mennicakrajowa.plOpinie

: 1493Dobry

ważny od: 4 kwi 2014
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep mennicakrajowa.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie mennicakrajowa.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 kwi 2014
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu mennicakrajowa.pl

10 mar 2022
Bardzo dobry kontakt z Mennicą - informacja mailowa na każdym etapie realizacji zamówienia. Terminowość super - zamówienie zostało zrealizowane nawet przed deklarowanym terminem. Przesyłka zapakowana bardzo dyskretnie. Przyznam, że byłam sceptycznie nastawiona do zakupu tego typu przez internet, wcześniej korzystałam wyłącznie z punktów stacjonarnych, niemniej wszystkie moje obawy okazały się niepotrzebne - jak najbardziej polecam.

13 lut 2022
Do tej pory nie udało mi się odebrać zamówienia, bo do tej pory prostu nie zostało dostarczone do punktu odbioru. Otrzymałem maila informującego, ze zamówienie jest gotowe do odbioru, ale okazało się to być nieprawdziwe ( choć status na stronie internetowej sugeruje, że zamówienie jest gotowe, ale nie wiem na co ). Ponoć winny nowy system ERP. Termin 15 dni roboczych już dawno minął. Proszę państwa, jak chcecie budować zaufanie klienta ? Przecież wpłaciłem kilkadziesiąt tysięcy, a czuję się oszukiwany! Wasze kłopoty z systemem ERP absolutnie mnie nie interesują. Trzeba było poprzedzić wprowadzenie systemu rzetelnymi testami, a nie wprowadzać jak nowy pseudo ład. Czy to handel złotem czy też ziemniakami ? Ciekawe czy w końcu otrzymam zamówienie ? ?? Może będziecie też chcieli zaproponować jakąś formę rekompensaty ? Naprawdę stać was na tracenie dobrych klientów ?

Opinie nt. sklepu mennicakrajowa.pl

towar pierwszej jakości, miła i bezproblemowa obsługa no i zamówienia zawsze realizowane wg "zamówienia" choć czasami odbierane gdy kurs(cena) był już zupełnie inny (nigdy nie anulowano transakcji)
Proces poszedł bezobsługowo, moneta dotarła w ciągu 10 dni roboczych więc w terminie, cena jest jedną z niższych a sam towar też sensownie zapakowany więc nie ma na co narzekać
Konkurencyjne ceny, bezpieczeństwo transakcji
10 lis 2022
Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę i komentarz do transakcji. Zapraszamy ponownie.
Kontakt z konsultantem na niskim poziomie.
Tak trzymać.
Dziękujemy. Pozdrawiamy serdecznie.
polecam
10 lis 2022
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zapraszamy ponownie.
6 lis 2022
8 lis 2022
Dziękujemy za wysoką ocenę. Zapraszamy ponownie.
9 lis 2022
Zamówienie zostało wysłane na błędny adres o czym poinformowałam Państwa. Oprócz "dziękuję za informację" zero refleksji. Odebrałam udało się odebrać od sąsiadki, ale to nie leży w moim obowiązku żeby poszukiwać przesyłki, bo źle ją Państwo wysłali.
9 lis 2022
Dziękuję za informację. Uprzejmie informuję, że błąd został zgłoszony na bieżąco do działu logistyki i poprawiony - wynikał ze zbyt długiej nazwy ulicy co spowodowało ucięcie ostatniego znaku. Przepraszamy za niedogodności i ufamy, że w przyszłości błąd nie będzie się już powtarzał.
27 paź 2022
Nie mam pojęcia co mogłoby jeszcze lepiej funkcjonować. Prostota zamówienia, słowność z terminami dostawy, powiadomienia - to wszystko świetnie funkcjonuje. Dziękuję, jestem zadowolona.
2 lis 2022
Dziękujemy za wysoką ocenę i miłe słowa. Zapraszamy na kolejne zakupy.
19 paź 2022
Towar zgodny z opisem, Poczta Polska , jak zwykle , czyli transport trwa ponad tydzień a na koniec i tak trzeba iść na pocztę
20 paź 2022
Dziękujemy za wysoką ocenę i przekazane sugestie. Zapraszamy na kolejne zakupy, także z odbiorem osobistym w oddziale.
20 paź 2022
Szybko i sprawnie dostarczona przesyłka.
20 paź 2022
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie.
WZOROWO!!!
5 paź 2022
Bardzo dziękujemy. Zapraszamy na kolejne zakupy.
2 paź 2022
Ok
5 paź 2022
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
17 paź 2022
17 paź 2022
Dziękujemy za wysoką ocenę. Zapraszamy ponownie.
6 paź 2022
10 paź 2022
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zapraszamy