Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4657) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6140)

6 paź 2023
Brakowało opakowania bezpośredniego w jakiejkolwiek formie. Koc był prezentem więc było to trochę niezręczne. Jakość towaru i dostawa bez zarzutu. Polecam!

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

10 lip 2024
Szybko sprawnie i produkty wszystkie są rewelacyjne Pozdrawiam i życzę udanych zakupów Zadowolona klientka 😊
11 lip 2024
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :) Dziękujemy :)
Sznureczki są "posklejane" incydentialnie. Za taką cenę można wybaczyć.... jeśli jesteśmy wyrozumiałym kontrahentem... tak nie powinno być, firma nie uprzedza... Beżowe prezentują się wspaniale.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
1 lip 2024
Bardzo szybko wysłane zamówienie, zasłony bardzo ładne lecz niestety nie mój kolor ,bez problemu mogłam odesłać, zwrot był natychmiastowy a ja mogłam złożyć ponownie zamówienie:)
3 lip 2024
Cieszymy się, że wszystko przebiegło jak należy i zapraszamy ponownie :)
8 lip 2024
Zasłony które kupiłam są takie jak na zdjęciu czyli ładne, kolor jak chciałam,a firanki do kuchni mogłyby być jednak lepiej uszyte,dlatego 4 gwiazdki
9 lip 2024

Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem. Firanki wygladaja przepieknie. Kontakt ze sprzedawcą na medal. Napewno tu wroce :)
Firanki super, szkoda tylko, że nie można ich skrócić u Państwa, ale i tak kupiłam 3 szt i je poprawię bo są super.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił Pani oczekiwania :) Dziękujemy :)
11 lip 2024
Zamawiane produkty są zgodne z opisem. Wysyłka na czas. Jestem zawsze zadowolona z zakupionego towaru. Polecam.
12 lip 2024
Serdecznie dziękujemy :) dołożymy wszelkich starań by utrzymać jakość usługi i towaru :)
4 lip 2024
Szybko,sprawnie,dobrze zapakowane bez zbędnych warstw „opakowań”. Symbolicznie kocyki przewiązane wstążką,miłe….
5 lip 2024
Pięknie dziękujemy i obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy by zawsze tak było :)
5 lip 2024
Zasłony welurowe super jakość. Pięknie się prezentują. To już mój kolejny zakup i się nie zawiodłam.
9 lip 2024
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Firanki ładniejsze niz na zajęciach. Polecam.

Zasłony Felicia

Wszystko zgodne z opisem, szybka realizacja zamówienia, godne polecenia.
11 lip 2024
Dziękujemy :) Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by tak było zawsze :)
11 lip 2024
Polecam z całego serca, szybka wysłka i bardzo dobry towar :)
12 lip 2024

Terminową dostawa Dobrze uszyty produkt Polecam
10 lip 2024
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i towaru
Polecam w 100%
11 lip 2024
Bardzo się cieszymy z Pani zadowolenia i dziękujemy :)
1 lip 2024
Jestem bardzo zadowolona z firanek są dokładnie takie jak na zdjeciu moja córeczka jest zachwycona
3 lip 2024
27 cze 2024
Ładne zasłony, dobry materiał, dobrze uszyte (na taśmie), super szybka dostawa, polecam
27 cze 2024
Jakość zasłon i wykonanie oraz kolorystyka zgodna z opisem. Cena produktu adekwatna
28 cze 2024
Dziękujemy :) Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by tak było zawsze :)
28 cze 2024
Zasłony ładnie uszyte, ale myślałam, że materiał jest grubszy. Dostawa expresowa
1 lip 2024
Dziękujemy za wybór naszej oferty :)
Piękne firanki za niewielkie pieniądze. Pięknie się prezentują na oknach
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił Pani oczekiwania :) Dziękujemy :)