Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4150) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5307)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

8 gru 2023
Światełka solarne które zamówiłam nie działają choć było zapewnienie że nawet podczas zimy będą się ładować
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W systemie nie mamy odnotowanego zgłoszenia reklamacyjnego. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu.
12 paź 2023
Mimo, że towar był w ofercie, był niedostępny. Zamówienie odwołałam po 10 dniach oczekiwania. Nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i brak zamówionego produktu. Dołożymy wszelkich starań, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości.
13 gru 2023

Jakość mierna

Firanka tak uszyta że lepiej nie mówić , brzydko szwy krzywo , a dwa plamy dwie widoczne , jakość kiepska
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Przykro nam, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań i otrzymała Pani wadliwy produkt. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Cieszymy się jednak, że skorzystała Pani z prawa do reklamacji i sprawa zakończyła się pomyślnie zwrotem środków za wadliwy produkt.
19 paź 2023
Niestety zamówiłam 2 firanki z falbankami i są nierówne falbany, widać to , bo firanki wiszą obok siebie.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacją. Dołożymy wszelkich starań, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości. Cieszymy się jednak, że sprawa zakończyła się pomyślnie zwrotem środków za zakup.
2 gru 2023
Firanki słabej jakości, ale cóż oczekiwać po tej cenie. Chyba że ja trafiłam akurat na takie
22 lis 2023

Brak opakowania wewnętrznego

Firanki mocno pogniecione i zapakowane bez dodatkowego zabezpieczenia przed zabrudzeniem.
24 lis 2023
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości. Zapraszamy do ponownych zakupów :)
15 paź 2023
Wysyłka szybka, ale firany szyte niestarannie. Jedna jest dłuższa od drugiej...
16 paź 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W systemie nie mamy odnotowanego zgłoszenia reklamacyjnego. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
Brak zamówionego towaru ,brak informacji, brak kontaktu
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacją. Dołożymy wszelkich starań, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości. Cieszymy się jednak, że sprawa zakończyła się pomyślnie zwrotem środków za brakujący przedmiot i doręczeniem pozostałej części zamówienia.
23 paź 2023
Firanka niedoszyta,w połowie tunelu firanka się nie ściąga. Sznurek urwany, jestem niezadowolona
5 maj 2023
Mija tydzień po mojej opłaconej paczce nie ma śladu a na poczcie wiadomość o wystawienie opinii.
11 maj 2023
Bardzo nam przykro z powodu wystawionej opinii. Zamówienie zostało złożone w majówkę, dlatego też okres realizacji był wydłużony, za co przepraszamy. Cieszymy się jednak, że finalnie zamówienie jest już w Pani rękach :)
Sprawdzać jakość wysyłanych produktów. Zasłony pobrudzone, ostrzałka do noży się rozpada, itp.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
10 maj 2023
Firanki uszyte niechlujnie. Brzegi postrzępione Nigdy więcej nie zamówię i nikomu nie polecę.
11 maj 2023
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu i przykro nam z powodu Pani opinii. Zgłosiła Pani reklamację i dokonana została wymiana na nowy, sprawdzony produkt. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości.
17 paź 2023
Piekne fieranki polecam pomimo ze jedna z nich nie przyszla taka jaka zamowilam...
10 gru 2023
Zamówienie nie zrealizowane z powodu braku towaru. Czekam wciąż na zwrot środków.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i brak zamówionego produktu. Cieszymy się jednak, że sprawa zakończyła się pomyślnie zwrotem środków za zakup.
17 paź 2023
Koce bardzo delikatne w dotyku lecz cienkie i odpadają z nich kępki materiału.
19 paź 2023
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Szybciej analizować zwrot towaru i zwrot należności za wysłany towar.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Przykro nam w związku z Pani opinią. Chcielibyśmy serdecznie przeprosić za zaistniałą sytuację i opóźnienie w rozpatrywaniu zwrotów. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by poprawić tempo w tej kwestii. Cieszymy się jednak, że sprawa zakończyła się pomyślnie zwrotem środków za zakup. Mamy nadzieję, że przyjmie Pani nasze przeprosiny. Prosimy o drugą szansę i wyrozumiałość.
10 maj 2023
Poszewki rozczarował mnie,materiał jest bardzo słaby.Szkoda!!!!!

Kolor

Wszystko oki ale kolor nie odpowiadał temu ze zdjęcia
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
Wszystko fajnie,gdyby nie duże opóźnienie z wysyłką.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości :)
7 gru 2023
Koc poza tym że ma ładny kolor jest dość cienki ,
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Przykro nam, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Przypominamy o możliwości skorzystania z prawa do zwrotu/reklamacji.