Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl- Logo - Opinie

Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

Opinie (4308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5716)

Ważny od: 6 gru 2021
Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Zamówione zasłonki ,zgodne z opisem ,bardzo ładne,takie jak na zdjęciu .Nie są zaciemniające ,materiał prześwituje ,ale u mnie pełnią funkcję dekoracyjną.Dostawa bardzo szybka .Jestem zadowolona z zakupu .

9 gru 2023
Otrzymałam nie te zasłony, które zamówiłam okk każdy może się pomylić ale celowe wprowadzanie klienta w błąd już nie jest dopuszczalne brak na stronie informacji, że zasłony są sztukowane z kilku kawałków i informacja telefoniczna od jak domniemam pracownicy że jest to widoczne na zdjęciu... Proszę Pani jeśli powiększy się do maksymalnej wielkości i ma się lupę to taaak. Na pewno więcej zakupów na tej stronie nie dokonam i nie polecę nikomu!!! Zresztą jak widać po komentarzach nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia

Opinie nt. sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl

22 maj 2024

NieTylkoFiranki - sklep na medal!

Bardzo polecam sklep, bardzo ładne produkty, a gdyby okazało się, że coś jest nie tak, zawsze rozwiązanie problemu następuje z korzyścią dla klienta. Obsługa kompetentna i profesjonalna. Polecam, zwłaszcza, że jestem ich stałą klientką i nigdy się nie zawiodłam.
23 maj 2024
Bardzo nam miło, dziękujemy <3 Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by tak było zawsze :)
27 maj 2024
Zasłonki super trzeba przyznać za tą cenę i je polecam. Firanka z woalu dla mnie materiał tragiczny. Chyba jest to najzwyklejszy najtańszy woal nie podoba mi się mam w domu piękne firany z woalu więc mam porównanie. A tak polecam sklep szybka sprawna obsługa.
27 maj 2024
Dziękujemy za wybór naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek uwag do zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta :)
20 maj 2024

Bardzo zadowolona

Kupiłam firanki, zasłonki, kocyk i siatkę na owady. Bardzo ładne rzeczy, bardzo dobra cena, świetna obsługa klienta. Towar dostarczony szybko i sprawnie. Jestem zadowolona. Polecam.
21 maj 2024
Jest nam niezmiernie miło czytać opinie od zadowolonego Klienta :) Dziękujemy :)

Milusi kocyk

Bardzo miły kocyk. Kolor czerwony udało dopiero mi się u Państwa zamówić. Nie ma nigdzie takiego wyboru czerwonych kocyków jak u Was. Polecam serdecznie
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Bardzo dziękujemy :) staramy się by asortyment był zarówno bogaty jak i atrakcyjny dla Naszych klientów :)
16 maj 2024
Firanka wygląda pięknie w oknie. Jestem mile zaskoczona. Staranne wykonczenie. Wszystko na plus polecam niezdecydowanym.
Dziękujemy :) Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by tak było zawsze :)
Wkoncu trafiłam na sklep z rozmiarami mojego okna. Jak już znajdę to ceny z kosmosu, a u Państwa ceny bardzo fajne

ZASŁONY

Śliczne zasłony, pięknie się prezentują. Przesyłka błyskawiczna. Wszystko na 100% solidnie. Polecam i pozdrawiam.

Zadowolona klientka 🙂

Jak na te pieniądze bardzo ładna firana , starannie uszyta , szybka wysyłka . Jestem zadowolona i polecam 🙂
23 maj 2024
24 maj 2024

Koc

Bardzo dobrej jakości koc, w kolorze zgodnym z zamówieniem. Ekspresowa obsługa zamówienia . Polecam
27 maj 2024
Dziękujemy i życzymy ciepłych wieczorów umilonych naszym kocem :)
Jak to bywa że zdjęciami kolorów trochę kolor odbiega od tego co było na zdjęciu. Poza tym super
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy za polecenie :)

gorąco polecam,fantastyczny sklep

Znowu kolejny mój zakup w tej firmie I jak zwykle jestem zachwycona obsługą i jakością towarów
17 maj 2024
Polecam. Super sklep. Szybka dostawa. Jakość premium. Jestem zachwycona tym sklepem
16 maj 2024
Zasłony bardzo ładne, dobrze się prasują. Obsługa sklepu szybka i bezproblemową.
16 maj 2024
Pięknie dziękujemy i obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy by zawsze tak było :)
Towar bardzo dobrej jakości. Ceny rewelacyjne. Szybka i bardzo sprawna dostawa.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Cieszymy się, że wszystko przebiegło jak należy i zapraszamy ponownie :)
16 maj 2024
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, nie mam zastrzeże do zamówienia
17 maj 2024
Dziękujemy :) staramy się realizować zamówienie najszybciej jak to tylko możliwe.

Zasłony pomarańczowe

Piękne zasłony, szybka wysyłka tonie będzie tylko 1 zakup polecam serdecznie
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Dziękujemy serdecznie i polecamy się na przyszłość :)
26 maj 2024
Zachęcam do zakupu w tym sklepie.Szybka dostawa,towar zgodny z zamówieniem 👍
21 maj 2024
Zakupione zasłony zgodne z opisem ( kolor. wymiar ). Szybka dostawa.Dziękuję
19 maj 2024
Bardzo dobra jakość produktów oraz obsługi, szybka dostawa, przystępne ceny
20 maj 2024
Szybka dostawa, produkty zgodne z opisem i zdjęciem poglądowym. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep z tekstyliami nietylkofiranki.pl
Serdecznie dziękujemy :) dołożymy wszelkich starań by utrzymać jakość usługi i towaru :)