Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5294)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Pierwsze zakupy i pechowe: brak pozycji w oparciu o którą dopasowałam pozostałe. To można zrozumieć tylko dlaczego po informacji telefonicznej o braku nie zmieniono kwoty do zapłaty kurierowi. Dzwonilam, wysłałam nr konta minął 2 dzień i brak zwrotu. Mimo, że macie ciekawą ofertę to nie wiem czy skorzystam ponownie, bo moze znów będą problemy.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Staraliśmy się rozwiązać ją jak najszybciej. Dołożymy wszelkich starań żeby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości. Cieszymy się jednak, że sprawa zakończyła się pomyślnie zwrotem nadpłaconych środków.
2 paź 2023
Zakupiłam 4 zasłony a chciałam 5 , przez to że był weekend to odrazu z samego rana zadzwoniłam aby poprosić o dołożenie do paczki abym nie musiała 2 razy płacić niestety się nie zgodzono, firma powinna starać się aby klient był zadowolony, ja niestety nie byłam bo musiałem płacić znowu jak nowe zamówienie
3 paź 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Pani opinia jest dla Nas krzywdząca. Owszem skontaktowała się Pani z nami drogą mailową z prośbą o dołożenie jeszcze jednej zasłony, ale niestety było to już po przekazaniu zamówienia na dział pakowania, kiedy to już nie ma możliwości dokonywania zmian, o czym została Pani wcześniej poinformowana. Oczywiście, zadowolenie klienta jest dla Nas bardzo ważne i robimy wszystko, aby wyjść na przeciw naszym klientom, ale nie zawsze da się spełnić wszystkie oczekiwania :)
26 sie 2023
Drugi raz zamówiłam zasłony i drugi raz się trochę zawiodłam. Szybka wysyłka, tanie produkty, ale są kiepsko wykończone. Szew się marszy na brzegu zasłony, dlatego wszystko się brzydko układa. Poprzednie zasłony miały różnice w długości 5cm, przez co lewa zasłona była dłuższa niż prawa.
28 sie 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W systemie nie mamy odnotowanego zgłoszenia reklamacyjnego. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu.
Trzy gwiazdki za szybką dostawę, niestety zasłony, zamówione dwie sztuki na przelotkach,jedna przyszła na taśmie ściągającej,druga na przelotkach , natomiast firany, cóż były tanie, więc i jakoś wykończenia "tania"
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Ogólnie Firanka wygląda jak na aukcji ale niestety miejscami nieprzeszyta na łączeniach i posiada dziury. Miejscami troszkę słaby, cienki i lekko zniszczony materiał widoczny gołym okiem.
14 paź 2023
Zamiast z 20 metrów firany robić jeden wielki kołtun, można było do zapakowania złożyć. I to mi się nie podoba w jakim stanie była przesyłka.
16 paź 2023
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości. Zapraszamy do ponownych zakupów :)
Firanka dotarła strasznie krzywa ,łańcuszki pozrywane jestem zawiedziona dodatkowy koszt by poprawiła krawcowa
8 gru 2023
Światełka solarne które zamówiłam nie działają choć było zapewnienie że nawet podczas zimy będą się ładować
2 gru 2023
Firanki słabej jakości, ale cóż oczekiwać po tej cenie. Chyba że ja trafiłam akurat na takie
22 lis 2023

Brak opakowania wewnętrznego

Firanki mocno pogniecione i zapakowane bez dodatkowego zabezpieczenia przed zabrudzeniem.
24 lis 2023
15 paź 2023
Wysyłka szybka, ale firany szyte niestarannie. Jedna jest dłuższa od drugiej...
16 paź 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W systemie nie mamy odnotowanego zgłoszenia reklamacyjnego. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
23 paź 2023
Firanka niedoszyta,w połowie tunelu firanka się nie ściąga. Sznurek urwany, jestem niezadowolona
17 paź 2023
Piekne fieranki polecam pomimo ze jedna z nich nie przyszla taka jaka zamowilam...
17 paź 2023
Koce bardzo delikatne w dotyku lecz cienkie i odpadają z nich kępki materiału.
19 paź 2023
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
10 maj 2023
Poszewki rozczarował mnie,materiał jest bardzo słaby.Szkoda!!!!!
11 maj 2023

Kolor

Wszystko oki ale kolor nie odpowiadał temu ze zdjęcia
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
Wszystko fajnie,gdyby nie duże opóźnienie z wysyłką.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy za wybór naszej oferty. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości :)
10 maj 2023
Jakosc produktów , szybkość zwrotu pieniędzy
11 maj 2023
Towar w porzadku, troszke marnie zapakowany
19 paź 2023
Niestety z koca się sypie, reszta okej