Strado.pl- Logo - Opinie

Strado.pl

Opinie (458) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (835)

4 sie 2023
Zamówienie i dostawa to przyjemność ponieważ tego samego dnia zostało wysłane i na drugi dzień paczka była w domu.Paczka zapakowana bardzo starannie. Jeżeli chodzi o towar który zamówiłam,stojak na kwiatki nie powalił mnie z nóg,przeciętne wykonanie,podstawa to taka zwykła sklejka,boki powycierane,obdrapane,zaślepki na śruby które są na półeczkach byle jakie,ale tu akurat stoją doniczki,więc nie widać,nie zwróciłam stojaka bo faktycznie za tą cenę nie można spodziewać się cudów,łatwy w złożeniu,po postawieniu kwiatów jest Ok. Sklep jak najbardziej polecam,stojak …..hm,trochę mniej(może mnie tylko się taki trafił,albo się czepiam).
ES
Ewa S.

7 cze 2023
WITAM wiem że nie produkujecie tego urządzenia.Ale: WADY PRODUKTU: 1.ciężko się je zakłada i zdejmuje zwłaszcza jak się ma okulary. ponieważ - pasek na głowę jest w wewnątrz słuchawek, a powinien być na zewnątrz aby słuchawki były na uszach, a pasek na głowie się trzymał.po prostu to można sprawdzić. Spada z głowy, lub trzymać w ręce. 2.Sterowanie odległością -przód-tył - BARDZO OPORNIE. (SUWAKI) Grubość telefonu za mała, ponieważ mam ochronę pancerną którą muszę zdejmować za każdym razem, aby wsadzić do obudowy, a przez sterowanie ręczne przyciskami telefonu muszę to robić często.(zdejmowanie i zakładanie) (TAKA GRUBOŚĆ SMARTFONA NIE BYŁA PODANA W PARAMETRACH) Zaznaczam, iż bardzo dbam o zabezpieczenie smartfona mechaniczne, ponieważ kupiłem go za GOTÓWKĘ. A TERAZ POZYTYWY: Ostrość da się USTAWIĆ i jest OK. i chyba tylko tyle. I CO DALEJ ?

Opinie nt. sklepu Strado.pl

Chińska produkcja, bardzo złej jakości ( podczas zakładania baterii odpadły plastikowe płozy na spodzie myszki), fakt że kupiłam myszkę na fakturę VAT ( działalność gospodarcza) wyłączył mnie z możliwości zwrotu. Za taką jakość to cena bardzo wysoka. Nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt dotarł uszkodzony, można go odesłać do oceny reklamacyjnej. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
Dywan jest jak wycieraczka tylko większa w dodatku się ślizganie jak diabli i przesuwa na panelach. Czego nie widać na zdjęciach
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. W opisie produktu widnieje informacja, że model Polar jest grubości 1cm. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 30 dni zwrócić. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
Dywan, który zakupiłam, miał dziwny zapach, nieprzyjemny, trudno go określić. Wietrzyłam go na tarasie i było ok.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli występuje problem z produktem, można go odesłać do oceny reklamacyjnej.

Dywan

Zamówiony dywan wygląda jak z aliexpress lub innej podobnej strony
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 30 dni zwrócić. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
Dywan przyszedł cały mokry
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt dotarł uszkodzony, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
Dziś otrzymałam przesyłkę. Niestety cukiernica którą zamówiłam jest uszkodzona. Wyszczerbienie jest dość duże, podejrzewam że została zapakowana już uszkodzona bo w pudełku nie było żadnych okruchów porcelany.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Nie wysyłamy Klientom produktów z uszkodzeniami. Produkt uszkodzony w transporcie można nam zgłosić wraz ze zdjęciem dokumentującym wadę.
Bardzo słaba jakość dywanu, sztukowany i okropny zapach po otwarciu paczki utrzymujący się kilka dni. Nie wart ceny 210zł
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Informacja o szwie znajduje się w opisie produktu na stronie. Jeśli nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 30 dni zwrócić.
szkoda że dywan jest zszywany pośrodku ale oprócz tego ok
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy z ocenę. Dywany dużych rozmiarów mają szew na środku i taka informacja widnieje w opisie produktów. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 30 dni zwrócić.
14 lut 2024
Zapach dywanu jest masakra tak że odsyłam go
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta w sprawie problemów z zamówieniem. Jesteśmy po to by pomagać :)
Dywan niestety kiepskiej jakości
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Produkt można zwrócić do 30 dni, jeśli nie spełnia Państwa oczekiwań. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
8 lut 2024
Słaba jakość wykonania dywanu
9 lut 2024
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go zwrócić do 30 dni. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
10 lut 2024
Nic
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Nie mamy niestety żadnej wiadomości od Państwa w sprawie zamówienia. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
24 sty 2024

Mierny

Jeśli chodzi o kontakt z firmą oraz cene jest okej stąd dwie gwiazdki aczkolwiek jakoś dywanu zostawia wiele do życzenia, chociaż mimo ze to dywan typu shaggy to widać w wielu miejscach luki... Oraz radzę nie kleić taśma klejąca dywanu od strony włosia z racji tego ze odklejając taśmę odrywa się włosie..
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go zwrócić do 30 dni. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
13 sty 2024

Jakość wykonania fatalna

Niestety blaty przy wycięciach poszarpane , na rogach obite. Metalowe nogi też w niektórych miejscach obite a jakość ich wykonania fatalna. Nie polecam. Nie za tą cenę. :( jedynie co to kolor i opis produktu się zgadza ,szybka wysyłka.
18 sty 2024
Dziękujemy za ocenę. Produkt można zgłosić do reklamacji, nie mamy niestety od Państwa żadnej informacji odnośnie zamówienia.
Tragedia!!! Oba nawilżacze przyszły potłuczone. Jak można ceramikę zabezpieczec w ten sposób do wysyłki, jedynie bąbelki. Strata pieniędzy. Odradzam, nie tego się spodziewałam.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Nie mamy niestety od Państwa żadnego zgłoszenia odnośnie zamówienia. Produkty uszkodzone można reklamować. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
20 sty 2024
Trudno było trafić w dziurki w drewniany element ale dałam radę, kwestia milimetrów. Estetyka ok. Plecak dobry.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli występuje jakiś problem z produktami, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
10 sty 2024
Otrzymane produkty spełniły moje oczekiwania ,niestety jedna biała figurka dotarła do mnie potłuczona
10 sty 2024
Dziękujemy za ocenę i prosimy o weryfikację opinii, zamówili u nas Państwo dywan :)
14 sty 2024

Szef na środku dywanu

Tak jakby do dywanie był doszyty brakujący pasek żeby wymiar się zgadzal
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. W największych wymiarach dywany składają się z dwóch kawałków i taka informacja jest wyraźnie widoczna na karcie produktu. Jeśli zamówienie nie spełnia Państwa oczekiwań, można je zwrócić do 30 dni.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli wystąpił jakiś problem z zamówieniem, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
7 cze 2023
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że produkt nie spełnił oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z Obsługą sklepu i wyjaśnienia wszelkich napotkanych problemów. W przypadku odnotowania jakichkolwiek wad fabrycznych, istnieje możliwość złożenia reklamacji. Przypominamy, że gdy produkt nie spełnia oczekiwań, istnieje możliwość odstąpienia od umowy i dokonania zwrotu. Jesteśmy tutaj, aby Państwu pomagać :-)