Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4201) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5358)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

7 sty 2024
4 sty 2024
10 paź 2023
Wybór i krój firanek - makaronów... na żywo niestety dużo rzadsze frędzle niż na zdjęciach... składałam nawet 2 razy do zawieszenia. Ok i nie odsyłałam... też i z uwagi na cenę, zwrotów etc.;P _Ładne, ALE PROŚBA NA PRZYSZŁOŚĆ, BY BYŁY JAK NA ZDJĘCIACH... tu akurat gęste frędzelki (i w jednych kolorystyka - jest wg opisu, a nie wg ich zdjęcia.) Poza tym... na +.. na rynku.... Porównywałam i gdzie indziej....:]
10 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za wybór naszej oferty.Pani opinia została przekazana do odpowiedniego działu.W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
20 lis 2023
Podobały mi się firanki które zamówiłam ale jak dla mnie powinny mieć wszystką taśmę poniżej tak aby tworzył się grzebyk kamuflujący zapięcia na żabki. Owszem tworzy się grzebyk ale tylko wtedy kiedy firanka zawieszona jest na tunelu a nie na żabkach. Dla mnie osobiście to tylko taki jeden minus, ponieważ nie każdy ma karnisz aby wsunąć firankę na karnisz w tunel .
21 lis 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
12 maj 2023
Wysyłka bez zastrzeżeń, ale firanka już nie. Miała rdzawe plamy, więc ją wyprałam, ale nie całkiem zniknęły. Po zawieszeniu na oknie zauważyłam, że dwie części z których jest złożona są nierówne, ponieważ mają wszytą inną koronkę. Niestety ten mankament jest dość widoczny.To było moje drugie zamówienie, poprzednie było bez niemiłej niespodzianki.
15 maj 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W systemie nie mamy odnotowanego zgłoszenia reklamacyjnego. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu.
23 gru 2023
Firanki które zamówiłam są będzie ładne. Niestety przy podciąganiu boków sznurki z taśmy się wysunęły. Nie chciałam przed świętami bawić się w odsyłanie wymienianie więc spróbowałam włożyć sznurki sama. Udało się choć firana nie układa się tak samo jak druga.
16 lip 2023
Zamówiłam komplet: zasłonki + firanki. Zasłonki są śliczne, natomiast podczas prasowania firan zauważyłam trzy zaciągnięcia. Całe szczęście, że są w takich miejscach, że po zmarszczeniu firany są niewidoczne. Poza tym jestem bardzo zadowolona z zakupu.
17 lip 2023
Dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości :)
20 sie 2023
Ogólnie jestem zadowolona z zakupu i szybkiej wysyłki. Komplet bardzo ładny, elegancki a tu troszke nie miłe rozczarowanie za co odejmuje gwiazdke bo zasłony miały wiszące nie poobcinane nitki po szyciu.Pierwszy raz zdaźyło mi się coś takiego.
22 sie 2023
Realizacja zamówienia bardzo sprawna. Zakupy udane. Jedynie ręcznik z mikrofibry na głowę okazał się trochę za mały, za wąski, mógłby być nieco szerszy. Być może akurat trafiłam na taki wyjątkowy egzemplarz. Mimo to sklep bardzo polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
18 lip 2023
Zamówiłam zasłony półprzepuszczajace. Przesyłka dotarła na drugi dzień. Same zasłony pięknie prezentują się na oknie, chociaz mógłby być deczko gęstsze. Niestety w jednej zasłonie była uszkodzona taśma
20 lip 2023
Firanki dotarły do mnie pobrudzone.Firanki są śliczne chociaż elementy do ściągnięcia taśmy to trochę prowizorka ale za te pieniądze nie oczekiwałam Bóg wie czego 😊
16 sty 2024
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości. Zapraszamy do ponownych zakupów :)
15 wrz 2023
Jakość dobra, kolor bardzo mi się podoba, cena w porównaniu do innych sklepów czy nawet bazarów też jest atrakcyjna.
18 wrz 2023
Bardzo nam miło, dziękujemy :)
Zamówienie przyszło szybko i poprawnie skompletowane.Koc mógłby być lepiej zapakowany, w coś więcej niż samą folie.
16 sty 2024
25 paź 2023
Z opisu zasłon byłam przygotowana na grubszy materiał niż się okazało.zaslony dzisiaj powiesiłam na żabkach.pasuja.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Polecam, wszystko się zgadza tak jak w opisie,szybka dostawa , bardzo dobrze informują co się dzieje z produktem.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa :)
22 paź 2023
Są śliczne lekkie ale bardzo przebijają światło, postawilabym na bardziej grubszy zaciemniajacy materiał
23 paź 2023
11 maj 2023
Zgodne z zamówieniem.
15 maj 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty :)
7 gru 2023
Sprawne zamówienie i realizacja. Produkt niestety opisany jako gruby koc okazał się bardzo cienki.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Firanka dokładnie taka jak na zdjęciach. Jedyny minus to zaciągnięcia na białej części firany.
20 lis 2023
szybka dostawa na plus. Na minus brak okreslenia materialu (sztuczny, plusz , bawelna itp.)
21 lis 2023
Szanowny Kliencie, dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości. Zachęcamy do ponownych zakupów :)