Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (3489) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4590)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

To kolejny zakup w tym sklepie internetowym. Firanki dobrze odszyte , ładne i w dobrej cenie. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :) Dziękujemy :)
Zasłony pięknie się prezentują. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ w tej cenie nie spodziewałam się super jakości. Jak widać można za niewielkie pieniądze odmienić swoje wnętrze. Materiał ładnie się układa i dobrze się prasuje.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy, bardzo się cieszymy, że zamówienie spełniło oczekiwania i polecamy się na przyszłość :)

Zasłony

Kupiłam zasłony, jestem bardzo zadowolona. Tkanina dobra jakościowo, kolor piękny, nie różni się od koloru w internecie. Ponadto obsługa klienta na najwyższym poziomie, szybka dostawa. Polecam wszystkim ten sklep.

Firanka przyszła z defektem, lecz natychmiast po zgłoszeniu została wysłana nowa firanka, a w ramach przeprosin dostałam rabat. Kontakt ze sklepem rewelacyjny, wszystko zostało załatwione bardzo szybko. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości :)
Ceny w sklepie są bardzo korzystne, a zamówienie zrealizowano ekspresowo. Jedynie sposób zapakowania można poprawić - foliowa koperta powoduje niestety, że zawartość jest pognieciona.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę i cenne spostrzeżenie, które weźmiemy pod uwagę :)
Szybka dostawa i z możliwością płatności przy odbiorze. Bardzo ładne firanki. Szkoda tylko, że tak mocno pogniecione. Na pewno skorzystam jeszcze raz z zakupów.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty :)

wszystko w porządku

firanka ok, jakościowo spoko, materiał spoko, sposób montażu prosty i wygląda to bardzo elegancko, ale niestety ciężko się przesuwa (bo nie są to przelotki)
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Dokonała Pani zakupu zasłony na taśmie i taką też otrzymała :) W ofercie mamy również produkty na przelotkach ;)
3 mar 2024
Firanki są bardzo ładne, materiał wspaniały, ale mógł by być troszkę mniej prześwitujący.Mnie to nie przeszkadza do ciemnego mieszkania są rewelacyjne.

firanki z woalu

Zamówiłam firanki z woalu. Następnie Zamówiłam podobne jeszcze dwa razy. Są lekkie, bielutkie i tanie. Mogłam od razu zamówić wszystko
2 mar 2024
Pościeli jeszcze nie używałam ale jak ją rozpakowałam to była bardzo wygnieciona. Poza tym wszystko ok. Dostawa bardzo sprawna i szybka.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zasłony super,kolor dokładnie taki jak na zdjęciu. Zamówienie otrzymałam szybko. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa :)
Towar zgodny z zamówieniem, przesłany szybko bez opóźnień. Kolory zasłon i pościeli nawet ładniejsze niż na zdjęciach.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Cieszymy się, że wszystko przebiegło jak należy i zapraszamy ponownie :)
Bardzo jestem zadowolona. Ręczniki są bardzo ładne i mile w dotyku pościel przyjemna, bardzo ładnie się prezentuje.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo się cieszymy z Pani zadowolenia i dziękujemy :)
Piękne firanki. Bardzo sympatyczna, profesjonalna obsługa sklepu internetowego. Firanki dostarczone bardzo szybko.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Firanki piękne,często wracam do sklepu,ponieważ wyglądają jak na zdjęciach w internecie i szybka wysyłka,polecam🙂👌
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy :) dołożymy wszelkich starań by utrzymać jakość usługi i towaru :)

Szybka dostawa. Niedrogo. Kolejny raz robię zakupy i jestem za każdym razem zadowolona. Piękne firanki, zasłony.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Firanki są piękne 😁zamówienie przyszło szybko bez problemów 😁polecam sklep na 100 procent 😁pozdrawiam
Jakość produktów wysoka.Szybka dostawa.Dziękuje.Zrobiłam piękny prezent przyszłej synowej i synowi
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo nam miło, dziękujemy :)
MC
Magdalena C.
Tarnowskie Góry
To już chyba czwarte moje zamówienie w tym sklepie. Suuuper !!! Na pewno jeszcze do Was wrócę !!!
Kontakt ze sklepem i dostawa ok, natomiast produkt nie spełnił moich oczekiwań, dokonałam zwrotu