otitu.pl- Logo - Opinie

otitu.pl

Opinie (31) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (41)

Ważny od: 2 mar 2023
otitu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 cze 2023
Produkt zgodny z opisem, szybki czas realizacji zamówienia, towar dobrze zabezpieczony. Zdecydowanie polecam.

13 cze 2023
Zamówiłem 3 metrowy ślizg do ogrodowego placu zabaw ...dostałem 2.6 metra. 3 metrowy , który kosztował 299 zł, a 2.5 metrowy kosztuje na stronie otitu 211 zł. Poprosiłem o zwrot różnicy. Zaoferowano mi...zwrot do otitu ślizgu....ale jak miałem wytłumaczyć to córce? Po negocjacjach otrzymałem na konto 50 zł. Prosiłem o kontakt z szefem, aby porozmawiać....by zmienić błędny opis produktu....ale bez powodzenia....widocznie nie zależy mu na tym.

Opinie nt. sklepu otitu.pl

29 maj 2023
7 maj 2023
13 cze 2023
17 lip 2023
Kolor nie jest taki jak na zdjęciach. Dla mnie przez te mazania, wygląda jak wypłowiały. Moje wnuki powiedziały, że jest zakurzony. Dzieci lubią intensywne kolory. Dlatego trzy gwiazdki. Przesyłka szybka. Dostawca się spisał.