Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4876) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7116)

1 maj 2024
Szybka realizacja i towar dobrej jakosci. Proaktywna postawa-sugestia w sprawie zakupu akcesoriów pasujących do zakupionych produktow. Dziękuję:)

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Żona bardzo zadowolona. Kupiliśmy dwie wersje. Mniejszą w jodełkę na złożone łóżko i wersje większą w linie na rozłożone łóżko. Material przyjemny, gruby o intensywnym kolorze. Bardzo nam się podoba i na pewno będziemy się zaoptrywać w tym sklepie. Polecam!
Serdecznie dziękujemy za polecenie :)
Chętnie skorzystałam z zakupów ze względu na duży wybór firan. Znalazłam dla siebie ciekawy wzór i odpowiedni rozmiar. Eleganckie odszycie zadowoli każdego. Zakupy przebiegły bezproblemowo. Trochę musiałam poczekać ale było warto.
BT
Barbara T.
Bielsk Podlaski
2 paź 2024
Zasłony i firanka dokładnie takie, jak oczekiwałam. Trudno o niestandardowe rozmiary, a w Państwa sklepie znalazłam i to jest na ogromny plus. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i profesjonalnie. Dziękuję.
3 paź 2024
8 paź 2024
Piękne mieniące się firanki. Ja powiesiłam na stricte bielusieńkich i to wygląda oszałamiająco. Wiszą na dużym oknie nie są tak szerokie jak okno więc świetnie się komponują w prawie świąteczne klimaty
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo się cieszymy z Pani zadowolenia i dziękujemy :)
25 wrz 2024
Nie jest to pierwszy zakup. Z każdego zakupu jestem bardzo zadowolona. Śledzę Wasze produkty. Wysoko cenię jakość produktów i staranne wykonanie, estetykę zapakowania oraz błyskawiczną dostawę
Dziękujemy za wybór naszej oferty :)
Firanka z tiulu bardzo dobrze uszyta,ale zasłony welurowe to jest cudo.juz drugi komplet kupiłam tylko w innym kolorze,bo je uwielbiam.Są masywne,milutkie i świetnie zaciemniają pokój
7 paź 2024
Zasłony są piękne kolor taki jak chciałam welur przyjemny w dotyku 😁 ładnie zapakowane 😁 jeśli zamawiać to tylko od was😄 dziękuję i oby tak dalej 😃polecam wszystkim 😍

Szybko i sprawnie.

Szybko, sprawnie, firanki bardzo ładne woal na taśmie, ślicznie układają się , dobrze odszyte, wyglądają jak poranna mgiełka,..jestem b.zadowolona..polecam sklep.
Serdecznie dziękujemy za polecenie :)
Koc jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach. Cudowny w dotyku. Kolory poszewek idealnie pasują do mojego dywanu. Super zakup. Polecam
27 wrz 2024
Polecam, bardzo szybka wysyłka, produkt zgodny z zamówieniem, a kolor jeszcze piękniejszy niż na zdjęciu podglądowym 😃
Serdecznie dziękujemy za polecenie :)
Polecam ! Super obsługa Firany cudowne Jedne zwracałam ponieważ zamówiłam za krótkie - zwrot obsłużony ekspresowo
28 wrz 2024
Pościel jest świetna , bardzo przyjemny materiał . Bardzo polecam i napewno jeszcze zrobię tu zakupy nie raz 🫶🏻
26 wrz 2024
Towar jak w opisie i na zdjęciu (spinki do zasłon, szare), bardzo ładne i praktyczne. Szybka wysyłka, polecam
26 wrz 2024
Gorąco dziękujemy za polecenie :)
23 wrz 2024
Bardzo ładne zasłony w kolorze wrzosowym przełamane szarym. Wysłane szybko. Dobrze zabezpieczona paczka.
23 wrz 2024
Dziękujemy za wybór naszej oferty :)
Jestem mega zadowolona z produktów sklepu napewno jeszcze nie raz skorzystam z oferty... gorąco polecam
Bardzo nam miło, dziękujemy :)
Pościel bardzo miła w dotyku, materiał świetny, nie brudzi, nie puszcza koloru, napewno jeszcze zamówię.
27 wrz 2024
Witam .to moj drugi zakup zasłonek i firanek ,jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam gorąco 👍
Serdecznie dziękujemy za polecenie :)
Expressowa wysyłka. Firanki bardzo ładnie prezentują się na oknie... jestem zadowolona, polecam 💚☀️
7 paź 2024
Bardzo szybka reakcja na reklamację i ekspresowe rozwiązanie problemu! Podejście do klienta na 5+
8 paź 2024

Towar godny polecenia

Jestem bardzo zadowolona z zakupu firanek .Wszystkie,które zamówiłam zgodne z opisem i wymiarem.