Bodypak- Logo - Opinie

Bodypak

Opinie (559) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1415)

Ważny od: 29 mar 2021
Bodypak spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 wrz 2023
Lepiej możecie zrobić, a w zasadzie poprawić procedurę zwrotu/rezygnacji Klienta. Niejasna procedura zwrotu, czyli, co po kolei klient ma zrobić i co się dalej wydarzy. Zwrot na własny koszt, to dodatkowo rzecz. Większość sklepów zapewnia juz darmowy zwrot. Pierwszy raz zaszła taka sytuacja, że musiałem zwrócić towar i był mały "problem". Pomimo wypełnienia formularza, towar i tak za 2 czy 3 dni został wysłany. Później musiałem go odesłać, dodatkowo na swój koszt. Udzielanie odpowiedzi na maile też były oporne... Generalnie lubię Was Sklep ale to mnie trochę zdziwiło... na minus. Cała reszta ok. Ww sytuacja dotyczy zamówienia MRILYWKO. Natomiast w obecnym ocenianym zamówieniu nr KSVIRBGEF zabrakło shakera w paczce. Ok, później został dosłany ale jednak.

1 paź 2023
Zamówiłem zestaw promocyjny białko + shaker gratis bo i tak chciałem zamówić doslownie to samo białko, moje zamówienie zostało anulowane bez uzasadnienia i utworzone drugie na samo białko bez zestawu promocyjnego. Nie zostałem poinformowany co było powodem, napisałem do obsługi klienta i też nie dostałem odpowiedzi czy powodem był może brak w magazynie czy co.. Zero informacji, a obsługa sama sobie zmieniła zamówienie i zrealizowała...

Opinie nt. sklepu Bodypak

Numer zamówienia SMVMAPNXJ - złożone dnia 2024-04-02 Minał tydzień od złożenia zamówienia. Przesyłka nadal nie jest u mnie. Najpierw przesyłka okazała się ponadgabarytowa i nie zmieściła się do paczkomatu. Następnie miala być wydana w kolejnym dniu roboczym. Do tej pory nie mam żadnej informacji.
Miał być dodany gratis i tym gratisem okazuje się figa z makiem nic nie dali . Nie polecam

Paczka nie doszla

Jeśli paczka nie doszła, to dlaczego mam wystawiać dobrą opinię?
Prosiłem o smak który chciałem. Dostałem inny smak. Nie patrzą co ładują do pudła bo co? Bo tylko jedna paczka 700 gram białka? Zabrałbym 5kg to już byście patrzeli na to jaki smak dajecie... Ostatni raz zamawiane u was. To już nie pierwszy raz. Ale ostatni
Sprzedawany towar ma krótką datę ważności. Sklep nie informuje o tym przy składaniu zamówienie. Towar pakowany jest niedbale, co skutkuje często uszkodzonymi opakowaniami.
9 mar 2024
Brak możliwości zliz3nua zamówienia telefonicznie w dzisiejszych czasach to jakaś pomyłka po prostu i tyle
Dostałem inny smak niż zamawiałem bez żadnego uprzedzenia
30 mar 2024
30 mar 2024
Napisalam komentarz o Dacie wysylki I byla zignorowana
1 paź 2023

Zmiana zamówienia przez obsługę bez poinformowania

4 wrz 2023
Pierwszy raz dostałem inny towar niż zamówiłem.... zastanawiam się czy będę jeszcze klientem widać pogorszenie obsługi NIESTETY :(