dywanowo.pl

Opinie (166) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (166)

10 lis 2023
Przesyłka z zamówionym dywanem już dotarła. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za szybkie załatwienie sprawy. Polecę znajomym. Pozdrawiam. Elżbieta.

21 paź 2023
Dywany ok. Wykonanie może kolor a to co dostałam się różnią na zdjęciu szary a dostałam kolor taki przeplatany raczej nie jasny szary .

Opinie nt. sklepu dywanowo.pl

20 maj 2024
Dzien dobry ale nie dostałam od dywanowo towaru który zamówiłam. Natomiast poinformowano mnie o tygodniowym opóźnieniu. Wszelkie opinie mogę wydać po otrzymaniu jak odbiorę.
Odpowiedź ze sklepu dywanowo.pl
Witam Pani Ewo, mamy nadzieję, że otrzymany dywan spełnił Pani oczekiwania. Najmocniej przepraszamy za opóźnienie w wysyłce. Pozdrawiamy serdecznie dywanowo.pl
30 wrz 2023
Jest piekny ale odcień beżu na zdjęciu jest ciemniejszy niż w żeczywistości. Po za tym duwan piękny. 👍
14 lut 2024
Świetna obsługa klienta
21 sty 2024
17 paź 2023
21 paź 2023
Odpowiedź ze sklepu dywanowo.pl
23 paź 2023
Witam Pani Andżeliko, dywan jest utrzymany w szarej kolorystyce, nigdzie nie wskazujemy że jest to kolor jasny szary, Pozdrawiamy serdecznie dywanowo.pl
SP
18 sty 2024
Sklep okay, szybka dostawa. Dywan bardzo ładny z wyglądu, natomiast jego zapach, ten fabryczno-magazynowy (zwał jak zwał) wymaga dodatkowego czasu i pomysłów, aby zniknął. To chyba domena tych tureckich dywanów, niestety.
1 paź 2023
Jakoś adekwatna do ceny .Dywan na zdjęciu wygląda na lepszą jakość .
27 paź 2023
W rzeczywistości kolor jest inny niż na zdjęciu.