otitu.pl- Logo - Opinie

otitu.pl

Opinie (31) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (41)

Ważny od: 2 mar 2023
otitu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 cze 2023
Produkt zgodny z opisem, szybki czas realizacji zamówienia, towar dobrze zabezpieczony. Zdecydowanie polecam.

13 cze 2023
Zamówiłem 3 metrowy ślizg do ogrodowego placu zabaw ...dostałem 2.6 metra. 3 metrowy , który kosztował 299 zł, a 2.5 metrowy kosztuje na stronie otitu 211 zł. Poprosiłem o zwrot różnicy. Zaoferowano mi...zwrot do otitu ślizgu....ale jak miałem wytłumaczyć to córce? Po negocjacjach otrzymałem na konto 50 zł. Prosiłem o kontakt z szefem, aby porozmawiać....by zmienić błędny opis produktu....ale bez powodzenia....widocznie nie zależy mu na tym.

Opinie nt. sklepu otitu.pl

13 cze 2023