fabrykabodziakow.pl

Opinie (1069) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1069)

Ważny od: 5 kwi 2024
fabrykabodziakow.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 kwi 2024
Wszystko super. Jedyny minus to ryzyko z zamówieniem złego rozmiaru, podana jest granica błędu na stronie, w przypadku niemowlaka powinna być ona mniejsza, bo np. 2cm to ogromna różnica w przypadku tak małych rzeczy. Na szczęście t-shirt jest dobry. T-shirt bardzo ładny, materiał super, nadruk estetyczny. Jak zawsze ładnie zapakowane!

Zamawiałam drugi raz, bo z pierwszej paczki byłam zadowolona. Niestety, ale body, które otrzymałam było ubrudzone w trzech miejscach. Ponadto, zamówiłam pajacyki na rozmiar 62, jednak zadzwoniłam do firmy i poprosiłam o zmianę na rozmiar 68, Pani przyjęła moją prośbę i powiedziała, że będzie zrealizowana..jednak otrzymałam wszystkie trzy pajacyki na 62. Szkoda. Co z pozytywów - Materiały są bardzo przyjemne.

Opinie nt. sklepu fabrykabodziakow.pl

30 kwi 2024
Co do gatunku ubrań nie mam zastrzeżeń są super ,tylko rozmiarówka jest o wiele zawyżona. Kupiłam córce spodnie rozmiar 98 jak przyszły i je zobaczyłam to jak nic 104 nawet bym powiedziała 110.Na stronie nie ma podanych wymiarów spodni. Po złożeniu reklamację dostałam odp że mam do nich pisać zapytanie o wymiary co nie pisze na stronie
20 kwi 2024

Natalia

Uwielbiam wasze ubranka, ale dostając bluzę z pszczółkami liczyłam, że one będą przyszyte a nie przyklejone i odpadną po pierwszym praniu . Zamówiłam getry te same tylko różne kolory różnica w szerokości nogawek ogromna długość też różna. Ubranka fajne materiał ok ale dokładność wykonania słaba
Jak body jakość genialna grube przyjemne w dotyku tak koszulka totalna klapa. Praktycznie przeswitująca całkiem inny materiał niż body i po pierwszym praniu szwy przekręcone. Rozumiem że cena nie jest zbyt wysoka i nie ma czego oczekiwać ale body są w tej samej cenie są super jakości.
MM
Magda M.
Leszno
26 kwi 2024

Nie wiem czemu ostatnio się pogorszyło

Często kupuje u Państwa jednak te trzy bluzki damskie co ostatnio zamówilam musiałam odesłać gdyż były jakoś dziwnie uszyte,odstawały przy szyi z tyłu.
29 kwi 2024
Nie dostałam do zamówienia personalizowanego liściku oraz zaznaczyłam że nie chce papierowego paragonu a został dołączony
25 kwi 2024
Przesyłka szybko dotarla. Materiał bardzo miły, ale nadruk boję się że szybko się spierze.
28 kwi 2024
Body na dzien mamy z czerwona wstążka mimo prania ręcznego pofarbował na różowo
29 kwi 2024
Zapłaciłam za.komplet za pizamke nie dostałam spodni od piżamy
Welur nie jest tak miły jak za 1 razem
28 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu fabrykabodziakow.pl
24 kwi 2024
Pragnę przeprosić za wszelkie niedogodności. Nasza polityka dotycząca personalizowanych przedmiotów jest jasno określona – niestety nie możemy akceptować zwrotów tych produktów, ponieważ są one specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Mimo to cenimy sobie Państwa opinię i chcemy zapewnić najlepszą możliwą obsługę.

Rozczarowanie

13 kwi 2024
Zamówiłam body z długim rękawem przyszły z krótkim