Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4109) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5452)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

20 sie 2023
Ogólnie jestem zadowolona z zakupu i szybkiej wysyłki. Komplet bardzo ładny, elegancki a tu troszke nie miłe rozczarowanie za co odejmuje gwiazdke bo zasłony miały wiszące nie poobcinane nitki po szyciu.Pierwszy raz zdaźyło mi się coś takiego.
22 sie 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
4 sie 2023
19 lip 2023
20 lip 2023
Serdecznie dziękujemy za polecenie :)
19 lip 2023
Towar jest słabej jakości, szycie nie wygląda estetycznie krzywe nie równo podwinięte
20 lip 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W systemie nie mamy odnotowanego zgłoszenia reklamacyjnego. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu.
18 lip 2023
Zamówiłam zasłony półprzepuszczajace. Przesyłka dotarła na drugi dzień. Same zasłony pięknie prezentują się na oknie, chociaz mógłby być deczko gęstsze. Niestety w jednej zasłonie była uszkodzona taśma
20 lip 2023
Dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości :)
16 lip 2023
Zamówiłam komplet: zasłonki + firanki. Zasłonki są śliczne, natomiast podczas prasowania firan zauważyłam trzy zaciągnięcia. Całe szczęście, że są w takich miejscach, że po zmarszczeniu firany są niewidoczne. Poza tym jestem bardzo zadowolona z zakupu.
17 lip 2023
27 cze 2023
23 cze 2023
9 cze 2023
6 cze 2023

Wada fabryczna na zasłonie

Jedna z zasłon ma wade fabryczną w postaci poziomych pasów. Jest ich kilka na różnych wysokościach. Ze względu na to, że Zasłona jest mega potrzebna przy niemowlaku nie mogę jej odesłać. Myślę że jak już ktoś pakuje te Zasłony to mógłby sprawdzać co wysyłacie.
7 cze 2023
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości. Szczegółowe informacje dotyczące rozwiązania sprawy przekazaliśmy drogą mailową.
5 cze 2023
Jakość słaba
6 cze 2023
24 maj 2023
23 maj 2023
22 maj 2023
15 maj 2023
12 maj 2023
Wysyłka bez zastrzeżeń, ale firanka już nie. Miała rdzawe plamy, więc ją wyprałam, ale nie całkiem zniknęły. Po zawieszeniu na oknie zauważyłam, że dwie części z których jest złożona są nierówne, ponieważ mają wszytą inną koronkę. Niestety ten mankament jest dość widoczny.To było moje drugie zamówienie, poprzednie było bez niemiłej niespodzianki.
15 maj 2023