Bodypak- Logo - Opinie

Bodypak

Opinie (506) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1362)

Ważny od: 29 mar 2021
Bodypak spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 wrz 2023
Lepiej możecie zrobić, a w zasadzie poprawić procedurę zwrotu/rezygnacji Klienta. Niejasna procedura zwrotu, czyli, co po kolei klient ma zrobić i co się dalej wydarzy. Zwrot na własny koszt, to dodatkowo rzecz. Większość sklepów zapewnia juz darmowy zwrot. Pierwszy raz zaszła taka sytuacja, że musiałem zwrócić towar i był mały "problem". Pomimo wypełnienia formularza, towar i tak za 2 czy 3 dni został wysłany. Później musiałem go odesłać, dodatkowo na swój koszt. Udzielanie odpowiedzi na maile też były oporne... Generalnie lubię Was Sklep ale to mnie trochę zdziwiło... na minus. Cała reszta ok. Ww sytuacja dotyczy zamówienia MRILYWKO. Natomiast w obecnym ocenianym zamówieniu nr KSVIRBGEF zabrakło shakera w paczce. Ok, później został dosłany ale jednak.

1 paź 2023
Zamówiłem zestaw promocyjny białko + shaker gratis bo i tak chciałem zamówić doslownie to samo białko, moje zamówienie zostało anulowane bez uzasadnienia i utworzone drugie na samo białko bez zestawu promocyjnego. Nie zostałem poinformowany co było powodem, napisałem do obsługi klienta i też nie dostałem odpowiedzi czy powodem był może brak w magazynie czy co.. Zero informacji, a obsługa sama sobie zmieniła zamówienie i zrealizowała...

Opinie nt. sklepu Bodypak

30 mar 2024
Super białko o pysznym smaku i bardzo dobrze rozpuszczalne. Stosuje już nie pierwszy raz i jestem zadowolony polecam
30 mar 2024
Szybką i solidna dostawa. Dostawa po opłaceniu dotarła w ciągu 3 dni do Niemiec,paczka dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem. Jedyny minus to taki ze do zamówienia nie są dodawane żadne próbki produktów.
Kupiłem drugie opakowanie widzę ogromną poprawę, myślę że jest to bardzo dobry produkt czuję lekkość w kolanach jakby lat mi ubyło.
Wszystko super,bardzo dobry kontakt ,produkt dobrej jakości o zgodny z opisem,szczerze mogę polecić sprzedawcę
23 mar 2024
Szybka wysyłka, smak sosów, zgodność opisu z produktem i zwrot z letyshops. Ogólnie polecam i kupię ponownie.
MK
michal k.
holandia
Szybka realizacja zlecenia, spory wybór suplementów. Solidnie zapakowana i zabezpieczona przesyłka. Polecam.
Bodypak jest OK, białko też. Ale broń cię panie boże, żebyś kupił pistacjowy smak...
Paczka dobrze zapakowana towar dobrej jakości,różnorodność smaków😁
Wszystko Ok, sprawnie, produkty zgodne z opisem, opinie pomocne
23 mar 2024

Szybko sprawnie

Jest profesjonalnie, nie ma się czego czepiać , oby tak dalej.
Szybka dostawa ; swietne produkty. Opakowane bardzo ladnie
30 mar 2024
Bardzo dobre produkty i profesjonalne podejście do klienta
Szybka dostawa, bardo dobrze i starnnie zapakowany towar.
Szybka i sprawna dostawa; wszystko zgodne z oczekiwaniami
PJ
Paweł J.
Starachowice

Johny

Polecam sklep, dobry wybór supli i kontakt ze sklepem.
AJ
Andrzej J.
Koszyce Wielkie
Profesjonalna obsługa klienta i realizacja zamówienia.
Błyskawiczna wysyłka, towar jak zawsze pierwsza klasa
1 kwi 2024
Szybko i zgodnie z zamówieniem. Dziękuję i pozdrawiam!
1 kwi 2024
Rzetelny kontakt, szybka przesyłka, sprawdzony towar.

Pełna profeska

Szybka wysyłka, towar z górnej półki 💪 polecam !