a4a.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (941)

Ważny od: 12 paź 2022
a4a.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 sie 2023
W sklepie znaleźliśmy superidealne, wygodne i pod kolor (co w kobiecym świecie jest nie bez znaczenia) buty. Tylko… nie było rozmiaru. Jeszcze ze sklepu w sobotę wieczorem zamawiamy rozmiar przez internet i ruszamy na wakacje. Szybka przesyłka, taniej niż w sklepie i dowóz prosto na wakacje (drugi dzień roboczy). Czy czegoś jeszcze potrzeba?

17 lut 2024
NAJGORSZY SKLEP, W JAKIM ROBIŁAM ZAKUPY. Ostrzegam przed zakupami w a4a!!! Kupiłam za małe buty, zwróciłam je po 20 godz. od odebrania z paczkomatu. Sprzedawca posądził mnie, że odesłałam buty używane (po 20 godzinach) i zmusił do przyjęcia zwrotu. Kiedy nie chciałam ich przyjąć, tłumacząc, że nie używałam butów, bo były za małe, zaproponowano mi zwrot 10% wartości. Przesłano mi zdjęcia z przybrudzonymi podeszwami, które takie były w momencie otrzymania przeze mnie butów, lecz nie zwróciłam na to uwagi. Czuję się oszukana i nabita w butelkę, potraktowana nierzetelnie i niesprawiedliwie. CZUJĘ SIĘ OKRADZIONA!!!

Opinie nt. sklepu a4a.pl

Rewelacyjna transakcja. Ekspresowa wysyłka. Życie byłoby znacznie prostsze i piękniejsze, gdyby każdy sprzedawca postępował w ten sposób. Profesjonalnie zapakowany produkt. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam serdecznie.
click and collect - można wybrać przez internet ileś modeli, które mniej-więcej mogą mi odpowiadać, a potem je wszystkie naraz dokładnie obejrzeć na żywo i wybrać DOKŁADNIE taki, który w danym momencie potrzebuję
Czas realizacji i towar zgodnie z zamówieniem
Wszystko w porządku

Koszulka North Face

Wszystko Ok
wszystko ok.
6 kwi 2024
Poprawić obsługę sklepu i komunikację. 1. Czekam na przesyłkę 8 dni i słyszę w kolejnoych dniach, że jest opóźniona i za 2 dni będzie- ale nie ma. 2. Rozmowa z obsługą sklepu nic nie daje - nie wiedzą nic na temat opóźnienia (ponoć nie otrzymują takich informacji).
Mimo obietnicy wysyłki w ciągu 24 godzin towar jeszcze nie nadany ( zamówiony 4 kwietnia a nadany 8 kwietnia)
Niestety czas oczekiwania 4dni na wysyłkę to trochę strata czasu
Bardzo szybka wysyłka Produkt zgodny z ofertą Jestem bardzo zadowolona polecam zakupy
Szybka dostawa. Zamówienie zgodnie z oczekiwaniami. Świeżutkie, nowiutkie. Dziękuję
2 mar 2024
Super ! Szybka wysyłka , buty mega fajne, wszystko odbyło się tak jak oczekiwałem.
Łatwe zamówienie, szybkie dostarczenie zamówionego towaru.