Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4521) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5975)

Najistotniejsza pozytywna opinia

6 paź 2023
Brakowało opakowania bezpośredniego w jakiejkolwiek formie. Koc był prezentem więc było to trochę niezręczne. Jakość towaru i dostawa bez zarzutu. Polecam!

Najistotniejsza negatywna opinia

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Szybko sprawnie i produkty wszystkie są rewelacyjne Pozdrawiam i życzę udanych zakupów Zadowolona klientka 😊
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :) Dziękujemy :)
Bardzo szybko wysłane zamówienie, zasłony bardzo ładne lecz niestety nie mój kolor ,bez problemu mogłam odesłać, zwrot był natychmiastowy a ja mogłam złożyć ponownie zamówienie:)
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Cieszymy się, że wszystko przebiegło jak należy i zapraszamy ponownie :)
20 cze 2024

Dotyczy współpracy z Firmą

Współpraca b. dobrą szkoda ,że Państwo w swojej ofercie nie posiadają dużych tłoczonych we wzory kocy pledów 200×22 kolor ecru. Jestem zainteresowana
24 cze 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę i cenne spostrzeżenie, które weźmiemy pod uwagę :)
Zasłony które kupiłam są takie jak na zdjęciu czyli ładne, kolor jak chciałam,a firanki do kuchni mogłyby być jednak lepiej uszyte,dlatego 4 gwiazdki
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
Szybko,sprawnie,dobrze zapakowane bez zbędnych warstw „opakowań”. Symbolicznie kocyki przewiązane wstążką,miłe….
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Pięknie dziękujemy i obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy by zawsze tak było :)
MC
Magdalena C.
Tarnowskie Góry
26 cze 2024

Super !!!

Super jakość. Niska cena. Szybko. To już kolejne moje zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie. POLECAM !!!
27 cze 2024
Zasłony welurowe super jakość. Pięknie się prezentują. To już mój kolejny zakup i się nie zawiodłam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Firanki ładniejsze niz na zajęciach. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy :) dołożymy wszelkich starań by utrzymać jakość usługi i towaru :)

Zasłony Felicia

Wszystko zgodne z opisem, szybka realizacja zamówienia, godne polecenia.
Dziękujemy :) Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by tak było zawsze :)
Polecam z całego serca, szybka wysłka i bardzo dobry towar :)

Terminową dostawa Dobrze uszyty produkt Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i towaru
Polecam w 100%
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo się cieszymy z Pani zadowolenia i dziękujemy :)
Jestem bardzo zadowolona z firanek są dokładnie takie jak na zdjeciu moja córeczka jest zachwycona
17 cze 2024
Towar zgodny z opisem i kolorem, bardzo szybko dostarczony i dobrze zabezpieczony do transportu.
18 cze 2024
19 cze 2024
Polecam cena i jakość satysfakcjonująca. Idealne na lato lekkie i średnio zaciemniające.
20 cze 2024
Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił Pani oczekiwania :) Dziękujemy :)
23 cze 2024
Ładne zasłony, materiał nie za gruby i nie za cienki, dobra cena, bardzo szybka wysyłka
24 cze 2024
Cieszymy się, że wszystko przebiegło jak należy i zapraszamy ponownie :)
27 cze 2024
Ładne zasłony, dobry materiał, dobrze uszyte (na taśmie), super szybka dostawa, polecam
27 cze 2024
Jakość zasłon i wykonanie oraz kolorystyka zgodna z opisem. Cena produktu adekwatna
28 cze 2024
23 cze 2024
Kolor błękitny, piękny. Ładnie uszyte. Dobry kontakt ze sprzedawcą. Szybka wysyłka.