Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4201) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5358)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

11 paź 2023
Podczas wieszania zasłon odpadł ściągacz, a zasłony super, bardzo dobry materiał.
11 paź 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
10 paź 2023
Wybór i krój firanek - makaronów... na żywo niestety dużo rzadsze frędzle niż na zdjęciach... składałam nawet 2 razy do zawieszenia. Ok i nie odsyłałam... też i z uwagi na cenę, zwrotów etc.;P _Ładne, ALE PROŚBA NA PRZYSZŁOŚĆ, BY BYŁY JAK NA ZDJĘCIACH... tu akurat gęste frędzelki (i w jednych kolorystyka - jest wg opisu, a nie wg ich zdjęcia.) Poza tym... na +.. na rynku.... Porównywałam i gdzie indziej....:]
10 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za wybór naszej oferty.Pani opinia została przekazana do odpowiedniego działu.W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
1 paź 2023
czas realizacji był nieco dłuższy niż w ofercie
2 paź 2023
Dziękujemy za wybór oferty naszego sklepu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby takie niedogodności nie powtarzały się w przyszłości :)
22 wrz 2023
17 wrz 2023
15 wrz 2023
Jakość dobra, kolor bardzo mi się podoba, cena w porównaniu do innych sklepów czy nawet bazarów też jest atrakcyjna.
18 wrz 2023
Bardzo nam miło, dziękujemy :)
Dostawa bardzo szybka
18 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie i polecamy się na przyszłość :)
14 wrz 2023
Duży plus za szybkość realizacji zamówienia
15 wrz 2023
Dziękujemy :) staramy się realizować zamówienie najszybciej jak to tylko możliwe.
14 wrz 2023
Bardzo szybka realizacja, wszystko zgodne z opisem I adekwatne do ceny
15 wrz 2023
Gorąco dziękujemy za polecenie :)
20 sie 2023
Ogólnie jestem zadowolona z zakupu i szybkiej wysyłki. Komplet bardzo ładny, elegancki a tu troszke nie miłe rozczarowanie za co odejmuje gwiazdke bo zasłony miały wiszące nie poobcinane nitki po szyciu.Pierwszy raz zdaźyło mi się coś takiego.
22 sie 2023
4 sie 2023
19 lip 2023
20 lip 2023
Serdecznie dziękujemy za polecenie :)
19 lip 2023
Towar jest słabej jakości, szycie nie wygląda estetycznie krzywe nie równo podwinięte
20 lip 2023
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W systemie nie mamy odnotowanego zgłoszenia reklamacyjnego. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu.
18 lip 2023
Zamówiłam zasłony półprzepuszczajace. Przesyłka dotarła na drugi dzień. Same zasłony pięknie prezentują się na oknie, chociaz mógłby być deczko gęstsze. Niestety w jednej zasłonie była uszkodzona taśma
16 lip 2023
Zamówiłam komplet: zasłonki + firanki. Zasłonki są śliczne, natomiast podczas prasowania firan zauważyłam trzy zaciągnięcia. Całe szczęście, że są w takich miejscach, że po zmarszczeniu firany są niewidoczne. Poza tym jestem bardzo zadowolona z zakupu.
17 lip 2023
27 cze 2023