Stolarnia PIKA

Opinie (121) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (137)

Ważny od: 11 kwi 2023
Stolarnia PIKA spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 cze 2023
Stolarnia bez problemu zgodziła się przygotować dla nas lampe z przerobionym uchwytem. Nie czekaliśmy specjalnie dłużej niż na wysyłkę standardowej lampy. Wyglada to super i pasuje idealnie do nietypowej ściany. Bardzo dziękuje i polecam

Samo wykonanie plafonu, jakość materiałów, obsługa sklepu, kontakt na najwyższym poziomie na 5. Natomiast efekt wizualny po włączeniu światła już niezadowalający. Pomiędzy kloszem a sufitem jest szczelina montażową przez którą przebijają nieregularne strzępy światła, tu mniej tam więcej. Wygląda to źle. W opisie powinny się znaleźć takie informacje i realne zdjęcie.

Opinie nt. sklepu Stolarnia PIKA

24 mar 2024
wszystko ok
ok
9 paź 2023
Odpowiedź ze sklepu Stolarnia PIKA
12 paź 2023
Dzień dobry Towar zamówił Pan w dwóch osobnych zamówieniach, przez co naliczyły się Panu dwie opłaty przewozowe. Gdyby zostało złożone jedno zamówienie na dwa produkty, przesyłka byłaby darmowa, bo wartość przekroczyłaby wówczas 300zł. Pozdrawiamy Zespół PIKA