office'a bez problemu.

Polecam dostawcę!

Błyskawiczna realizacja, bezproblemowa aktywacja, dobra cena - polecam!
Produkt zgodny z opisem. Spełnia swoją funkcję. Jestem zadowolona.
23 godziny temu

BRAWO

szybkość, rzetelność i zaufanie, inni powinni brać przykład

Godne polecenia

Wszystko w porządku, szybko, sprawnie i bez komplikacji.
Szybka i sprawna realizacja za każdym razem. Polecam.
MK
maria k.
warszawa
Szybka realizacja. Dokładna instrukcja instalacji.
Szybko i bezproblemowo, dobry kontakt. Polecam
Transakcja przeprowadzona błyskawicznie.

polecam

przystepne ceny i bardzo dobra obsluga!