nietylkofiranki.plOpinie

ważny od: 6.12.2021
Sklep nietylkofiranki.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie nietylkofiranki.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.12.2021

Opinie nt. sklepu nietylkofiranki.pl

Paczka miała dość spore opóźnienie przez problemy, które się pojawiły, a mianowicie sklep gwarantuje wysyłkę w ciągu 2 dni roboczych, moja nie została wysłana w ciągu 3. Napisałam do biura, i za chwilę dostałam odpowiedź, iż w biurze ze względu na burze nie było prądu. Później dostałam maila, że wzór pościeli którą zamawiałam jest niedostępny, i czy mogłabym wybrać drugi. Odesłałam wiadomość z wybranym wzorem, a paczka została nadana tego samego dnia. Wzór który został wybrany później zgadzał się z tym na zdjęciu, pościel miękka, podoba mi się wykonanie. Co do jakości zobaczymy, bo jest na prezent. Uważam że mimo problemów sklep jest godny polecenia, mimo że nastąpiły kłopoty, które zostały szybko rozwiązane.

Jestem głęboko rozczarowana jakością zamówionego towaru oraz jego zapakowaniem. Zamówiony koc jest bardzo cienki, wręcz przezroczysty, firany z woalu szyła chyba uczennica i to w dodatku bardzo początkująca, materiał woal był przewiązany grubą taśmą klejącą, więc w tym miejscu materiał się klei co oznacza, że będę go musiała najpierw uprać a dopiero potem szyć. Jakość towaru poniżej bazarowej. Gorąco nie polecam tego sklepu.

Opinie nt. sklepu nietylkofiranki.pl

Jakość i kolor zgodne z opisem. Pościel bardzo miła w dotyku, szybko schnie. Ładnie się prezentuje. Przesyłka bardzo szybko dostarczona.
Odpowiedź ze sklepu nietylkofiranki.pl
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :) Dziękujemy :)
Jestem bardzo zadowolona z zakupów u nietylkofiranki.pl i na pewno wrócę jeszcze po kolejne ładne rzeczy. POLECAM!
Odpowiedź ze sklepu nietylkofiranki.pl
Cieszymy się, że wszystko przebiegło jak należy i oczywiście zapraszamy ponownie :)
Jestem zadowolona z zakupów Wszystko jest ok,czas oczekiwania krótki ,przesyłka dobrze zapakowana .
Odpowiedź ze sklepu nietylkofiranki.pl
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ODNOŚNIE WYKONANIA NA PEWNO JESZCZE SKORZYSTAM Z OFERT SKLEPU.
Odpowiedź ze sklepu nietylkofiranki.pl
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, wysyłka bez zarzutu, polecam
Dziękujemy :)
wszystko zgodne z opisem pasuje, na pewno skorzystam
Dziękujemy :)
Zasłonki piękne, zakup szybki i bezproblemowy
Odpowiedź ze sklepu nietylkofiranki.pl
Duży wybór asortymentu. Szybka dostawa.
Wczoraj
Dziękujemy :) dołożymy wszelkich starań, by tak było zawsze :)
Szybka dostawa i towar zgodny z opisem.
Dziękujemy :)
Nie mam uwag. A promocja była super.
Odpowiedź ze sklepu nietylkofiranki.pl
Dziękujemy i zapraszamy do obserwowania naszej oferty, fajne promocje są pojawiają się co jakiś czas :)
Wszystko ok i w terminie
Dziękujemy :)
Firanka i obrus bardzo dobrej jakości, natomiast czas wysyłki długi i nie dotrzymują terminów .
Odpowiedź ze sklepu nietylkofiranki.pl
Cieszymy się, że produkt spełnił Pani oczekiwania :) Dołożymy wszelkich starań, by w przyszłości nie dochodziło do opóźnień w wysyłce.
Bieżnik zgodny z opisem. Polecam sklep. Wysyłka bardzo szybka. Pozdrawiam.
Wszystko w porządku. Towar zgodny z ofertą i zamówieniem. Polecam
Dziękujemy :)
Najlepszy i najszybszy sklep internetowy
Serdecznie dziękujemy :))
Firanka nie dotarła. Po skontaktowaniu się, okazało się że firanek nie ma o czym nikt mnie nie poinformował przez tydzień czasu. Czekam na zwrot kosztów. Oby dotarł...
Wczoraj
Przykro nam w związku z Pani opinią. Chcielibyśmy serdecznie przeprosić za zaistniałą sytuację. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko wyszło tak jak być powinno. Mamy nadzieję, że przyjmie Pani nasze przeprosiny. Prosimy o drugą szansę i wyrozumiałość.