medibrand.pl- Logo - Opinie

medibrand.pl

Opinie (90) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (90)

Ważny od: 29 sie 2023
medibrand.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sie 2023
Mega profesjonalnie! Polecam z całego serca. Zamówienie estetycznie zapakowane, dostawa ekspresowa i super jakość zamówionych produktów. Wszystko zgodne z opisem. Wiele pytań w pracy o nowego scrubsa 🩷

Dużym minusem jest brak przyszycia kieszeni od wewnątrz ich luźna forma jest niewygodna i niefunkcjonalna. Pozatym ok.

Opinie nt. sklepu medibrand.pl

1 wrz 2023

Sukienka Saphena

Szybka wysyłka i bezproblemowy kontakt. Sukienka super. Wygodny materiał. Piękny kolor. Rozmiar pasuje. Polecam
20 sty 2024

Idealnie dopasowana, materiał nie gniecie sie

Pasuje idealnie, materiał faktycznie nie gniecie się i nie trzeba prasować. Nie ma kulek po praniach. Polecam
1 wrz 2023
Świetna jakość ubrań, nawet po kilku praniach. Bardzo przyjemny w dotyku materiał, nie gniecie się. Polecam!
6 paź 2023
Jestem zachwycona jakością, komplet prezentuje się pięknie Dodatkowym plusem jest szybka wysyła Polecam!
30 sie 2023
Polecam, fajna jakość i krój sukienki. Na pewnio nie ostatni zakup tutaj :) polecam i szybka wysyłka
24 paź 2023

Świetna jakość i fasony

Świetna jakość i ciekawe, nowoczesne kroje. Niezwykle miła obsługa i szybka realizacja zamówienia.
5 paź 2023
Sukienka do pracy rewelacyjna; bardzo przyjemny materiał , wygodna , super się pierze i prasuje
26 wrz 2023
Ubrania medyczne wysokiej klasy. Bardzo kobiece i eleganckie. Wyrafinowany krój sukienki.
30 sie 2023

Elegancki i wygodny

Mundurek o doskonałej jakości a przy tym pięknym designie. Spełnia wszystkie oczekiwania.
4 sty 2024
Jestem zadowolony z usługi. Jakoś ocenie później po przetestowaniu i kilku praniach :-)
2 gru 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupów, towar fajny materiałowo, wszytko leży idealnie ;)
6 paź 2023
Super krój, spodnie są komfortowe a przy tym nie poszerzają nóg, dają dobre proporcje
2 wrz 2023
Wysoka jakość, profesjonalizm w projektowaniu, wygoda i komfort w pracy! Polecam!
21 sty 2024
Materiał miękki super się nosi super wygodny koleżanki zazdrościły mi ,polecam
Bardzo dobra jakośc , pięknie uszyte, spodnie mogłyby być mniej luźne. Polecam
3 lis 2023

Idealne komplety

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i idealnie uszyte na miarę komplety.
To moje trzecie zamówienie więc chyba nic więcej dodawać nie muszę:)
29 sie 2023
Polecam. Zamówiłam. Wysyłka ekspresowa. Bezproblemowy zwrot.
14 lis 2023
Rozmiar ok, szybka realizacja . Dziękuję i pozdrawiam
28 lis 2023
Jestem zadowolona nie gniecie nie ogranicza ruchu