ismserwis.pl/sklep-ism/

Opinie (64) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (64)

Ważny od: 18 paź 2023
ismserwis.pl/sklep-ism/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu ismserwis.pl/sklep-ism/

20 lis 2023

Zamawianie części

Zamawiając części sądziłem, że macie je w sprzedaży bo widniała przy nich cena. Na inne części był opis „Napisz do Nas” więc szkoda że wprowadzacie Klientów w błąd. Na przyszłość – umieśćcie opis przy takich częściach, że jest na zamówienie i okres oczekiwania będzie ustalany indywidualnie.
Odpowiedź ze sklepu ismserwis.pl/sklep-ism/
21 lis 2023
Panie Grzegorzu, dzięujemy za opinię. Tak, ma pan rację, warto mieć informację o terminie realizacji i właśnie wdrażamy taki proces, który jest dość czasochłonny z powodów technicznych. Staramy się obsługiwać naszych klientów na najwyższym poziomie, zmieniamy się z każdym miesiącem, zatem zachęcam do ponownych zakupów. Mam nadzieję, że zapracujemy na 5 gwiadek. pozdrawiam Tomasz Jagiełło właściciel w ISM Serwis.